Мемлекеттiк қызметтер сапасын арттыру және оларды ұсыну стандарттарын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 10 қарашадағы N 333-ө Өкімі
Мемлекеттiк қызметтер сапасын арттыру және оларды ұсыну стандарттарын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбдiрахымов                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Ғабидолла Рахматоллаұлы      қызмет iстерi агенттiгiнiң төрағасы,
жетекшi (келiсiм бойынша)
Хайдаров                   - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Арман Шаймұранұлы            қызмет iстерi агенттiгiнiң мемлекеттiк
қызмет саласындағы заңнаманың
сақталуын бақылау бөлiмiнiң
меңгерушiсi, хатшы (келiсiм бойынша)
Әбдiқалықова               - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы            және халықты әлеуметтiк қорғау вице-
министрi
Амангелдиев                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ардақ Амангелдiұлы           сақтау вице-министрi
Әмрин                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Кемеңгерұлы            вице-министрi
Асанов                     - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Жақып Қажманұлы              вице-министрi
Дәуешов                    - Қазақстан Республикасының Президентi
Марат Еркiнұлы               Әкiмшілiгінің Ұйымдастыру-бақылау
жұмысы және кадр саясаты басқармасы
кадр саясаты бөлiмiнiң бас инспекторы
(келісiм бойынша)
Есекеев                    - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Қуанышбек Бақытбекұлы        және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары
Қапаров                    - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Серiк Ғаббасұлы              қызмет iстерi агенттiгiнiң Мемлекеттiк
қызметтi кадрлық қамтамасыз ету
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Қасымова                   - Қазақстан Республикасының Президентi
Далида Сабыржанқызы          Әкiмшiлiгiнiң Экономикалық саясат
басқармасы Жүйелiк зерттеулер
орталығының сарапшысы (келiсiм
бойынша)
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әбiлғазы Қалиақпарұлы        және сауда министрлiгi Стандарттау,
метрология және сертификаттау
комитетiнiң төрағасы
Сұлтанов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы            және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Пепенин                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Анатолий Сергеевич           Министрiнiң Кеңсесi Кадр жұмысы
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Хамитов                    - "TUV SUD" компаниялар тобы
Ришад Хамитұлы               Қазақстандағы өкiлдiгiнiң басшысы
(келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по повышению качества государственных услуг и разработке стандартов их предоставления
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 333-р
В целях выработки предложений по повышению качества государственных услуг и разработке стандартов их предоставления:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Абдрахимов Габидулла Рахматуллаевич   - Председатель Агентства Республики
Казахстан по делам государственной
службы, руководитель
(по согласованию)
Хайдаров Арман Шаймуранович           - заведующий отделом контроля за
соблюдением законодательства
в сфере государственной службы
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы,
секретарь (по согласованию)
Абдыкаликова Гульшара Наушаевна       - вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Амангельдиев Ардак Амангельдиевич     - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Амрин Аскар Кеменгерович              - вице-министр финансов Республики
Казахстан
Асанов Жакып Кажманович               - вице-министр юстиции Республики
Казахстан
Дауешов Марат Еркинович               - главный инспектор отдела кадровой
политики Управления организационно-
контрольной работы и кадровой
политики Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Есекеев Куанышбек Бахытбекович        - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по
информатизации и связи
Капаров Серик Габбасович              - директор Департамента кадрового
обеспечения государственной службы
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
(по согласованию)
Касымова Далида Сабыржановна          - эксперт Центра системных
исследований Управления
экономической политики
Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Кусаинов Абельгази Калиакпарович      - председатель Комитета по
стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Султанов Бахыт Турлыханович           - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Пепенин Анатолий Сергеевич            - заведующий Отделом кадровой
работы Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Хамитов Ришад Хамитович               - глава представительства
группы компаний "TUV SUD"
в Казахстане (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 қаңтарға дейiнгi мерзiмде мемлекеттiк қызметтер сапасын арттыру және оларды ұсыну стандарттарын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтасын және Қазақстан Республикасы Yкіметінің қарауына енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 января 2005 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по повышению качества государственных услуг и разработке стандартов их предоставления.
Премьер-Министр