Мойнақ ГЭС-iн салудың бiрінші кезектегі мәселелерiн шешу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы N 10-ө Өкімі
Мойнақ ГЭС-iн салуды бастау мәселелерін шешуді жылдамдату мақсатында:
1 . Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Оразбаев          - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Бiрлiк Есiркепұлы   минералдық ресурстар вице-министрi, жетекшi
Комаров           - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Геннадий            Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi
Григорьевич         төрағасының орынбасары
Сағындықов        - Қазақстан Республикасы Экономика және
Самат Алпысұлы      бюджеттiк жоспарлау министрлiгi инвестициялық
жоспарлау және талдау басқармасының бастығы
Әбiтаев           - "КEGOC" акционерлiк қоғамының вице-
Есберген            президентi (келiсiм бойынша)
Әбiтайұлы
Белқожаев        -  "Бiрлiк" акционерлiк қоғамының президентi
Стахан              (келiсiм бойынша)
Белқожаұлы
Авчиханов        -  "Қазгидрожоба" жабық акционерлiк қоғамының
Султан              президентi (келiсiм бойынша)
Гусейнович
Жақанов          -  "Қазақстан Даму Банкi" акционерлiк
Жанат Шәмшiұлы      қоғамының басқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Бейбiтов         -  Қазақстан Республикасы Энергетика және
Есілбай             минералдық ресурстар министрлiгі Электр
Досмағамбетұлы      энергетикасы және көмiр өнеркәсiбi
департаментiнiң бөлiм бастығы
2. Қоса берілiп отырған Мойнақ ГЭС-iн салудың бiрiншi кезектегi мәселелерiн шешу жөнiндегi жұмыс тобының жұмыс жоспары бекiтілсiн.
3. Жұмыс тобы ГЭС салу үшiн заңды тұлға құрылғанға дейiн Мойнақ ГЭС-iн салудың бiрiншi кезектегi мәселелерiн орындау жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Жұмыс тобының жетекшісi айына екi рет Мойнақ ГЭС-iн салудың бірінші кезектегі мәселелерін шешу жөніндегі жұмыс жоспарының iске асырылу барысы туралы Үкіметке хабарласын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 21 қаңтардағы
N 10-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Мойнақ ГЭС-iн салудың бiрiншi кезектi мәселелерiн
шешу жөнiндегi жұмыс тобының
ЖҰМЫС ЖОСПАРЫ
Р/с
N
Жұмыстардың тiзбесi
Орындалу мерзiмi
1
"Бiрлiк" АҚ-тың Мойнақ ГЭC-iн салудың техникалық-
экономикалық негiздемесiн әзiрлеуге дайындауы және "Қазгидрожоба" ЖАҚ-қа техникалық тапсырма беруi
2005 жылғы
27 қаңтар
2
Мойнақ ГЭС-iн салу жобасын iске асыру үшiн заңды тұлғаны құруға қатысу
2005 жылғы ақпан
3
Мойнақ ГЭС-iн салудың техни- калық-экономикалық негiз-
демесiн, оның iшiнде қоршаған ортаға әсер етуiн алдын ала бағалауды (ҚОӘАлдБ) әзiрлеу
2005 жылғы 4 наурыз
4
Техникалық-экономикалық негiздеменi келiсу және сараптау
2005 жылғы
25 наурыз
5
Техникалық-экономикалық негiздеменi бекiту
2005 жылғы
30 наурыз

О создании рабочей группы по решению первоочередных вопросов строительства Мойнакской ГЭС
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 января 2005 года N 10-р
В целях ускорения решения вопросов начала строительства Мойнакской ГЭС:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Оразбаев Бырлык Есиркепович      - вице-министр энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан, руководитель
Комаров Геннадий Григорьевич     - заместитель председателя Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Сагындыков Самат Алпысович       - начальник управления инвестиционного
планирования и анализа Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Абитаев Есберген Абитаевич       - вице-президент акционерного общества
"KEGOC" (по согласованию)
Белкожаев Стахан Белкожаевич     - президент акционерного общества
"Бiрлiк" (по согласованию)
Авчиханов Султан Гусейнович      - президент закрытого акционерного
общества "Казгидропроект"
(по согласованию)
Жаканов Жанат Шамшиевич          - управляющий директор акционерного
общества "Банк Развития Казахстана"
(по согласованию)
Бейбитов Есылбай Досмагамбетович - начальник отдела Департамента
электроэнергетики и угольной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан.
2. Утвердить прилагаемый План работы рабочей группы по решению первоочередных вопросов строительства Мойнакской ГЭС.
3. Рабочей группе принять необходимые меры по исполнению первоочередных вопросов строительства Мойнакской ГЭС до образования юридического лица для строительства ГЭС.
4. Руководителю рабочей группы два раза в месяц информировать Правительство о ходе реализации Плана работы по решению первоочередных вопросов строительства Мойнакской ГЭС.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 января 2005 года N 10-р
ПЛАН РАБОТЫ
рабочей группы по решению первоочередных вопросов
строительства Мойнакской ГЭ С
N п/п
Перечень работ
Срок исполнения
1
Подготовка АО "Бiрлiк" и выдача технического задания ЗАО "Казгидропроект" на разработку технико-экономического обоснования строительства Мойнакской ГЭС, заключение договора
27 января 2005 г.
2
Принять участие в создании юридического лица для реализации проекта строительства Мойнакской ГЭС
февраль 2005 г.
3
Разработка технико-экономического обоснования строительства Мойнакской ГЭС, в т.ч. предварительной оценки воздействия на окружающую среду (ПредОВОС)
4 марта 2005 г.
4
Согласование и экспертиза технико-экономического обоснования
25 марта 2005 г.
5
Утверждение технико-экономического обоснования
30 марта 2005 г.