Қазақстан Республикасының шекара маңы өңiрлерiнде индустриялық аймақтар құрудың заңнамалық және нормативтiк-техникалық базасын әзiрлеу жөнiндегі ұсыныстарды пысықтауға арналған жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 25 ақпандағы N 33-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының шекара маңы өңiрлерiнде индустриялық аймақтар құрудың заңнамалық және нормативтiк-техникалық базасын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Смағұлов               - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы           және сауда вице-министрi, жетекшi
Өскенбаев              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қайырбек Айтбайұлы       сауда министрлiгi Сауда және туристік
қызметтi реттеу комитетiнiң төрағасы,
жетекшiнiң орынбасары
Тойшыбеков             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ибрагим Қалмаханұлы      сауда министрлiгi Сауда және туристік
қызметтi реттеу комитетiнiң iшкi сауда
басқармасы бастығының орынбасары, хатшы
Супрун                 - Атырау облысы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары
Виктор Васильевич
Тәкенов                - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары
Болат Долдайұлы
Есенов                 - Қызылорда облысы әкiмiнiң орынбасары
Марат Сағынтайұлы
Развин                 - Солтүстік Қазақстан облысы әкiмiнiң
Сергей Владимирович      орынбасары
Бочин                  - Павлодар облысы әкiмiнiң орынбасары
Виктор Захарович
Тұрысбеков             - Маңғыстау облысы әкiмiнiң орынбасары
Мұрат Қуанышбекұлы
Качало                 - Батыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Станислав Павлович       орынбасары
Әбдiбеков              - Ақтөбе облысы әкiмiнiң орынбасары
Нұрмұхамбет
Қанапияұлы
Әмiрәлин               - Оңтүстік Қазақстан облысы әкiмiнiң
Ақылбек Жәкенұлы         орынбасары
Paу                    - Қостанай облысы әкiмiнiң орынбасары
Альберт Павлович
Кәрiмов                - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң орынбасары
Айбек Мүталапханұлы
Маханов Мырзабай       - Жамбыл облысы әкiмдігінiң Кәсiпкерлiк
және өнеркәсіп департаментi директорының
орынбасары
Василинюк              - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Татьяна Ивановна         минералдық ресурстар министрлiгi Заң
қызметi, мемлекеттiк құпияларды қорғау
және жұмылдыру жұмысы департаментiнiң
директоры
Бақышев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Дулат Қангерейұлы        министрлiгiнiң Азия және Африка
департаментi директорының орынбасары
Есмағамбетов           - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Қанат Байарыстанұлы      қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы)
Экономикалық және қаржылық қылмыстарды ашу
департаментi бастығының орынбасары
Есiмкұлов              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Ерлан Тұрланғазыұлы      Мемлекеттік қарыз алу және халықаралық
қаржылық қатынастар департаменті
халықаралық ынтымақтастық басқармасының
бастығы
Данғұлов               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Дархан Қазыкейұлы        және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Стратегиялық жоспарлау және инвестициялық
саясат департаментi стратегиялық жоспарлау
басқармасының бастығы
Бекбергенов            - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Түгелбай Бекбергенұлы    сауда министрлiгiнiң Сауда және туристiк
қызмет реттеу комитетi туристік қызметтi
реттеу басқармасының бастығы
Маханов                - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Шихабадин                коммуникация министрлiгi автомобиль
Қабдрахманұлы            көлiгi басқармасының бастығы
Тiлеубекова            - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Бақытгүл Төлеуханқызы    министрлiгiнiң Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетi
санитарлық-гигиеналық қадағалау
басқармасының бастығы
Макеев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Әзизбек Жоламанұлы       Салық комитетiнiң талдау және жобалау
басқармасы бастығының орынбасары
Шайымова               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Айгүл Амантайқызы        қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігiнiң (қаржы полициясы)
құқықтық қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық басқармасы бастығының
орынбасары
Боранғазиев            - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Өтежан Камалұлы          комитетi Шекара қызметiнiң Шекаралық
бақылау бас басқармасы бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Әлiбаев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Серiк Әрiпбайұлы         министрлiгiнің Экономикалық және
гуманитарлық ынтымақтастық департаментi
өңiрлiк жобалар бөлiмiнiң бастығы
Умбетәлиева            - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Дана Шекербекқызы        сауда министрлiгiнiң Инвестиция комитетi
құқықтық қамтамасыз ету бөлiмiнiң бастығы
Смаилов                - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Нұрлан Қадырбайұлы       коммуникация министрлiгiнiң Қатынас жолдар
комитетi темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
саясат бөлімінiң бастығы
Кенжебаев              - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Назымбек Әмiржанұлы      басқару агенттігi мемлекеттік жер
инспекциясы бөлiмiнiң бастығы
Құзғанова              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Салтанат Диасқызы        бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Халықаралық экономикалық және қаржылық
қатынастар департаментi Тәуелсiз
Мемлекеттер Достастығы елдерiмен
ынтымақтастық бөлiмiнiң бастығы
Масхутов               - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Баян Масхутұлы           халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
еңбек туралы заңнаманың сақталуын
мемлекеттік бақылау бөлiмiнiң бастығы
Таңыраев               - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Ахметжан Дүсіпұлы        министрлiгiнiң Ветеринария департаментi
шекарадағы және көлiктегi мемлекеттік
ветеринариялық қадағалау бөлiмiнiң бастығы
Ботаев                 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Құдайбердi Мырзаханұлы   министрлiгiнiң Өсiмдiктердi қорғау және
олардың карантинi департаментi өсiмдiктер
карантинi мемлекеттік инспекциясы
бөлiмiнiң бастығы
Қожабергенова          - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Бағира Жоданқызы         Кедендiк бақылау комитетiнiң кедендiк
кiрiстер басқармасы кедендiк төлемдер
бөлiмiнiң бастығы
Нұғыманова             - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Марал Қойшыбекқызы       қорғау министрлiгінiң Халықаралық
ынтымақтастық және экологиялық нормативтер
департаментi халықаралық келiсiмдердi iске
асыру бөлiмiнiң бас маманы
Жабағиев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Асқар Әлиасқарұлы        комитетi Шекара қызметiнiң "Шығыс" өңiрлiк
басқармасы бастығының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Айсағалиева            - Қазақстан кәсiпкерлерi форумының
София Серiкбайқызы       атқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Кононова               - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсiп
Татьяна Ильинична        палаталары одағының вице-президентi,
Ақмола сауда-өнеркәсiп палатасының
төрайымы (келiсiм бойынша)
Мұқанов                - Қазақстанның тауар өндiрушілер және
Төлеген Мұқанұлы         экспорттаушылар одағының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Қанатов                - "KZ Консалт" жауапкершiлiгi шектеулi
Сәбит Сарқытұлы          серiктестігiнiң бас директоры (келiсiм
бойынша)
Жиенбаев               - "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы"
Нұрсұлтан Ринатұлы       акционерлiк қоғамы сыртқы экономикалық
қызмет басқармасының бастығы (келiсiм
бойынша)
Күзетбаева             - "Қазақстанның Халық банкi" ашық акционерлiк
Ажар Келiмбекқызы        қоғамының өкiлi (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке законодательной и нормативно-технической базы создания индустриальных зон в приграничных регионах Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 февраля 2005 года N 33-p
В целях выработки предложений по разработке законодательной и нормативно-технической базы создания индустриальных зон в приграничных регионах Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Смагулов                - вице-министр индустрии и Республики
Болат Советович           Казахстан, руководитель торговли
Ускенбаев               - председатель Комитета по
Кайырбек Айтбаевич        регулированию торговой и туристской
деятельности Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Тойшибеков              - заместитель начальника управления
Ибрагим Калмаханович      внутренней торговли Комитета по
регулированию торговой и туристской
деятельности Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан, секретарь
Супрун                  - первый заместитель акима
Виктор Васильевич         Атырауской области
Такенов                 - заместитель акима Алматинской области
Болат Долдаевич
Есенов                  - заместитель акима Кызылординской области
Марат Сагинтаевич
Развин                  - заместитель акима
Сергей Владимирович       Северо-Казахстанской области
Бочин                   - заместитель акима Павлодарской области
Виктор Захарович
Турысбеков              - заместитель акима Мангистауской области
Мурат Куанышбекович
Качало                  - заместитель акима Западно-Казахстанской
Станислав Павлович        области
Абдибеков               - заместитель акима Актюбинской области
Нурмухамбет Канапиевич
Амралин                 - заместитель акима Южно-Казахстанской
Акылбек Жакенович         области
Paу                     - заместитель акима Костанайской области
Альберт Павлович
Каримов                 - заместитель акима
Айбек Муталапханович      Восточно-Казахстанской области
Маханов                 - заместитель директора Департамента
Мырзабай                  предпринимательства и промышленности
акимата Жамбылской области
Василинюк               - директор Департамента юридической
Татьяна Ивановна          службы, защиты государственных
секретов и мобилизационной работы
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Бакишев                 - заместитель директора Департамента
Дулат Кангереевич         Азии и Африки Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Есмагамбетов            - заместитель начальника Департамента
Канат Баярстанович        по раскрытию экономических и
финансовых преступлений Агентства
Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
Есимкулов               - начальник управления международного
Ерлан Турлангазиевич      сотрудничества Департамента
государственного заимствования и
международных финансовых отношений
Министерства финансов Республики
Казахстан
Дангулов                - начальник управления стратегического
Дархан Казкеевич          планирования Департамента
стратегического планирования и
инвестиционной политики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Бекбергенов             - начальник управления регулирования
Тугелбай Бекбергенович    туристской деятельности Комитета по
регулированию торговой и туристской
деятельности Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Маханов                 - начальник управления автомобильного
Шихабадин Кабдрахманулы   транспорта Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Тлеубекова              - начальник управления санитарно-
Бакытгуль Толеухановна    гигиенического надзора Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Макеев                  - заместитель начальника управления
Азизбек Жоламанович       анализа и прогнозирования Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Шаимова                 - заместитель начальника управления
Айгуль Амантаевна         правового обеспечения и
международного сотрудничества
Агентства Республики Казахстан по
борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Борангазиев             - заместитель начальника Главного
Утежан Камалович          управления пограничного контроля
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Алибаев                 - начальник отдела региональных проектов
Серик Арипбаевич          Департамента экономического и
гуманитарного сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Умбеталиева             - начальник отдела правового
Дана Шекербековна         обеспечения Комитета по инвестициям
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Смаилов                 - начальник отдела государственной
Нурлан Кадырович          политики на железнодорожном
транспорте Комитета путей сообщения
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Кенжебаев               - начальник отдела
Назымбек Амиржанович      государственной земельной инспекции
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Кузганова               - начальник отдела сотрудничества со
Салтанат Диасовна         странами Содружества независимых
государств Департамента международных
экономических и финансовых отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Масхутов                - начальник отдела государственного
Баян Масхутович           контроля за соблюдением
законодательства о труде Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Танраев                 - начальник отдела государственного
Ахметкан Дюсупович        ветеринарного надзора на границе и
транспорте Департамента ветеринарии
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Бутаев                  - начальник отдела государственной
Кудайберды                инспекции по карантину растений
Мырзаханович              Департамента защиты и карантина
растений Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Ходжабергенова          - начальник отдела таможенных платежей
Багира Джудановна         управления таможенных доходов
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан
Нугманова               - главный специалист отдела реализации
Марал Койшибеккызы        международных соглашений Департамента
международного сотрудничества и
экологических нормативов Министерства
охраны окружающей среды Республики Казахстан
Жабагиев                - заместитель начальника Регионального
Аскар Алиаскарович        управления "Шыгыс" Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Айсагалиева             - исполнительный директор Форума
София Серикбаевна         предпринимателей Казахстана (по
согласованию)
Кононова                - вице-президент Союза
Татьяна Ильинична         торгово-промышленных палат Республики
Казахстан, председатель Акмолинской
торгово-промышленной палаты
(по согласованию)
Муханов                 - вице-президент Союза
Тулеген Муханович         товаропроизводителей и экспортеров
Казахстана (по согласованию)
Канатов                 - генеральный директор товарищества с
Сабит Саркытович          ограниченной ответственностью "KZ/
Консалт" (по согласованию)
Джиенбаев               - начальник управления
Нурсултан Ринатович       внешнеэкономической деятельности
акционерного общества
"Продовольственная контрактная
корпорация" (по согласованию)
Кузутбаева              - представитель открытого акционерного
Ажар Келимбековна         общества "Народный банк Казахстана"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 шiлдеге дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының шекара маңы өңiрлерiнде индустриялық аймақтар құрудың заңнамалық және нормативтiк-техникалық базасын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2005 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке законодательной и нормативно-технической базы создания индустриальных зон в приграничных регионах Республики Казахстан.
Премьер-Министр