Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 27 наурыздағы N 80-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 385-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 27 наурыздағы N 80-ө  өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 1997 года N 80-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 385-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 1997 года N 80-р.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра