Қазақстан Республикасының көрнектi мемлекет қайраткерi, белгiлi заңгер Юрий Александрович Хитриннiң есiмiн мәңгi есте қалдыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 41-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының көрнектi мемлекет және қоғам қайраткерi, белгiлi заңгер Юрий Александрович Хитриннiң есiмiн мәңгi есте қалдыру мақсатында:
Алматы қаласының әкiмi:
1) Ю.А. Хитринге ескерткiш құлпытас және Алматы қаласында Мәуленов көшесiндегi 120-тұрғын үйге ескерткiш тақта орнатсын;
2) ескерткiш құлпытасты дайындау мен орнату жөнiндегi шығыстарды және Ю.А. Хитриннiң есiмiн мәңгi есте қалдыру жөнiндегi iс-шараларды қаржыландыруды 2005 жылға арналған жергiлiктi бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырсын.
Премьер-Министр

Об увековечении памяти видного государственного деятеля, известного юриста Республики Казахстан Хитрина Юрия Александровича
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 41-p
В целях увековечения памяти видного государственного и общественного деятеля, известного юриста Республики Казахстан Хитрина Юрия Александровича:
акиму города Алматы:
1) установить надгробный памятник Ю.А. Хитрину и мемориальную доску в городе Алматы на жилом доме по улице Мауленова, 120;
2) осуществить финансирование расходов по изготовлению и установлению надгробного памятника и мероприятий по увековечению памяти Ю.А. Хитрина за счет и в пределах средств, предусмотренных в местном бюджете на 2005 год.
Премьер-Министр