Білімдік кредит беру жүйесін жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 327-ө Өкімі
Білімдік кредит беру жүйесін жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құлекеев                    - Қазақстан Республикасының Білім және
Жақсыбек Әбдірахметұлы        ғылым министрі, жетекші
Әбдіқадырова                - Қазақстан Республикасының Білім және
Айман Нұрқасымқызы            ғылым вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Шаяхметов                   - Қазақстан Республикасының Білім және
Саят Болатұлы                 ғылым министрлігі білім беруді
стратегиялық жоспарлау және дамыту
басқармасының бастығы, хатшы
Әбдірасылов                 - Қазақстан Республикасының Білім және
Болатбек Серікбайұлы          ғылым министрлігі Жоғары және жоғары
оқу орнынан кейінгі білім
департаментінің директоры
Болатбекова                 - Қазақстан Республикасының Білім және
Гүлбағила Қоңырбайқызы        ғылым министрлігі Қаржы
департаментінің директоры
Өтеғұлов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Мәулен Амангелдіұлы           және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Мемлекеттік қарыз алуды және кредит
беруді жоспарлау департаментінің
директоры
Хамзина                     - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Нұргүл Қалиқызы               сақтау министрлігі медициналық ғылым,
білім, медицинаны дамыту және
халықаралық қатынастар
департаментінің директоры
Байженов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрлан Сапарғалиұлы           министрлігінің Мемлекеттік борыш және
кредит беру департаменті кредит беру
басқармасының бастығы
Әбішева                     - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Аида Еркінқызы                Банкінің үйлестіру басқармасы
бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Күзенбаева                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Дина Оразалықызы              және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Білім, ғылым,
мәдениет, спорт және бұқаралық
ақпарат құралдары басқармасы
бастығының орынбасары
Саңқубаев                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әмірбек Бөріұлы               нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау агенттігі үйлестіру
бөлімінің бастығы
(келісім бойынша)
Хамзина                     - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақыт Байзаққызы              ғылым министрлігі "Қаржы орталығы"
мемлекеттік мекемесінің директоры
Маскеев                     - Қазақстан Республикасының Еңбек
Ринат Қайратұлы               және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Халықты жұмыспен қамту
және еңбек пен еңбекті қорғау туралы
заңнаманың сақталуын мемлекеттік
бақылау департаментінің бас маманы

О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию системы образовательного кредитования
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года N 327-р
В целях выработки предложений по совершенствованию системы образовательного кредитования:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович    - Министр образования и науки
Республики Казахстан, руководитель
Абдыкадырова Айман Нуркасымовна    - вице-министр образования и науки
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Шаяхметов Саят Болатович           - начальник управления стратегического
планирования и развития образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарь
Абдрасилов Болатбек Серикбаевич    - директор Департамента высшего
и послевузовского образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Болатбекова Гульбагила Конырбаевна - директор Департамента финансов
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Утегулов Маулен Амангельдиевич     - директор Департамента планирования
государственного заимствования
и кредитования Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Хамзина Нургуль Калиевна           - директор Департамента медицинской
науки, образования, развития медицины
и международных отношений Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Байженов Нурлан Сапаргалиевич      - начальник управления кредитования
Департамента государственного долга
и кредитования Министерства финансов
Республики Казахстан
Абишева Аида Еркиновна             - заместитель начальника управления
координации Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Кузенбаева Дина Уразалиевна        - заместитель начальника управления
образования, науки, культуры, спорта
и средств массовой информации
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Санкубаев Амирбек Буриович         - начальник отдела координации Агентства
Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка
и финансовых организаций
(по согласованию)
Хамзина Бакыт Байзаковна           - директор государственного учреждения
"Финансовый центр" Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Маскеев Ринат Кайратович           - главный специалист
Департамента занятости населения
и государственного контроля за
соблюдением законодательства о труде
и охране труда Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 25 қарашаға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне білімдік кредит беру жүйесін жетілдіру жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 25 ноября 2004 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию системы образовательного кредитования.
Премьер-Министр