"Eciл" жобасына сараптама жүргiзу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 23 наурыздағы N 61-ө Өкімі
"Есiл" жобасына сараптама жүргiзу және оны iске асыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жұмағалиев               - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Асқар Қуанышұлы            және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары, жетекшi
Қосынов                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Алмас Олжабайұлы           министрлiгi Аэроғарыш комитетiнiң
төрағасы, хатшы
Әбдiмомынов              - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Азамат Құрманбекұлы        ғылым вице-министрi
Әрiпханов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Айдар Әбдiразақұлы         вице-министрi
Әйтекенов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Бекжанов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Жамбыл Лесбекұлы           ортаны қорғау вице-министрi
Қуанғанов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Фархад Шаймұратұлы         Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмiнiң меңгерушiсi
Ахмадиев                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Көпен Қабылқасымұлы        министрлiгiнiң Қарулы күштерi әуе
қорғанысы күштерiнiң Бас қолбасшысы
Аспандияров              - "Қазақстан Даму Банкi" акционерлiк
Асқар Серiкұлы             қоғамының вице-президентi (келiсiм
бойынша)
Батырғажин               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Азамат Байқуанышұлы        Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмiнiң сектор меңгерушiсi
Солодилов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Сергей Петрович            министрлігі Жаңа технологиялар бас
басқармасының бастығы
2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 30 наурызға дейiнгі мерзiмде "Есіл" жобасын талдау мен бағалауды жүргiзсiн және оны iске асыру жөнiнде ұсыныстар берсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы А.А.Тiлеубердинге жүктелсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по проведению экспертизы проекта "Ишим"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 марта 2005 года N 61-p
В целях проведения экспертизы и выработки предложений по реализации проекта "Ишим":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Жумагалиев              - заместитель Председателя Агентства по
Аскар Куанышевич          информатизации и связи Республики
Казахстан, руководитель
Косунов                 - председатель Аэрокосмического комитета
Алмаз Олжабаевич          Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарь
Абдымомунов             - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович      Республики Казахстан
Арифханов               - вице-министр
Айдар Абдразахович        финансов Республики Казахстан
Айтекенов               - вице-министр экономики и бюджетного
Кайрат Медыбаевич         планирования Республики Казахстан
Бекжанов                - вице-министр охраны окружающей среды
Жамбул Лесбекович         Республики Казахстан
Куанганов               - заведующий Отделом социально-культурного
Фархад Шаймуратович       развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Ахмадиев                - Главнокомандующий силами воздушной
Копень Кабылкасымович     обороны вооруженных сил Министерства
обороны Республики Казахстан
Аспандияров             - вице-президент акционерного общества
Аскар Серикович           "Банк Развития Казахстана"
(по согласованию)
Батыргажин              - заведующий сектором Отдела
Азамат Байкуанышевич      социально-культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Солодилов               - начальник Главного управления новых
Сергей Петрович           технологий Министерства обороны
Республики Казахстан.
2. Рабочей группе в срок до 30 марта 2005 года провести анализ и оценку проекта
"Ишим" и дать предложения по ее реализации.
3. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Тлеубердина А.А.
Премьер-Министр