Қазақстан Республикасының "Кәсiпкерлiк туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кәсiпкерлiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Заңдарының жобаларын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 наурыздағы N 56-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Кәсiпкерлiк туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кәсiпкерлiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Заңдарының жобаларын әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Кравченко               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Иван Михайлович           сауда бiрiншi вице-министрi, жетекшi
Асанов                  - Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-
Жақып Қажыманұлы          министрi, жетекшiнiң орынбасары
Жоланова                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жәнел Алтынбекқызы        сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң бас маманы, хатшы
Бобров                  - Қазақстан Республикасының Парламентi
Владимир Яковлевич        Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Киселев                 - Қазақстан Республикасының Парламентi
Сергей Владимирович       Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Исаев                   - Қазақстан Республикасының Экономика және
Батырхан Арысбекұлы       бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Смағұлов                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Болат Советұлы            сауда вице-министрi
Өзбеков                 - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Ғани Нұрмаханбетұлы       министрi
Алдабергенов            - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдiбекұлы         монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының бiрiншi орынбасары
Бiрәлиев                - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлжан Хамидоллаұлы        агенттiгі төрағасының орынбасары
Камалиев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Берiк Сайлауұлы           кеңесшiсi
Веснин                  - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Виктор Николаевич         министрлiгi Төтенше жағдайлар саласындағы
мемлекеттік бақылау және қадағалау
комитетiнiң төрағасы
Дәрiбаев                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мұрат Амангелдiұлы        сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң директоры
Василинюк               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Татьяна Ивановна          минералдық ресурстар министрлiгi Заң
қызметі, мемлекеттiк құпияларды қорғау
және жұмылдыру жұмысы департаментiнiң
директоры
Керiмбеков              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Бекен Орынбекұлы          министрлiгi заң қызметi басшысының
орынбасары
Әйтенов                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Марат Дүйсенбекұлы        бюджеттiк жоспарлау министрлігі заң
басқармасының бастығы
Күзембаев               - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Марат Меңдiханұлы         министрлігі құқықтық қамтамасыз ету
басқармасының бастығы
Салықбаева              - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Алма Құрметқызы           әлеуметтік қорғау министрлігі халықты
жұмыспен қамту және әлеуметтiк әрiптестiк
басқармасының бастығы
Махметов                - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Жеңiс Төлегенұлы          қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы) аса
өзектi экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмыстардың талдамалық-
әдiстемелiк басқармасының бастығы
Қанапин                 - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Айдос Мағауияұлы          коммуникация министрлiгi Заң
департаментiнiң басқарма бастығы
Рамазанова              - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Салтанат Жұманқызы        Нормативтiк құқықтық кесiмдердi тiркеу
департаментiнiң басқарма бастығы
Жетiбаева               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Әлия Мұратханқызы         Салық комитетiнiң заң басқармасы
бастығының орынбасары
Скорик                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Юлия Ивановна             сауда министрлігінiң аппараты -
Әкiмшілiк-құқықтық жұмыс департаментiнiң
заң басқармасы нормативтiк құқықтық
кесiмдердi сараптау және әзiрлеу
бөлiмiнiң бастығы
Жанболатова             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Жеңiс Сайлаубекқызы       министрлiгiнiң Салық комитетi арнайы
салық режимдерi бөлiмiнiң бастығы
Байғабылов              - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Сәдуақас Нағметоллаұлы    министрлiгi Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетінiң
бөлiм бастығы
Санқыбев                - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Әмiрбек Бөрiұлы           қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгі өкiлдiкті үйлестiру бөлiмiнiң
бастығы (келiсiм бойынша)
Айсағалиева             - "Қазақстан кәсiпкерлерiнiң форумы"
София Серiкбайқызы        қауымдастығының атқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Дворецкий               - Қайталама металлургия өнеркәсiпшiлерi
Владимир Яковлевич        республикалық одағының президентi
(келiсiм бойынша)
Дүкенбаев               - Қазақстандық бизнес-инкубаторлар және
Ерiк Өксенұлы             инновациялық орталықтар қауымдастығының
президентi (келiсiм бойынша)
Ермаков                 - "Секрет+Сервис" кәсiпкерлерге қызмет
Владимир Александрович    көрсету орталығының директоры (келiсiм
бойынша)
Казанцев                - Астана қаласы кәсiпкерлерiнiң құқықтарын
Павел Олегович            қорғау қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Қайсенова               - Алматы туризм қауымдастығының президентi
Нұржамал Хасанқызы        (келiсiм бойынша)
Құрбанбаева             - Қарағанды облысы кәсiпкерлерi
Гүлнap Төретайқызы        қауымдастығының атқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Ибрагимова              - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры"
Ләззат Еркiнқызы          акционерлік қоғамының департамент
директоры (келiсiм бойынша)
Нұрабаева               - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры"
Әсия Қойшыбайқызы         акционерлiк қоғамы басқарма төрағасының
кеңесшiсi (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проектов Законов Республики Казахстан "О предпринимательстве" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предпринимательства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 2005 года N 56-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 2005 года N 56-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N   442 .
В целях разработки проектов Законов Республики Казахстан "О предпринимательстве" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предпринимательства":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кравченко              - первый вице-министр индустрии и торговли
Иван Михайлович          Республики Казахстан, руководитель
Асанов                 - вице-министр юстиции Республики Казахстан,
Жакып Кажманович         заместитель руководителя
Жуланова               - главный специалист Департамента развития
Жанель Алтынбековна      предпринимательства Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан, секретарь
Бобров                 - депутат Мажилиса Парламента Республики
Владимир Яковлевич       Казахстан (по согласованию)
Киселев                - депутат Мажилиса Парламента Республики
Сергей Владимирович      Казахстан (по согласованию)
Исаев                  - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович     планирования Республики Казахстан
Смагулов               - вице-министр индустрии и торговли
Болат Советович          Республики Казахстан
Узбеков                - вице-министр финансов Республики Казахстан
Гани Нурмаханбетович
Алдабергенов           - первый заместитель Председателя Агентства
Нурлан Шадибекович       Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Бралиев                - заместитель Председателя Агентства
Альжан Хамидуллаевич     Республики Казахстан по статистике
Камалиев               - советник Премьер-Министра Республики
Берик Сайлауович         Казахстан
Веснин                 - председатель Комитета по государственному
Виктор Николаевич        контролю и надзору в области чрезвычайных
ситуаций Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Дарибаев               - директор Департамента развития
Мурат Аманкельдиевич     предпринимательства Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Василинюк              - директор Департамента юридической службы,
Татьяна Ивановна         защиты госсекретов и мобилизационной
работы Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Керимбеков             - заместитель руководителя юридической
Бекен Орынбекович        службы Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Айтенов                - начальник юридического управления
Марат Дуйсенбекович      Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Кузембаев              - начальник управления правового обеспечения
Марат Мендыханович       Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Салыкбаева             - начальник управления занятости населения и
Алма Курметовна          социального партнерства Министерства труда
и социальной защиты населения Республики
Казахстан
Махметов               - начальник аналитико-методического
Женис Толегенович        управления особо актуальных экономических
и коррупционных преступлений Агентства
Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
Канапин                - начальник управления Юридического
Айдос Магауинович        департамента Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Рамазанова             - начальник управления Департамента
Салтанат Джюмановна      регистрации нормативных правовых актов
Министерства юстиции Республики Казахстан
Джетибаева             - заместитель начальника юридического
Алия Муратхановна        управления Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан
Скорик                 - начальник отдела экспертизы и разработки
Юлия Ивановна            нормативно-правовых актов юридического
управления Департамента административно-
правовой работы - аппарата Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан
Жанболатова            - начальник отдела специальных налоговых
Женис Сайлаубековна      режимов Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Байгабулов             - начальник отдела Комитета государственного
Садвокас Нагметулович    санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Санкубаев              - начальник отдела координации
Амирбек Буриович         представительства Агентства Республики
Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
(по согласованию)
Айсагалиева            - исполнительный директор ассоциации "Форум
София Серикбаевна        предпринимателей Казахстана"
(по согласованию)
Дворецкий              - президент Республиканского союза
Владимир Яковлевич       промышленников вторичной металлургии
(по согласованию)
Дукенбаев              - президент Казахстанской ассоциации
Ерик Оксенович           бизнес-инкубаторов и инновационных центров
(по согласованию)
Ермаков                - директор Центра обслуживания
Владимир                 предпринимателей "Секрет+Сервис"
Александрович            (по согласованию)
Казанцев               - президент ассоциации по защите прав
Павел Олегович           предпринимателей города Астаны
(по согласованию)
Кайсенова              - президент Алматинской ассоциации туризма
Нуржамал Хасановна       (по согласованию)
Курбанбаева            - исполнительный директор ассоциации
Гульнара Туретаевна      предпринимателей Карагандинской области
(по согласованию)
Ибрагимова             - директор департамента акционерного
Ляззат Еркеновна         общества "Фонд развития малого
предпринимательства" (по согласованию)
Нурабаева              - советник председателя правления
Асия Койшибаевна         акционерного общества "Фонд развития
малого предпринимательства"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 20 мамырға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының "Кәсiпкерлiк туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кәсiпкерлiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Заңдарының жобаларын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Pecпубликасының Индустрия және сауда министрi С.М. Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 20 мая 2005 года разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты Законов Республики Казахстан "О предпринимательстве" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предпринимательства".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр