Қазақстан-болгар сауда-экономикалық байланыстар мен ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссиясының екінші отырысын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 360-ө Өкімі
2004 жылғы 9-11 желтоқсанда Астана қаласында Қазақстан-болгар сауда-экономикалық байланыстар мен ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссиясының екінші отырысын ұйымдастырудың және өткізудің жоғары деңгейін қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан-болгар сауда-экономикалық байланыстар мен ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссиясының екінші отырысын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне болгар делегациясы мүшелерінің қонақ үйде тұруына 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 481536 (төрт жүз сексен бір мың бес жүз отыз алты) теңге сомасында қаражат бөлсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
N 360-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан-болгар сауда-экономикалық байланыстар мен
ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық
комиссиясының екінші отырысын ұйымдастыру және өткізу
жөніндегі іс-шаралар жоспары
__________________________________________________________________
Р/с       Іс-шаралар             Орындалу    Жауапты орындаушылар
N                              мерзімдері
__________________________________________________________________
1             2                      3                 4
__________________________________________________________________
1.  Күн тәртібін және хаттама.  8 желтоқсан  Еңбекмині (жинақтау),
ны келісу                                ДСМ, СІМ, ИСМ, МАСМ,
БҒМ, Қорғанысмині,
АШМ, ККМ, ЭБЖМ,
Қаржымині, Әділетмині,
ЭМРМ, "ҚазМұнайГаз" ҰК"
АҚ (келісім бойынша),
СӨПО (келісім бойынша)
2.  Отырысты ақпаратттық           9-11      МАСМ
жария етуді өткізу           желтоқсан
3.  Делегацияға болу кезеңінде     9-11      ПІБ (келісім бойынша),
көліктік қызмет көрсету      желтоқсан   Еңбекмині

О проведении второго заседания казахстанско-болгарской Межправительственной комиссии по торгово-экономическим связям и научно-техническому сотрудничеству
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 360-р
В целях обеспечения высокого уровня организации и проведения второго заседания казахстанско-болгарской Межправительственной комиссии по торгово-экономическим связям и научно-техническому сотрудничеству с 9 по 11 декабря 2004 года в городе Астане:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по организации и проведению второго заседания казахстанско-болгарской Межправительственной комиссии по торгово-экономическим связям и научно-техническому сотрудничеству.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан средства на проживание членов болгарской делегации в сумме 481536 (четыреста восемьдесят одна тысяча пятьсот тридцать шесть) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 декабря 2004 года N 360-р
План мероприятий
по организации и проведению второго заседания
казахстанско-болгарской Межправительственной комиссии
по торгово-экономическим связям и научно-техническому
сотрудничеству
_________________________________________________________________________
N !          Мероприятия         !  Сроки    !Ответственные исполнители!
п/п!                              !исполнения !                         !
------------------------------------------------------------------------!
1 !              2               !      3    !             4           !
------------------------------------------------------------------------!
1.  Согласование повестки дня и    8 декабря   МТСЗН (свод), МЗ, МИД,
протокола                                  МИТ, МКИС, МОН, МО, МСХ,
МТК, МЭБП, МФ, МЮ, МЭМР,
АО "НК "КазМунайГаз" (по
согласованию), СТПП (по
согласованию)
-------------------------------------------------------------------------
2.  Проведение информационного       9-11      МКИС
освещения заседания             декабря
-------------------------------------------------------------------------
3.  Транспортное обслуживание        9-11      УДП (по согласованию),
делегации в период пребывания   декабря    МТСЗН
-------------------------------------------------------------------------

4.  Делегацияны әуежайда қарсы     9-11      Еңбекмині
алу және шығарып салу        желтоқсан
(VIP-залы арқылы өту)
5.  Еңбекмині министрінің       10 желтоқсан  Еңбекмині
ҮАҚ-тың Қазақстан бөлігінің
тең төрағасы атынан ресми
қабылдау ұйымдастыру
__________________________________________________________________
Қысқартулардың толық жазылуы:
ІІМ - Ішкі істер министрлігі;
ДСМ - Денсаулық сақтау министрлігі;
СІМ - Сыртқы істер министрлігі;
ИСМ - Индустрия және сауда министрлігі;
МАСМ - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі;
БҒМ - Білім және ғылым министрлігі;
Қорғанысмині - Қорғаныс министрлігі;
АШМ - Ауыл шаруашылығы министрлігі;
Еңбекмині - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі;
ККМ - Көлік және коммуникация министрлігі;
ЭБЖМ - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі;
Қаржымині - Қаржы министрлігі;
ЭМРМ - Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі;
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
СӨПО - Сауда-өнеркәсіп палаталар одағы;
ПІБ - Президенттің Іс басқармасы;
ҮАК - Үкіметаралық комиссия.

4.  Встреча и проводы делегации      9-11      МТСЗН
в аэропорту (прохождение через  декабря
VIP-зал)
-------------------------------------------------------------------------
5.  Организация официального приема 10 декабря МТСЗН
от имени Сопредседателя
казахстанской части МПК Министра
МТСЗН
_________________________________________________________________________
Расшифровка сокращений:
МВД - Министерство внутренних дел;
МЗ - Министерство здравоохранения;
МИД - Министерство иностранных дел;
МИТ - Министерство индустрии и торговли;
МКИС - Министерство культуры, информации и спорта;
МОН - Министерство образования и науки;
МО - Министерство обороны;
МСХ - Министерство сельского хозяйства;
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения;
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций;
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования;
МФ - Министерство финансов;
МЮ - Министерство юстиции;
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов;
АО "НК "КазМунайГаз" - Акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз";
СТПП - Союз Торгово-промышленных Палат;
УДП - Управление Делами Президента;
МПК - Межправительственная комиссия.