Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 27 қыркүйектегі N 76-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 42-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қазандағы N 1586 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.13 N 1586 Қаулысымен.
"Көлiктегi қауiпсiздiктi және терроризмге қарсы iс-қимыл жасауды қамтамасыз ету жөнiндегі үйлестiру кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 27 қыркүйектегi N 76-ө өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Көлiктегi қауіпсiздiктi және терроризмге қарсы iс-қимыл жасауды қамтамасыз ету жөнiндегi үйлестіру кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Сүнтаев Тiлеген Иматұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендiк бақылау комитетінiң төрағасы орынбасарының мiндетiн атқарушы;
Ахметов Темiрбай Бiләлұлы - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi орталық ішкі iстер басқармасының бастығы;
"Дүтбаев Нартай Нұртайұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң төрағасы, төрағаның көлiктегi терроризмге қарсы iс-қимыл жасау мәселелерi жөнiндегi орынбасары (келiсiм бойынша)" деген жолда "көлiктегi терроризмге қарсы iс-қимыл жасау мәселелерi жөнiндегi" деген сөздер алынып тасталсын;
"Нағманов Қажымұрат Ыбырайұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрi, төрағаның орынбасары" деген жол алынып тасталсын;
көрсетiлген құрамнан Ақшанов Болат Қасымұлы, Отто Иван Иванович, Елекеев Ирак Қасымұлы шығарылсын;
3, 4-тармақтар алынып тасталсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года N 76-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 42-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2009 года N 1586
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.10.2009 N 1586.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года N 76-р "Об образовании Координационного совета по обеспечению безопасности и противодействия терроризму на транспорте" следующие изменения:
ввести в состав Координационного совета по обеспечению безопасности и противодействия терроризму на транспорте:
Сунтаева Тлегена Иматовича - исполняющего обязанности заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан;
Ахметова Темирбая Бляловича - начальника центрального управления внутренних дел Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
в строке "Дутбаев Нартай Нуртаевич - Председатель Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, заместитель председателя по вопросам противодействия терроризму на транспорте (по согласованию)" слова "по вопросам противодействия терроризму на транспорте" исключить;
строку "Нагманов Кажмурат Ибраевич - Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, заместитель председателя" исключить;
вывести из указанного состава Акчанова Болата Касымовича, Отто Ивана Ивановича, Елекеева Ирака Касымовича;
пункты 3, 4 исключить.
Премьер-Министр