Татарстан Республикасының (Ресей Федерациясы) Президентi Минтимер Шарипович Шаймиевтiң Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 27 қазандағы N 322-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Татарстан Республикасы (Ресей Федерациясы) арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2004 жылғы 27-28 қазанда Астана қаласында Татарстан Республикасының Президентi Минтимер Шарипович Шаймиевтiң Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегі протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Татарстан Республикасы делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Татарстан Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ Татарстан Республикасы Президентiнiң арнайы ұшағын күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Татарстан Республикасының Президентi арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында көрсетiлуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi Татарстан Республикасының делегациясын қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiнiң безендiрілуiн қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Татарстан Республикасының Президентiн күтiп алу мен шығарып салу рәсiмiне қатыссын, қабылдау кезiнде Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.

О подготовке и проведении рабочего визита Президента Республики Татарстан (Российская Федерация) Шаймиева Минтимера Шариповича в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2004 года N 322-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Татарстан (Российская Федерация) и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Президента Республики Татарстан Шаймиева Минтимера Шариповича в Республику Казахстан с 27 по 28 октября 2004 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые организационные меры по обслуживанию членов делегации Республики Татарстан согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Республики Татарстан в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета Президента Республики Татарстан.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Республики Татарстан над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Республики Татарстан, оформлению аэропорта и улиц города Астаны.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Республики Татарстан в аэропорту города Астаны, организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан.

8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 27 қазандағы
N 322 өкiміне
қосымша
Татарстан Республикасы (Ресей Федерациясы)
делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету
жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Татарстан Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн (1+10) Астана қаласында орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнің Күзет қызметi қызметкерлерiн Татарстан Республикасының Президентi орналасқан жерде орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, орама карталар, қабылдауға шақырулар) әзiрлеу.
4. Татарстан Республикасы ресми делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
5. Татарстан Республикасының делегациясын Астана қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан Татарстан Республикасының Президентi М.Ш.Шаймиевтiң құрметiне ресми қабылдауды ұйымдастыру.
7. Татарстан Республикасы делегациясының мүшелерiне медициналық қызмет көрсету.

8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 322
Организационные меры по обслуживанию членов делегации
Республики Татарстан (Российская Федерация)
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Республики Татарстан (1+10) в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан по месту размещения Президента Республики Татарстан.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов делегации Республики Татарстан.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Республики Татарстан.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в честь Президента Республики Татарстан Шаймиева М.Ш.
7. Медицинское обслуживание членов делегации Республики Татарстан.