Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi, Премьер-Министрiнiң орынбасарлары және Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы арасында мiндеттердi бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 11 қаңтардағы N 3-ө Өкімі. Күші жойылды - 2006.02.23. N 32 өкімімен
1. Қоса берілiп отырған Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi, Премьер-Министрiнiң орынбасарлары және Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы арасында мiндеттердi бөлу бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 24 қарашадағы N 344-ө  өкiмiнің  күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 11 қаңтардағы
N 3-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi, Премьер-Министрiнiң орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесiнiң Басшысы арасында
МIНДЕТТЕРДI БӨЛУ
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Д.К.Ахметов
Үкiметтің қызметiне басшылық жасау.
Қазақстан Республикасының Президентiмен, сондай-ақ Парламентпен, Конституциялық Кеңеспен, Жоғарғы Сотпен, Бас прокуратурамен және басқа да конституциялық органдармен қатынастарда Үкiметтiң атынан өкiлдiк ету.
Мемлекетаралық қатынастар мен халықаралық ынтымақтастық мәселелерi.
Экономикалық және қаржы саясаты, қорғаныс, құқық тәртiбi, мұнай-газ секторын дамыту мәселелерi.
Үкiметтiң кадр мәселелерi.
Сыртқы істер министрлiгінiң, Қорғаныс министрлiгiнiң, Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң, Қаржы министрлігінiң, Көлiк және коммуникация министрлігінiң, Iшкi iстер министрлiгiнiң, Әділет министрлігінiң, Мәдениет, ақпарат және спорт  министрлігiнiң, Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгiнiң (қаржы полициясы) қызметiн жалпы бақылау.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары
А.С.Есiмов
Экономиканы жедел басқару, өңірлік және аграрлық саясат, жұмылдыру дайындығы, әлеуметтiк саясат және әлеуметтiк әрiптестiк, Республикалық үш жақты комиссияға басшылық жасау мәселелерi.
Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң, Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң, Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң, Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң, Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң, Білiм және ғылым министрлiгiнiң, Денсаулық сақтау министрлiгiнiң, Жер ресурстарын басқару агенттігінiң қызметiн жалпы бақылау.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi
С.М.Мыңбаев
Индустриялық, технологиялық және инвестициялық саясат, Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына енуi мәселелерi.
ТМД елдерiмен және олардың ықпалдастық бiрлестiктерiмен өзара қатынастар мәселелерi.
Индустрия және сауда министрлiгіне басшылық жасау.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Кеңсесiнiң Басшысы
А.А.Тiлеубердин
Үкiметтің шешiмдерiн дайындау және олардың орындалуын ұйымдастыру бөлiгiнде орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, ведомстволардың мемлекеттiк және орындаушылық тәртiпті сақтау, мемлекеттiк құпияларды қорғау, мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру және ақпараттық қауiпсiздігін қамтамасыз ету мәселелерi жөнiндегi қызметiн үйлестіру.
Үкiметтiң кадр саясатын iске асыру жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру.
Үкiметтiң өңiрлiк саясатын iске асыру жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру, Үкiметтің облыстар әкiмдерiмен өзара iс-қимылын қамтамасыз ету.
Премьер-Министр Кеңсесiнiң Президент Әкiмшілігімен және Парламент палаталары аппараттарымен өзара iс-қимылын қамтамасыз ету.
Ақпараттандыру және байланыс агенттігінiң, Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң, Статистика агенттiгiнiң қызметiн жалпы бақылау.

О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2005 года N 3-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 23 февраля 2006 года N 32-р (R060032)
1. Утвердить прилагаемое распределение обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан
от 24 ноября 2004 года N 344-р
Премьер-Министр
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 января 2005 года N 3-р
РАСПРЕДЕЛЕНИЕ ОБЯЗАННОСТЕЙ
между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра
и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Премьер-Министр Республики Казахстан
Ахметов Д.К.
Руководство деятельностью Правительства.
Представление Правительства в отношениях с Президентом Республики Казахстан, а также с Парламентом, Конституционным Советом, Верховным Судом, Генеральной прокуратурой и другими конституционными органами.
Вопросы межгосударственных отношений и международного сотрудничества.
Вопросы экономической и финансовой политики, обороны, правопорядка, развития нефтегазового сектора.
Кадровые вопросы Правительства.
Общий контроль над деятельностью Министерства иностранных дел, Министерства обороны, Министерства экономики и бюджетного планирования, Министерства финансов, Министерства транспорта и коммуникаций, Министерства внутренних дел, Министерства юстиции, Министерства культуры, информации и спорта, Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция).
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Есимов А.С.
Вопросы оперативного управления экономикой, региональной и аграрной политики, мобилизационной подготовки, социальной политики и социального партнерства, руководство Республиканской трехсторонней комиссией.
Общий контроль над деятельностью Министерства сельского хозяйства, Министерства охраны окружающей среды, Министерства по чрезвычайным ситуациям, Министерства энергетики и минеральных ресурсов, Министерства труда и социальной защиты населения, Министерства образования и науки, Министерства здравоохранения,  Агентства по управлению земельными ресурсами.
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан -
Министр индустрии и торговли Республики Казахстан
Мынбаев С.М.
Вопросы индустриальной, технологической и инвестиционной политики, вступления Казахстана во Всемирную торговую организацию.
Вопросы взаимоотношений со странами СНГ и их интеграционными объединениями.
Руководство Министерством индустрии и торговли.
Руководитель Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Тлеубердин А.А.
Координация деятельности центральных и местных исполнительных органов, ведомств в части подготовки решений Правительства и организации их исполнения, по вопросам соблюдения государственной и исполнительской дисциплины, защиты государственных секретов, информатизации государственных органов и обеспечения информационной безопасности.
Организация работы по реализации кадровой политики Правительства.
Организация работы по реализации региональной политики Правительства, обеспечение взаимодействия Правительства с акимами областей.
Обеспечение взаимодействия Канцелярии Премьер-Министра с Администрацией Президента и аппаратами палат Парламента.
Общий контроль над деятельностью Агентства по информатизации и связи, Агентства по регулированию естественных монополий, Агентства по статистике.