Қазақстан Республикасында әлеуметтiк реформаларды одан әрi тереңдетудiң 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасы туралы
4.
Досаев Ерболат Асқарбекұлы - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрi
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауды реформалаудың және дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы
5.
Ысқақов Мәрлен Нұрахметұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң төрағасы
Қазақстан Республикасының Салық кодексiне өзгерiстер мен толықтырулар туралы
6.
Келемсейiт Ермек Әбiлмәжiнұлы - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің төрағасы
Орман және аңшылық шаруашылығын басқаруды жетiлдiру туралы
7.
Рябцев Анатолий Дмитриевич - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары комитетiнiң төрағасы
Ауылдық елдi мекендердегi ауыз сумен қамтамасыз ету проблемалары
Семинардың регламентi:
Баяндаманың ұзақтығы 25-30 минут, әрбiр 2 сағат сайын үзiлiс.

О программе дальнейшего углубления социальных реформ в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
4.
Досаев Ерболат Аскарбекович - Министр здравоохранения Республики Казахстан
О Государственной программе реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы
5.
Искаков Марлен Нурахметович - председатель Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Об изменениях и дополнениях в Налоговый кодекс Республики Казахстан
6.
Келемсеит Ермек Абилмажинович - председатель Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
О совершенствовании управления лесным и охотничьим хозяйствами
7.
Рябцев Анатолий Дмитриевич -
председатель Комитета по
водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
О проблемах питьевого
водоснабжения в сельских
населенных пунктах
Регламент семинара:
Продолжительность доклада 25-30 минут, перерыв через каждые 2 часа.