Еуропадағы қауiпсiздiк пен ынтымақтастық жөнiндегi ұйымның қазiргi төрағасы, Словения Республикасының сыртқы iстер министрi Димитрий Рупельдiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 12 ақпандағы N 24-ө Өкімі
2005 жылғы 14-15 ақпанда Астана қаласында Еуропадағы қауiпсiздiк пен ынтымақтастық жөнiндегi ұйымның қазiргi төрағасы, Словения Республикасының сыртқы iстер министрi Димитрий Рупельдiң ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
ресми делегация мүшелерiнiң 1+3 форматы бойынша қонақ үйде тұруына 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 140204 (бiр жүз қырық мың екi жүз төрт) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) ресми делегация мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Еуропадағы қауiпсiздiк пен ынтымақтастық жөнiндегi ұйымның қазiргi төрағасының арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
5. Астана қаласының әкiмi ресми делегацияны қарсы алу және шығарып салу, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру, мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
6. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр

О подготовке и проведении официального визита действующего председателя Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе, министра иностранных дел Республики Словения Димитрия Рупеля в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 2005 года N 24-p
В целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита действующего председателя Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе, министра иностранных дел Республики Словения Димитрия Рупеля
с 14 по 15 февраля 2005 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита;
выделить средства на проживание в гостинице членов официальной делегации по формату 1+3 в сумме 140204 (сто сорок тысяч двести четыре) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по бюджетной программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета действующего председателя Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
4. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации, оформлению аэропорта и улиц города Астаны, организации культурной программы.
6. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр