Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 28 ақпандағы N 39-ө-1 өкiмiне толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 69-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 18 ақпандағы "Қазақстан экономикалық, әлеуметтiк және саяси жедел жаңару жолында" атты Қазақстан халқына Жолдауының орындалуын бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 28 ақпандағы N 39-ө-1  өкiмiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен құрылған жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Әкiмбеков               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Назымбек Қыздарбекұлы     Кеңсесi Қорғаныс және құқық тәртiбi
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Егiмбаева               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Жанна Дачеровна           Кеңсесi Заң бөлiмiнiң меңгерушiсi
Камалдинов              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Ақылбек Әбсатұлы          Кеңсесi Сыртқы байланыстар бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Хамзин                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Қазбек Ғизатұлы           Кеңсесi Жиынтық талдау бөлiмiнiң сектор
меңгерушісi
Премьер-Министр

О внесении дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 февраля 2005 года N 39-p-l
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 69-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 февраля 2005 года N 39-р-1 "О мерах по организации контроля за исполнением Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 18 февраля 2005 года "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации" следующие дополнения:
ввести в состав рабочей группы, созданной указанным распоряжением:
Акимбекова                     - заведующего Отделом обороны и
Назымбека Кыздарбековича         правопорядка Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Егимбаеву                      - заведующую Юридическим отделом
Жанну Дачеровну                  Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Камалдинова                    - заведующего Отделом внешних связей
Акылбека Абсатовича              Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Хамзина                        - заведующего сектором Сводного
Казбека Гизатовича               аналитического отдела Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан.
Премьер-Министр