Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 19 наурыздағы N 59-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесінде:
"Орындау мерзімі" деген 5-бағанда:
реттік нөмірі 6-жолдың 1) тармақшасындағы "қаңтар" деген сөз "шілде" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдың 1) тармақшасындағы "қаңтар" деген сөз "наурыз" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 37-жолдың 1) тармақшасындағы "ақпан" деген сөз "шілде" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 53-жолдың 7) тармақшасындағы "қаңтар" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2005 года N 59-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 "Срок исполнения":
в подпункте 1) строки, порядковый номер 6, слово "январь" заменить словом "июль";
в подпункте 1) строки, порядковый номер 9, слово "январь" заменить словом "март";
в подпункте 1) строки, порядковый номер 37, слово "февраль" заменить словом "июль";
в подпункте 7) строки, порядковый номер 53, слово "январь" заменить словом "декабрь".
Премьер-Министр