Арал өңiрiнiң проблемаларын шешу мәселелерi бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 21 ақпандағы N 29-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Арал өңiрiнiң проблемаларын шешу мәселелерi бойынша ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы            және бюджеттік жоспарлау министрi,
жетекшi
Исаев                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы        және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Құсайынов                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Марат Әпсеметұлы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгі Өңiрлiк
саясат және бюджетаралық қатынастар
департаментiнiң директоры, хатшы
Асанов                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-
Жақып Қажманұлы            министрi
Әбiлғазин                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Талғат Байтемiрұлы         коммуникация вице-министрi
Бекжанов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Жамбыл Лесбекұлы           ортаны қорғау вице-министрi
Дүйсенова                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Тамара Босымбекқызы        халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Бөлтаев                  - Қазақстан Республикасының Парламентi
Қуаныш Құлбайұлы           Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Досманбетов              - Қазақстан Республикасының Парламентi
Бақберген Сәрсенұлы        Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Жалмағамбетова           - Қазақстан Республикасының Парламентi
Светлана Жақиянқызы        Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Иманқұлов                - Қазақстан Республикасының Парламентi
Едiлбай Исламұлы           Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Сәпиев                   - Қазақстан Республикасының Парламентi
Оңалбек                    Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Әбiшев                   - Қазақстан Республикасының Парламентi
Болат Әлiмбайұлы           Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Ағатаева                 - Қазақстан Республикасының Парламентi
Күләш Әбдiбекқызы          Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Әубәкiров                - Қазақстан Республикасының Парламентi
Тоқтар Оңғарбайұлы         Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Аяшев                    - Қазақстан Республикасының Парламентi
Оңалбай                    Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Аяшов                    - Қазақстан Республикасының Парламентi
Райымбек Аяшұлы            Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Қараманов                - Қазақстан Республикасының Парламентi
Ұзақбай Қараманұлы         Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Назарбаева               - Қазақстан Республикасының Парламентi
Дариға Нұрсұлтанқызы       Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Pүcтемов                 - Қазақстан Республикасының Парламентi
Нұрбақ Тұрарұлы            Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Шаханов                  - Қазақстан Республикасының Парламентi
Мұхтар Шаханұлы            Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Әбдiмомынов              - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Азамат Құрманбекұлы        ғылым вице-министрi
Диханбаева               - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Сәуле Әлкейқызы            сақтау вице-министрi
Тұңғышбеков              - Қазақстан Республикасы Ауыл
Санат Тұңғышбекұлы         шаруашылығы министрлігі Ауылдық
аумақтар iстерi комитетiнiң төрағасы
Тоқсейiтова              - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Гүлнар Мүсiлiмқызы         халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
Әлеуметтiк нормативтер және мүгедектердi
оңалту департаментi директорының
орынбасары
Базарбаев                - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Сапар Қанатбайұлы          қорғау министрлiгiнiң Стратегиялық
жоспарлау және талдау департаментi
экологиялық мониторинг және ғылыми-
ақпараттық қамтамасыз ету басқармасының
бастығы
Қуанышбаев               - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі
Ермек Мекебайұлы           Заңға тәуелдi кесiмдер департаментiнiң
заңға тәуелдi кесiмдердi сараптау
басқармасы өндiрiстiк емес салада заңға
тәуелдi кесiмдердi сараптау бөлiмiнiң
бастығы

О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросам решения проблем Приаралья
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля 2005 года N 29-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 21 февраля 2005 года N 29-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях выработки предложений по вопросам решения проблем Приаралья:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов              - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович          планирования Республики Казахстан,
руководитель
Исаев                   - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович      планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кусаинов                - директор Департамента региональной
Марат Апсеметович         политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Асанов                  - вице-министр юстиции
Жакип Кажманович          Республики Казахстан
Абылгазин               - вице-министр транспорта
Талгат Байтемирович       и коммуникаций Республики Казахстан
Бекжанов                - вице-министр охраны окружающей среды
Жамбул Лесбекович         Республики Казахстан
Дуйсенова               - вице-министр труда и социальной защиты
Тамара Босымбековна       населения Республики Казахстан
Бультаев                - депутат Сената Парламента
Куаныш Кульбаевич         Республики Казахстан (по согласованию)
Досманбетов             - депутат Сената Парламента
Бакберген Сарсенович      Республики Казахстан (по согласованию)
Джалмагамбетова         - депутат Сената Парламента
Светлана Жакияновна       Республики Казахстан (по согласованию)
Иманкулов               - депутат Сената Парламента
Идельбай Исламович        Республики Казахстан (по согласованию)
Сапиев                  - депутат Сената Парламента
Оналбек                   Республики Казахстан (по согласованию)
Абишев                  - депутат Мажилиса Парламента
Булат Алимбаевич          Республики Казахстан (по согласованию)
Агатаева                - депутат Мажилиса Парламента
Куляш Абдибековна         Республики Казахстан (по согласованию)
Аубакиров               - депутат Мажилиса Парламента
Токтар Онгарбаевич        Республики Казахстан (по согласованию)
Аяшев                   - депутат Мажилиса Парламента
Оналбай                   Республики Казахстан (по согласованию)
Аяшов                   - депутат Мажилиса Парламента
Райымбек Аяшулы           Республики Казахстан (по согласованию)
Караманов               - депутат Мажилиса Парламента
Узакбай Караманович       Республики Казахстан (по согласованию)
Назарбаева              - депутат Мажилиса Парламента
Дарига Нурсултановна      Республики Казахстан (по согласованию)
Рустемов                - депутат Мажилиса Парламента
Нурбах Турарович          Республики Казахстан (по согласованию)
Шаханов                 - депутат Мажилиса Парламента
Мухтар Шаханулы           Республики Казахстан (по согласованию)
Абдумомунов             - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович      Республики Казахстан
Диканбаева              - вице-министр здравоохранения
Сауле Алкеевна            Республики Казахстан
Тунгышбеков             - председатель Комитета по делам сельских
Санат Тунгышбекович       территорий Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Тохсеитова              - заместитель директора Департамента
Гульнар Муслимовна        социальных нормативов и реабилитации
инвалидов Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Базарбаев               - начальник управления экологического
Сапар Канатбаевич         мониторинга и научно-информационного
обеспечения Департамента стратегического
планирования и анализа Министерства
охраны окружающей среды Республики Казахстан
Куанышбаев              - начальник отдела экспертизы подзаконных
Ермек Мекебайулы          актов в непроизводственной сфере
управления экспертизы подзаконных актов
Департамента подзаконных актов
Министерства юстиции Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 маусымға дейiн Арал өңiрiнiң проблемаларын шешу мәселелері бойынша ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе до 1 июня 2005 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам решения проблем Приаралья.
Премьер-Министр