Алматы қаласында өңiрлiк қаржы орталығын құру мәселесi бойынша жұмыс топтарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 24 наурыздағы N 62-ө Өкімі
Алматы қаласында өңiрлiк қаржы орталығын құру мәселесi бойынша
ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес құрамдарда қор рыногы саласындағы өтiмдiлiктi қамтамасыз ету жөнiнде, заңнамалық базаны жетiлдiру жөнiнде, экономикалық ынталандырулар мен бәсекелес салық ставкалары жөнiнде жұмыс топтары құрылсын.
2. Жұмыс топтары 2005 жылғы 1 қазанға дейiнгі мерзiмде Алматы қаласында өңiрлiк қаржы орталығын құру мәселесi бойынша "Boston Consulting Group" компаниясының ұсынымдарын ескере отырып, өз қызметiнiң бағыттарына сәйкес нақты ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Жұмыс топтарының қызметін ортақ үйлестiру Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 24 наурыздағы
N 62-ө өкiмiне
1-қосымша
Қор рыногы саласындағы өтiмділікті қамтамасыз ету
жөнiндегі жұмыс тобының құрамы
Жәмiшев                  - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Болат Бидахметұлы          қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгiнiң төрағасы, жетекшi (келiсiм
бойынша)
Елемесов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Асқар Раушанұлы            Төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Исаев                    - Қазақстан Республикасының Экономика және
Батырхан Арысбекұлы        бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Өзбеков                  - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Ғани Нұрмұхамбетұлы        министрi
Баймағанбетов            - Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-
Серiк Нұртайұлы            министрi
Еденбаев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы нарығы
Еркеғали Серiкұлы          мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгi Стратегия және талдау
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Тоқабаев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Нұрлан Тұрсынбекұлы        қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгi Бағалы қағаздар рыногы
субъектілерiн және жинақтаушы зейнетақы
қорларын қадағалау департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Байнақов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Рахмет Ғазизұлы            Мемлекеттік қарыз алу және халықаралық
қаржы қатынастары департаментiнiң
директоры
Тобатаева                - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Әлия Құнанбайқызы          қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігі Стратегия және әдiснама
басқармасы бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Сартбаев                 - "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер
Медет Мақсұтұлы            орталығы" акционерлiк қоғамы төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Әбiлқасымова             - "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер
Мәдина Ерасылқызы          орталығы" акционерлiк қоғамы Мемлекеттiк
саясатты талдау департаментiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Жәукенов                 - "Қазақстанның HSBC Банкi" Еншiлес банкi
Марат Амангелдiұлы         акционерлiк қоғамы төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Смағұлов                 - "Қазақстан Халықтық Банкi" акционерлiк
Асқар Сағидоллаұлы         қоғамының қазынашылық департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Құрманов                 - "Мемлекеттік жинақтаушы зейнетақы қоры"
Жанат Бостанұлы            Жинақтаушы зейнетақы қоры" акционерлiк
қоғамының бас директоры (келiсiм бойынша)
Мейiржанов               - "Капитал" Жинақтаушы зейнетақы қоры"
Серiк Сырғабайұлы          акционерлiк қоғамының президентi (келiсiм
бойынша)
Дәукенов                 - "Money Experts" акционерлiк қоғамының
Рауан Серiкұлы             президентi (келiсiм бойынша)
Бәбенов                  - "Қазақстанның қор биржасы" акционерлiк
Болат Базартайұлы          қоғамының вице-президентi (келiсiм
бойынша)
Аднан Ага                - "Қазақстанның инвестициялық банкi"
акционерлiк қоғамы басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Алдамберген              - "АВN AMRO ASSET Management ООИУПА"
Алина Өтемiсқызы           акционерлiк қоғамының басқармасы
төрағасының мiндетiн атқарушы (келiсiм
бойынша)
Акентьева                - "АБН АМРО" Еншiлес банкi" акционерлiк
Наталья Евгеньевна         қоғамының басқармасы төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Әлимұхамбетов            - "Қазақстан Халықтық Банкi" Жинақтаушы
Нұржан Ержанұлы            зейнетақы банкi" акционерлiк қоғамы
төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Қапенова                 - "Альянс инвестмент менеджмент"
Гүлмира Егнамеденқызы      акционерлiк қоғамының басқармасы
төрағасының кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Архангельский            - "ТұранӘлемБанкi Сақтандыру компаниясы"
Юрий Анатольевич           акционерлiк қоғамы басқармасының мүшесi
(келiсiм бойынша)
Бектанов                 - "ТұранӘлем Секьюритиз" акционерлік
Қайрат Кәрiбайұлы          қоғамының директоры (келiсiм бойынша)
Машабаева                - "АСҚ-банк" акционерлiк қоғамының
Фарида Қабдырқызы          басқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Шаяхметов                - "Қазкоммерцбанк" акционерлiк қоғамы заң
Ален Ренатович              қызметiнiң бастығы (келiсiм бойынша)
Лугма                    - "Еуразия банкi" акционерлiк қоғамының
Ленза Люмирович            қазынашылық департаментiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Мұқаметжанов             - "ЦентрКредит Банкi" акционерлiк қоғамының
Азамат Болатұлы            басқармасы бастығының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Бөкебаева                - "Альянс Банк" акционерлiк қоғамының
Гүлмира Әнуарбекқызы       кастодиандық қызметi басқармасының
бастығы (келiсiм бойынша)
Жеребятьев               - "Сентрас Секьюритиз" акционерлiк қоғамы
Дмитрий Игоревич           бас директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Айнабаева                - "Казкоммерц Секьюритиз" акционерлiк
Шолпан Рахманқұлқызы       қоғамының брокерлiк-дилерлiк қызмет
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Елубаев                  - "Династия" Өмiрдi сақтандыру компаниясы"
Нұрлан Ескенұлы            акционерлiк қоғамы заң департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 24 наурыздағы
N 62-ө өкiмiне
2-қосымша
Заңнамалық базаны жетілдiру жөнiндегi жұмыс
тобының құрамы
Жұмабеков                - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Оңалсын Исламұлы           министрi, жетекшi
Баймағанбетов            - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Серiк Нұртайұлы            вице-министрi
Бахмутова                - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы
Елена Леонидовна           мен қаржы ұйымдарын реттеу және
қадағалау агенттiгi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Елемесов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Асқар Раушанұлы            Төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Исаев                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы        және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Әмiрин                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Кемеңгерұлы          вице-министрi
Шамсутдинов              - Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары
Ринат Шарафутдинұлы
Еденбаев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы
Еркеғали Серiкұлы          мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгi Стратегия және талдау
департаментінің директоры (келiсiм
бойынша)
Жұмағұлов                - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Ерлан Әскерұлы             Заңнама департаментiнiң директоры
Сартбаев                 - "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер
Медет Мақсұтұлы            орталығы" акционерлiк қоғамы төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Yмбетәлиев               - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Мәди Тоқтарұлы             орталығы" акционерлiк қоғамы төрағасының
кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Қосжанова                - "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер
Жанаргүл Тоғызбайқызы      орталығы" акционерлiк қоғамы төрағасының
кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Якупбаева                - Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы
Юлия Константиновна        Бағалы қағаздар рыногы және зейнетақы
секторы жөнiндегi департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Дәукенов                 - "Моnеу Experts" акционерлiк қоғамының
Рауан Серiкұлы             президентi (келiсiм бойынша)
Мейiржанов               - "Капитал" Жинақтаушы зейнетақы қоры"
Серiк Сырғабайұлы          акционерлiк қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Қапенова                 - "Альянс инвестмент менеджмент"
Гүлмира Егнамеденқызы      акционерлiк қоғамы басқармасы
төрағасының кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Рамазанов                - "Қор сервисi" акционерлiк қоғамы
Серiк Мыңайдарұлы          президентiнiң кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Айнабаева                - "Казкоммерц Секьюритиз" акционерлiк
Шолпан Рахманқұлқызы       қоғамының брокерлiк-дилерлiк қызмет
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Елубаев                  - "Династия" Өмiрдi сақтандару компаниясы"
Нұрлан Ескенұлы            акционерлiк қоғамы заң департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Грег Войжак              - Брасуйел Паттерсон әрiптесi (келiсiм
бойынша)
Продедович               - Аудиторлар палатасының сарапшысы
Виктор Евгеньевич          (келiсiм бойынша)
Арьянов                  - "Еуразиялық банк" акционерлік
Виталий Валерьевич         қоғамының құқықтық қамтамасыз ету
басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Қалижаров                - "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер
Еркiн Қабдрахманұлы        орталығы" акционерлiк қоғамы Мемлекеттiк
саясатты талдау департаментiнің бас
консультанты (келiсiм бойынша).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 24 наурыздағы
N 62-ө өкiмiне
3-қосымша
Экономикалық ынталандырулар мен бәсекелес салық
ставкалары жөнiндегі жұмыс тобының құрамы
Келiмбетов               - Қазақстан Республикасының Экономика және
Қайрат Нематұлы            бюджеттiк жоспарлау министрi, жетекшi
Исаев                    - Қазақстан Республикасының Экономика және
Батырхан Арысбекұлы        бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Бахмутова                - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Елена Леонидовна           қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігi төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Елемесов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Асқар Раушанұлы            Төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Баймағанбетов            - Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-
Серiк Нұртайұлы            министрi
Өзбеков                  - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Ғани Нұрмұхамбетұлы        министрi
Үсенова Нұрила           - Қазақстан Республикасы Қаржы
Дүйсембiқызы               министрлiгiнiң Салық комитетi төрағасының
бiрiншi орынбасары
Ақышев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Данияр Талғатұлы           Зерттеу және статистика департаментінiң
директоры (келiсiм бойынша)
Еденбаев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Еркеғали Серiкұлы          қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгi Стратегия және талдау
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Сағындықов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мұқан Қаныбекұлы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
стратегиялық жоспарлау және инвестициялық
саясат департаментiнiң директоры
Данғұлов                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дархан Қазыкейұлы          бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
стратегиялық жоспарлау және инвестициялық
саясат департаментi стратегиялық
жоспарлау басқармасының бастығы
Сағиев                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Еркiн Iзтұрғанұлы          бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салық
саясаты және болжамдар департаментiнiң
салық саясаты басқармасы халықаралық
салық салу және тiкелей салықтар саясаты
бөлiмiнiң бастығы
Сартбаев                 - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Медет Мақсұтұлы            орталығы" акционерлiк қоғамы төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Қосжанова                - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Жанаргүл Тоғызбайқызы      орталығы" акционерлiк қоғамы төрағасының
кеңесшісі (келісім бойынша)
Якупбаева                - Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы
Юлия Константиновна        Бағалы қағаздар рыногы және зейнетақы
секторы жөнiндегі департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Сәбитов                  - "Қазақстанның қор биржасы" акционерлiк
Едiл Марселұлы             қоғамының бiрiншi вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Омон Тұрсынов            - "Делойт және Туш" жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестігінiң менеджерi (келiсiм
бойынша)
Көпбаев                  - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Ербол Ғабитұлы             орталығы" акционерлiк қоғамы Мемлекеттiк
саясатты талдау департаментiнiң
консультанты (келiсiм бойынша)

О создании рабочих групп по вопросу создания в городе Алматы регионального финансового центра
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 марта 2005 года N 62-p
В целях выработки предложений по вопросу создания в городе Алматы регионального финансового центра:
1. Создать рабочие группы по обеспечению ликвидности в сфере фондового рынка, по совершенствованию законодательной базы, по экономическим стимулам и конкурентным налоговым ставкам в составах согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Рабочим группам в срок до 1 октября 2005 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан конкретные предложения согласно направлениям своей деятельности с учетом рекомендаций компании "Boston Consulting Group" по вопросу создания в городе Алматы регионального финансового центра.
3. Общую координацию деятельности рабочих групп возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 марта 2005 года N№62-р
Состав
рабочей группы по обеспечению ликвидности
в сфере фондового рынка
Жамишев                   - Председатель Агентства Республики
Болат Бидахметович          Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций, руководитель
(по согласованию)
Елемесов                  - заместитель Председателя Национального
Аскар Раушанович            Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Исаев                     - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович        планирования Республики Казахстан
Узбеков                   - вице-министр финансов
Гани Нурмуханбетович        Республики Казахстан
Баймаганбетов             - вице-министр юстиции Республики
Серик Нуртаевич             Казахстан
Еденбаев                  - директор Департамента стратегии и
Еркегали Серикович          анализа Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынке и финансовых организаций
(по согласованию)
Токобаев                  - директор Департамента надзора за
Нурлан Турсунбекович        субъектами рынка ценных бумаг и
накопительными пенсионными фондами
Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынке и финансовых организаций
(по согласованию)
Байнаков                  - директор Департамента государственного
Рахмет Газизович            заимствования и международных
финансовых отношений Министерства
финансов Республики Казахстан
Тобатаева                 - заместитель начальника управления
Алия Кунанбаевна            стратегии и методологии Агентства
Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Сартбаев                  - заместитель председателя акционерного
Медет Максутович            общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)
Абылкасымова              - директор департамента анализа
Мадина Ерасыловна           государственной политики акционерного
общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)
Джаукенов                 - заместитель председателя акционерного
Марат Амангельдиевич        общества Дочерний банк "HSBC Банк
Казахстан" (по согласованию)
Смагулов                  - директор департамента казначейства
Аскар Сагидуллаевич         акционерного общества "Народный Банк
Казахстана" (по согласованию)
Курманов                  - генеральный директор акционерного
Жанат Бостанович            общества "Накопительный пенсионный фонд
"Государственный накопительный
пенсионный фонд" (по согласованию)
Мейржанов                 - президент акционерного общества
Серик Сыргабаевич           "Накопительный пенсионный фонд "Капитал"
(по согласованию)
Даукенов                  - президент акционерного общества "Money
Рауан Серикович             Experts" (по согласованию)
Бабенов                   - вице-президент акционерного общества
Булат Базартаевич           "Казахстанская фондовая биржа"
(по согласованию)
Аднан Ага                 - председатель правления акционерного
общества "Казахстанский инвестиционный
банк" (по согласованию)
Алдамберген               - исполняющий обязанности председателя
Алина Утемискызы            правления акционерного общества
«"ООИУПА "ABN AMRO Asset Management"
(по согласованию)
Акентьева                 - заместитель председателя правления
Наталья Евгеньевна          акционерного общества "Дочерний банк
"ABN AMRO"»(по согласованию)
Алимухамбетов             - заместитель председателя акционерного
Нуржан Ержанович            общества "Накопительный пенсионный фонд
Народного банка Казахстана"
(по согласованию)
Капенова                  - советник председателя правления
Гульмира Егнамеденовна      акционерного общества "Альянс инвестмент
менеджмент" (по согласованию)
Архангельский             - член правления акционерного общества
Юрий Анатольевич            "Страховая компания БанкТуранАлем"
(по согласованию)
Бектанов                  - директор акционерного общества
Кайрат Карибаевич           "ТуранАлем Секьюритиз" (по согласованию)
Машабаева                 - управляющий директор акционерного
Фарида Кавдыровна           общества "АТФ-банк" (по согласованию)
Шаяхметов                 - начальник юридической службы
Ален Ренатович              акционерного общества "Казкоммерцбанк"
(по согласованию)
Лугма                     - директор департамента казначейства
Ленза Люмирович             акционерного общества "Евразийский
банк" (по согласованию)
Мухаметжанов              - заместитель начальника управления
Азамат Болатович            акционерного общества "Банк
ЦентрКредит" (по согласованию)
Букебаева                 - начальник управления кастодиальной
Гульмира Ануарбековна       деятельности акционерного общества
"Альянс Банк" (по согласованию)
Жеребятьев                - заместитель генерального директора
Дмитрий Игоревич            акционерного общества "Сентрас
Секьюритиз" (по согласованию)
Айнабаева                 - директор департамента
Шолпан Рахманкуловна        брокерско-дилерской деятельности
акционерного общества "Казкоммерц
Секьюритиз" (по согласованию)
Елубаев                   - директор юридического департамента
Нурлан Ескенович            акционерного общества "Компания по
страхованию жизни "Династия"
(по согласованию).
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 марта 2005 года N 62-p
Состав
рабочей группы
по совершенствованию законодательной базы
Жумабеков                 - Министр юстиции Республики Казахстан,
Оналсын Исламович           руководитель
Баймаганбетов             - вице-министр юстиции Республики
Серик Нуртаевич             Казахстан, заместитель руководителя
Бахмутова                 - заместитель Председателя Агентства
Елена Леонидовна            Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Елемесов                  - заместитель Председателя Национального
Аскар Раушанович            Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Исаев                     - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович        планирования Республики Казахстан
Амрин                     - вице-министр финансов Республики
Аскар Кеменгереевич         Казахстан
Шамсутдинов               - заместитель акима города Алматы
Ринат Шарафутдинович
Еденбаев                  - директор Департамента стратегии и
Еркегали Серикович          анализа Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
(по согласованию)
Жумагулов                 - директор Департамента законодательства
Ерлан Аскерович             Министерства юстиции Республики
Казахстан
Сартбаев                  - заместитель председателя акционерного
Медет Максутович            общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)
Умбеталиев                - советник председателя акционерного
Мади Тохтарович             общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)
Кощанова                  - советник председателя акционерного
Жанаркуль Тогузбаевна       общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)
Якупбаева                 - директор департамента по рынку ценных
Юлия Константиновна         бумаг и пенсионному сектору ассоциации
финансистов Казахстана (по согласованию)
Даукенов                  - президент акционерного общества "Money
Рауан Серикович             Experts" (по согласованию)
Мейржанов                 - президент акционерного общества
Серик Сыргабаевич           "Накопительный пенсионный фонд
"Капитал" (по согласованию)
Капенова                  - советник председателя правления
Гульмира Егнамеденовна      акционерного общества "Альянс инвестмент
менеджмент" (по согласованию)
Рамазанов                 - советник президента акционерного
Серик Мнайдарович           общества "Фондовый сервис"
(по согласованию)
Айнабаева                 - директор департамента
Шолпан Рахманкуловна        брокерско-дилерской деятельности
акционерного общества
"Казкоммерц Секьюритиз"
(по согласованию)
Елубаев                   - директор юридического департамента
Нурлан Ескенович            акционерного общества "Компания по
страхованию жизни "Династия"
(по согласованию)
Грег Войжак               - Партнер Брасуйел Паттерсон
(по согласованию)
Продедович                - эксперт палаты аудиторов
Виктор Евгеньевич           (по согласованию)
Арьянов                   - начальник управления правового
Виталий Валерьевич          обеспечения акционерного общества
"Евразийский банк" (по согласованию)
Калижаров                 - главный консультант департамента анализа
Еркен Кабдрахманович        государственной политики акционерного
общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию).
Приложение 3
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 марта 2005 года N 62-р
Состав
рабочей группы по
экономическим стимулам и конкурентным
налоговым ставкам
Келимбетов                - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович            планирования Республики Казахстан,
руководитель
Исаев                     - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович        планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Бахмутова                 - заместитель Председателя Агентства
Елена Леонидовна            Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Елемесов                  - заместитель Председателя Национального
Аскар Раушанович            Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Баймаганбетов             - вице-министр юстиции Республики
Серик Нуртаевич             Казахстан
Узбеков                   - вице-министр финансов Республики
Гани Нурмуханбекович        Казахстан
Усенова                   - первый заместитель председателя
Нурила Дуйсембиевна         налогового Комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Акишев                    - директор Департамента исследований и
Данияр Талгатович           статистики Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Еденбаев                  - директор Департамента стратегии и
Еркегали Серикович          анализа Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Сагиндыков                - директор Департамента стратегического
Мукан Канибекович           планирования и инвестиционной политики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Дангулов                  - начальник управления стратегического
Дархан Казкеевич            планирования Департамента
стратегического планирования и
инвестиционной политики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Сагиев                    - начальник отдела политики международного
Еркин Изтурганович          налогообложения и прямых налогов
управления налоговой политики
Департамента налоговой политики и
прогнозов Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Сартбаев                  - заместитель председателя акционерного
Медет Максутович            общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)
Кощанова                  - советник председателя акционерного
Жанаркуль Тогузбаевна       общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию)
Якупбаева                 - директор департамента по рынку ценных
Юлия Константиновна         бумаг и пенсионному сектору ассоциации
финансистов Казахстана (по согласованию)
Сабитов                   - первый вице-президент акционерного
Идель Марсильевич           общества "Казахстанская фондовая
биржа" (по согласованию)
Омон Турсунов             - менеджер товарищества с ограниченной
ответственностью "Делойт и Туш"
(по согласованию)
Копбаев                   - консультант департамента анализа
Ербол Габитович             государственное политики акционерного
общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
(по согласованию).