Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 10 ақпандағы N 23-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 56-жолдың 5-бағанында:
1) тармақшасында "қаңтар" деген сөз "сәуiр" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "қаңтар" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
4) тармақшасында "қаңтар" деген сөз "маусым" деген сөзбен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "қаңтар" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года N 23-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан:
в графе 5 строки, порядковый номер 56:
в подпункте 1) слово "январь" заменить словом "апрель";
в подпункте 3) слово "январь" заменить словом "декабрь";
в подпункте 4) слово "январь" заменить словом "июнь";
в подпункте 5) слово "январь" заменить словом "декабрь".
Премьер-Министр