Даму институттарының директорлар кеңестеріне тәуелсіз сарапшыларды енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 10 қарашадағы N 331-ө Өкімі
Даму институттарының директорлар кеңестеріне тәуелсіз сарапшыларды енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамында жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы         және сауда вице-министрi, жетекшi
Бегiмбетов            - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Серiк Жаңатайұлы        сауда министрлігінің Жиынтық талдау және
ақпараттық жүйелердi дамыту департаментi
директорының орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Төлеев                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Бақыт Сейдәзiмұлы       сауда министрлігі Жиынтық талдау және
ақпараттық жүйелердi дамыту департаментiнiң
Даму бағдарламаларын үйлестiру басқармасы
даму институттарымен жұмыс бөлiмiнiң
бастығы, хатшы
Мирьякупов            - Қазақстан Республикасының Президентi
Еділ Есемсейiтұлы       Әкiмшiлігінiң Экономикалық саясат
басқармасы әлеуметтiк-экономикалық
талдау бөлiмiнiң сектор меңгерушiсi (келiсiм
бойынша)
Бодаубай              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Данияр Болатұлы         Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым
бөлiмiнiң сектор меңгерушiсi
Комаров               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң
Геннадий Григорьевич    Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру
комитетi төрағасының орынбасары
Боранғалиева          - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мәрзия                  бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салалық
Мұханбетрахымқызы       саясат және бағдарламалар департаментiнiң
директоры
Могильный             - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Валерий Валентинович    министрлігі Ғылым департаментiнiң
директоры
Ашуменова             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Динара Мейiрханқызы     сауда министрлiгiнiң Әкiмшiлiк және
құқықтық жұмыс департаментi директорының
орынбасары
Саңқубаев             - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Әмiрбек Бөріұлы         және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігінiң Заң департаментi үйлестіру
бөлiмiнiң бастығы (келiсiм бойынша)
Қабашев               - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Мақсат Рақымжанұлы      қоғамының басқармасы төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Батпенов              - "Инжиниринг және технологиялар трансферті
Талғат Жұмағұлұлы       орталығы" акционерлiк қоғамының
вице-президентi (келiсiм бойынша)
Кәрiмов               - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры"
Ержан Балықбайұлы       акционерлiк қоғамының басқармасы
төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Бұрамбаева            - "Қазақстанның инвестициялық қоры"
Айсұлу Қасенқызы        акционерлiк қоғамының Астана қаласындағы
өкiлдiгiнiң басшысы (келiсiм бойынша)
Хасанова              - "Экспорттық кредиттердi және
Айгүл                   инвестицияларды сақтандыру жөнiндегi
Зейнел-Ғұмарқызы        мемлекеттiк сақтандыру корпорациясы"
акционерлік қоғамының Астана қаласындағы
өкілдігінің директоры (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по введению независимых экспертов в советы директоров институтов развития
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 331-р
В целях выработки предложений по введению независимых экспертов в советы директоров институтов развития:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Исекешев                  - вице-министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич             Республики Казахстан, руководитель
Бегимбетов                - заместитель директора Департамента
Серик Жанатаевич            сводного анализа и развития
информационных систем Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Тулеев                    - начальник отдела по работе
Бахыт Сейдазимович          с институтами развития управления
координации программ развития
Департамента сводного анализа и
развития информационных систем
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Мирьякупов                - заведующий сектором отдела
Едиль Есемсеитович          социально-экономического анализа
Управления экономической политики
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Бодаубай                  - заведующий сектором Отдела
Данияр Болатулы             производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Комаров                   - заместитель председателя Комитета
Геннадий Григорьевич        государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Бурангалиева              - директор Департамента отраслевой
Марзия Муханбетрахимовна    политики и программ Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Могильный                 - директор Департамента науки
Валерий Валентинович        Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Ашуменова                 - заместитель директора Департамента
Динара Мейрхановна          административной и правовой работы
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Санкубаев                 - начальник отдела координации
Амирбек Буриович            Юридического департамента
Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций (по
согласованию)
Кабашев                   - заместитель председателя правления
Максат Рахимжанович         акционерного общества "Национальный
инновационный фонд" (по согласованию)
Батпенов                  - вице-президент акционерного общества
Талгат Джумагулович         "Центр инжиниринга и трансферта
технологий" (по согласованию)
Каримов                   - заместитель председателя правления
Ержан Балыкбаевич           акционерного общества "Фонд развития
малого предпринимательства" (по
согласованию)
Бурамбаева                - глава представительства акционерного
Айсулу Касеновна            общества "Инвестиционный фонд
Казахстана" в городе Астане (по
согласованию)
Хасанова                  - директор представительства
Айгуль Зейнел-Гумаровна     акционерного общества "Государственная
страховая корпорация по страхованию
экспортных кредитов и инвестиций" в
городе Астане (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 желтоқсанға дейін даму институттарының директорлар кеңесіне тәуелсіз сарапшыларды енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе до 1 декабря 2004 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по введению независимых экспертов в советы директоров институтов развития.
Премьер-Министр