Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын ақпараттық сүйемелдеу жөніндегі 2005 жылға арналған медиа-жоспарды бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі N 72-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388  Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын тиiмдi түсiндiру жұмысын және насихаттауды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын ақпараттық сүйемелдеу жөнiндегi 2005 жылға арналған медиа-жоспар (бұдан әрi - медиа-жоспар) бекiтiлсiн.
2. Министрліктер, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi және өзге де ұйымдар (келiсiм бойынша) медиа-жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Медиа-жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 4 сәуiрдегi
N 72-ө өкiмiмен
бекiтілген
Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың
2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын
ақпараттық сүйемелдеу жөнiндегi 2005 жылға арналған
МЕДИА-ЖОСПАР
Осы медиа-жоспар Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын (бұдан әрi - Мемлекеттік бағдарлама) насихаттау және түсiндiру жөнiндегі кеңейтiлген түрдегi жарияланымдарын, теле және радиосюжеттерiн, ақпараттық хабарламаларын, Қазақстан Республикасының Үкiметi мүшелерiнiң, мемлекеттік органдар және банктер басшыларының, қызметкерлерiнiң сөйлейтiн сөздерiн, сұхбаттарын, пiкiрлерiн, ұсыныстарын, брифингтерiн көздейдi.
Мақсаты:
1. Мемлекеттік бағдарламаны республика жұртшылығы арасында кең ауқымда насихаттау.
2. Қазақстандықтардың тұрмыс жағдайларын жақсарту жөнiндегі Мемлекет басшысының саясатына қатысты оң қоғамдық пiкiр қалыптастыру.
Р/с
N
Iс-шараның атауы
Тақырыбы
Бұқаралық
ақпарат
құралдары
Орын-
далуына
жауаптылар
Орындалу
мерзiмi
1
2
3
4
5
6
Ұйымдастыру iс-шаралары
1.
Мемлекеттiк
ақпараттық
саясатты
жүргiзуге
мемлекеттiк
тапсырыстың
2005 жылға
арналған
тақырыптық
тiзбесiне
нақты көлем-
дердi белгiлей
отырып,
Мемлекеттiк
бағдарламаның iске асырылу
барысын жария ету мәселеле-
рiн қосу
Мемлекеттік
бағдарламаны
ақпараттық
сүйемелдеу
Мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
БАҚ-тар
ҚР МАСМ
2005
жылғы
сәуiр
2.
Мемлекеттiк
органдар
ақпараттық
қызметінiң
жеке бағдарла-
маларын әзiр-
леу кезiнде
Мемлекеттiк
бағдарламаның
негiзгi мәсе-
лелерi бойынша
ақпараттық,
анықтамалық
және басқа да
әдiстемелiк
материалдарды
жедел орналас-
тыру үшiн
орталық және
жергілiкті
мемлекеттік
органдардың
бұқаралық
ақпарат құрал-
дарымен өзара iс-қимыл жүйе-
сiн қалыптас-
тыруға назар аудару
Мемлекеттік
бағдарламаны
iске асыру
барысын
жария ету
жөнiндегi үйлестiрiл-
ген ақпарат-
тық саясатты
қамтамасыз
етуге бағыт-
талған нақты
нұсқауларды
белгiлеу
Мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық және
өңiрлiк
БАҚ-тар
Орталық
мемлекет-
тiк
органдар,
облыстар-
дың,
Астана
және Алматы
қалалары-
ның
әкiмдерi,
екiншi
деңгейдегi
банктер
(келiсiм
бойынша)
2005
жыл
бойы
3.
Өңiрлiк
БАҚ-тарға
тұрақты негіз-
де әдiстемелiк
көмек көрсету
жүйесiн
жетiлдiру
Мемлекеттiк
бағдарлама-
ның iске
асырылу
барысын
жария ету
жөнiндегi
тұтас және
үйлестіріл-
ген ақпарат-
тық саясатты
қамтамасыз
ету
Мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
өңiрлiк
БАҚ-тар
ҚР MACM,
облыстар-
дың,
Астана
және
Алматы
қалалары-
ның
әкiмдерi
2005
жыл
бойы
4.
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республикалық
және өңiрлiк
БАҚ-тарда
Мемлекеттiк
бағдарламаны
насихаттауға
және түсiндi-
руге арналған
хабарлар циклдарын
ашуды және
шығаруды
қамтамасыз ету
Тұрақты
мақсатты
жарияланым-
дар, теле-
радиосюжет-
тер,
ақпараттық
хабарлар,
сөздер,
сұхбаттар,
пiкiрлер
және
ұсыныстар
беру жолымен
Мемлекеттiк
бағдарламаны
ақпараттық
сүйемелдеу-
дiң тұтас
жүйесiн құру
"Хабар"
агенттiгi"
АҚ,
"Қазақстан"
РТРК АҚ және
мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
басқа да
республика-
лық және
өңiрлiк
БАҚ-тар
ҚР MACМ
2005
жылғы
сәуiр,
бұдан
әрi
тұрақты
5.
Мамандандырыл-
ған тұрақты
айдарлардың
шығуын қамта-
масыз ету
Мемлекеттік
бағдарламаны
әзiрлеушi-
лердiң халыққа
кредит алу,
тұрғын үй
құрылысын
салу
мәселелерi
бойынша кон-
сультациялық
көмек
көрсетуi
Мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
ҚР МАСМ
2005
жылдың
II
жартысы,
тұрақты
Арнайы жобалар
6.
Мемлекеттік
бағдарламаны
iске асыру
барысы мәселе-
лерiне арнал-
ған материал-
дарды ИСМ-нiң
Web-сайтына
орналастыруды
тұрақты түрде
қамтамасыз ету
Тұрғын үй
бағдарлама-
сының шешушi
ережелерi
бойынша кең
ауқымды
түсiндiру
жұмысы
Интернет
ҚР ИСМ
Тұрақты
7.
Бет-бейнелiк
аудио және
бейне ролик-
тердi одан әрi
дайындау мен
орналастыруды
қамтамасыз ету
Мемлекеттiк
бағдарлама
мәселелерi
жөнiнде оң
қоғамдық
пiкiр қалып-
тастыру
Мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық және
өңiрлiк
БАҚ-тар
ҚР MACM
2005
жыл
бойы
8.
Мемлекеттiк
бағдарламаны
iске асыру
жөнiндегi:
- Индустрия
және сауда
вице-министрi
А.И. Лукиннiң;
- Құрылыс
және тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы
iстерi комите-
тi төрағасының
орынбасары
В.Н. Чирковтың
пiкiрталастар
циклына қатысу
Мемлекеттiк
бағдарлама-
ның негiзгi
ережелерiн
жұртшылықтың
қалың
топтары
арасында
насихаттау
"Хабар"
агенттiгi"
АҚ
ҚР MACM,
ҚР ИСМ
2005
жылғы
сәуiр
2005
жылғы
қазан
9.
Әлеуметтік
бағыттағы
мамандандырыл-
ған жарнама
шығару және
оның прокаты
Республика
халқының
арасында
Мемлекеттiк
бағдарламаны
кеңiнен
насихаттау,
Мемлекет
басшысы
саясатына
қатысты оң
қоғамдық
пiкiр
қалыптастыру
Бейнеролик-
тер шығару
және олардың
прокаты -
"Хабар"
агенттiгi" АҚ,
"Қазақстан"
PTPК" АҚ
ҚР ИСМ
2005
жылдың
II
жарты-
жылдығы
тұрақты
Ақпараттық жұмыс
10.
Бұқаралық
ақпарат құрал-
дарында Мемле-
кеттік бағдар-
ламаның iске асырылуы бары-
сын жария ету
Мемлекеттік
бағдарлама-
ның iске
асырылу
барысы және
республика-
лық бюджет-
тен тұрғын
үй құрылысы-
на бөлiнген
қаражаттың
игерілуi
(Мемлекеттiк
бағдарлама-
ның iске
асырылуын
бақылау
жөнiндегi
Мемлекеттік
комиссия
қарауының
қорытынды-
лары
бойынша)
"Казахстан-
ская правда"
газетiнде
ақпараттық
сүйемелдеу
ҚР ИСМ
2005
жылғы
мамыр,
шілде,
қыркүй-
ек,
қараша
11.
Қазақстан
Республикасы
Премьер-
Министрінің
орынбасары -
Қазақстан
Республикасы-
ның Индустрия
және сауда
министрi С.M.
Мыңбаевтың
мақаласы
Қазақстан
Республика-
сында
тұрғын үй
құрылысын
дамытудың
2005 жылға
арналған
мемлекеттік
бағдарлама-
сы -
Қазақстанның
2030 жылға
дейiнгi даму
стратегиясы-
ның басым
бағыттарының
бiрi
"Казахстан-
ская правда"
республика-
лық газетi"
AAҚ
ҚР ИСМ,
ҚР МАСМ
2005
жылғы
сәуiр
12.
"Алматы құры-
лыс" құрылыс
компаниясының
басшысы А.Д.
Ермегияевтың
сөйлейтiн сөзi
Жеке құрылыс
компанияла-
рының қол
жетiмдi
тұрғын үйлер
салуы
"Хабар"
агенттiгi"
АҚ ("Жетi
күн" хабары)
ҚР MACM
2005
жылғы
сәуiр
13.
ИСМ Құрылыс
және тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы
iстерi комите-
тiнiң басқарма
бастығы М.Н.
Алпысбаевпен
сұхбат
Жұртшылықтың
қалың топта-
ры үшін
тұрғын үйдің
қол жетімді-
лігін қамта-
масыз ету
"Строитель-
ный
вестник"
газетi,
Қазақ радиосы
ҚР ИСМ,
ҚР MACM
2005
жылғы
сәуiр,
шiлде
14.
"Қазақстан
ипотекалық
компаниясы" АҚ
басқармасының
төрағасы M.O.
Сағындықованың
сөйлейтiн сөзi
Екiншi
деңгейдегi
банктердiң
тұрғын үй
сатып алуға
берген
кредитi
және 2005
жылдың
бiрiншi
тоқсанында
осындай
кредиттер
алған отбасылардың
саны туралы
ақпарат.
"Қазақстан
ипотекалық
компаниясы"
АҚ облыстар-
дағы өкіл-
дiктерiнiң
ашылуы
"Хабар"
агенттiгi"
АҚ,
"Рахат-ТВ"
ЖШС,
"Егемен
Қазақстан"
республика-
лық газетi"
ААҚ
Қазақстан
ипотекалық
компаниясы
(келiсiм
бойынша)
ҚР MACM
2005
жылғы
сәуiр
15.
ИСМ Құрылыс
және тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы
iстерi комите-
тiнiң төрағасы
Қ.О. Омаровпен
сұхбат
Қазақстан
Республика-
сында тұрғын
үй құрылысын
дамыту
мемлекеттiк
бағдарлама-
сының 2005
жылы iске
асырылуы
"Казахстан-
ская правда"
республика-
лық газетi"
ААҚ
ҚР ИСМ,
ҚР МАСМ
2005
жылғы
сәуiр
16.
ИСМ Құрылыс
және тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы
iстерi комите-
тiнiң төрағасы
Қ.О. Омаровпен
сұхбат
Қазақстан
Республика-
сында құры-
лыс матери-
алдарының,
бұйымдарының
және конст-
рукциялары-
ның өнеркә-
сiбiн дамы-

Об утверждении медиа-плана на 2005 год по информационному сопровождению Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года N 72-p
В целях обеспечения эффективной разъяснительной работы и пропаганды Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 1388:
1. Утвердить прилагаемый медиа-план на 2005 год по информационному сопровождению Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы (далее - медиа-план).
2. Министерствам, акимам областей, городов Астаны и Алматы и иным организациям (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных медиа-планом.
3. Контроль за исполнением медиа-плана возложить на Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 апреля 2005 года N 72-р
Медиа-план
на 2005 год по информационному сопровождению
Государственной программы развития жилищного
строительства в Республике Казахстан
на 2005-2007 годы
Настоящий медиа-план предполагает развернутые публикации, теле- и радиосюжеты, информационные сообщения, выступления, интервью, отклики, отзывы, брифинги членов Правительства Республики Казахстан, руководителей, сотрудников государственных органов и банков по пропаганде и разъяснению Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы (далее - Госпрограмма).
Цели:
1. Широкомасштабная пропаганда Госпрограммы среди населения республики.
2. Формирование позитивного общественного мнения в отношении политики Главы государства по улучшению условии жизни казахстанцев.
N
п/п
Наименование
мероприятия
Тематика
Средства массовой
информации
Ответствен-
ные за
выполнение
Сроки
1
2
3
4
5
6
Организационные мероприятия
1
Включение вопросов освещения хода реализации
Госпрограммы в
тематический перечень государственного заказа на проведение государственной информационной политики на 2005 год с определением конкретных объемов
Информа-
ционное
сопровож-
дение
Госпро-
граммы
СМИ,
выполняю-
щие гос-
заказ
МКИС РК
Апрель
2005
года
2.
При разработке
собственных программ информационной деятельности
государственных
органов акцентиро-
вание внимания на
выработку системы
взаимодействия
центральных и
местных государст-
венных органов со средствами массо-
вой информации для
оперативного раз-
мещения информа-
ционных, справоч-
ных и других мето-
дических материа-
лов по основным
вопросам Госпрог-
раммы
Определе-
ние чет-
ких уста-
новок,
нацелен-
ных на
обеспече-
ние ско-
ординиро-
ванной информа-
ционной
политики
по осве-
щению хода
реализа-
ции Гос-
програм-
мы
Респуб-
ликанские и регио-
нальные
СМИ, вы-
полняющие госзаказ
Центральные государст-
венные органы, акимы
областей,
городов
Алматы,
Астаны,
банки
второго
уровня
(по согла-
сованию)
В тече-
ние
2005
года
3.
Совершенствование
системы оказания
методической помо-
щи региональным
СМИ на постоянной
основе
Обеспече-
ние це-
лостной и
скоорди-
нирован-
ной ин-
форма-
ционной
политики
по осве-
щению хо-
да реали-
зации
Госпрог-
раммы
Региональ-
ные СМИ, выполняю-
щие госзаказ
МКИС РК,
акимы
областей,
городов
Алматы и
Астаны
В тече-
ние
2005
года
4.
Обеспечение откры-
тия и выхода в
республиканских и
региональных СМИ,
выполняющих гос-
заказ, циклов пе-
редач, посвященных
пропаганде и разъяснению Госпрограммы
Создание
целостной системы
информа-
ционного
сопровож-
дения Госпрог-
раммы
путем
постоян-
ных целе-
вых пуб-
ликаций, теле-
радиосю-
жетов, информа-
ционных
сообще-
ний, вы-
ступле-
ний,
интервью,
откликов
и отзывов
АО "Агент-
ство
"Хабар",
АО "РТРК
"Казах-
стан" и
другие
республи-
канские и
региона-
льные
СМИ, вы-
полняющие госзаказ
МКИС РК
Апрель
2005
года,
далее
посто-
янно
5.
Обеспечение выхода
постоянных специа-
лизированных руб-
рик
Оказание
консуль-
тативной помощи
населе-
нию по
вопросам приобре-
тения
кредита,
строи-
тельства
жилья
разработ-
чиками
Госпро-
граммы
Республи-
канские СМИ,
выполня-
ющие
госзаказ
МКИС РК
II по-
ловина
2005
года,
посто-
янно
6.
Регулярное обес-
печение размещения материалов на Web-
сайте МИТ, посвя-
щенных вопросам
хода реализации
Госпрограммы
Широко-
масштаб-
ная разъяс-
нитель-
ная ра-
бота по
ключевым
положе-
ниям жи-
лищной
програм-
мы
Интернет
МИТ РК
Посто-
янно
7.
Обеспечение даль-
нейшего производ-
ства и размещения
имиджевых аудио-
и видеороликов
Формиро-
вание по-
зитивного
общест-
венного
мнения по вопро-
сам Гос-
программы
Республи-
канские,
региональ-
ные СМИ, выполняю-
щие госзаказ
МКИС РК
В тече-
ние
2005
года
8.
Участие в цикле дебатов по реали-
зации Госпрограммы:
- вице-министра индустрии и
торговли Лукина А.И.;
- заместителя
председателя Коми-
тета по делам
строительства и
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства
Чиркова В.Н.
Пропа-
ганда ос-
новных
положений Госпрог-
раммы
среди
широкого
круга
общест-
венности
АО "Агент-
ство "Ха-
бар"
МКИС РК,
МИТ РК
Апрель
2005
года
Октябрь 2005 года
9.
Производство и прокат специализи-
рованной рекламы
социальной направ-
ленности
Широкая
пропаган-
да среди
населения
республи-
ки Гос-
програм-
мы, фор-
мирование
позитив-
ного об-
ществен-
ного
мнения в
отношении политики
Главы
государ-
ства
Производ-
ство и
прокат
видеоро-
ликов
- АО
"Агент-
ство«"Ха-
бар", АО
"РТРК "Ка-
захстан"»
МКИС РК
II по-
лугодие
2005
года
посто-
янно
Информационная работа
10.
Освещение в сред-
ствах массовой
информации хода
реализации Госпро-
граммы
Ход реа-
лизации
Госпро-
граммы и
освоение выделен-
ных из
республи-
канского бюджета
средств
на строи-
тельство жилья
(по ито-
гам рас-
смотрения Государ-
ственной
комиссии
по конт-
ролю за
реализа-
цией Госпрог-
раммы)
Информа-
ционное
сопровож-
дение в
газете
"Казах-
станская правда"
МИТ РК
Май,
июль,
сен-
тябрь,
ноябрь
2005
года
11.
Статья Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казах-
стан - Министра индустрии и тор-
говли Республики
Казахстан Мынбаева С.М.
Государ-
ственная
програм-
ма разви-
тия жи-
лищного
строите-
льства на 2005
год в
Республи-
ке Казах-
стан -
одно из
приори-
тетных направ-
лений
Стратегии развития
Казахста-
на до
2030 года
ОАО "Рес-
публикан-
ская га-
зета
"Казах-
станская
правда"
МИТ РК,
МКИС РК
Апрель
2005
года
12.
Выступление руко-
водителя строитель-
ной компании
"Алматы-Курылыс"
Ермегияева А.Д.
Строи-
тельство доступно-го жилья
частными строи-
тельными
компания-
ми
АО
"Агентство "Хабар" (передача
"Жеті күн")
МКИС РК
Апрель
2005
года
13.
Интервью начальни-
ка управления
Комитета по делам
строительства и
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства МИТ
Алпысбаева М.Н.
Обеспече-
ние дос-
тупности
жилья для
широкого
круга
населения
Газета
"Строи-
тельный
вестник",
Казахское радио
МИТ РК,
МКИС РК
Апрель,июль
2005
года
14.
Выступление пред-
седателя правления АО "Казахстанская ипотечная компания"
Сагиндыковой М.О.
Информа-
ция о вы-
данных
банками
второго
уровня
кредитах
на приоб-
ретение
жилья и
количест-
ве семей,
получив-
ших такие
кредиты
в первом
квартале
2005 года.
Открытие
предста-
вительств АО
"Казах-
станская
ипотечная компания"
в облас-
тях
АО
"Агентство "Хабар", ТОО "Рахат-
ТВ", ОАО
"Егемен
Қазақстан
республи-
калық га-
зеті"
Казахстан-
ская
ипотечная
компания
(по согла-
сованию),
МКИС РК
Апрель
2005
года
15.
Интервью председа-
теля Комитета по
делам строительст-
ва и жилищно-ком-
мунального хозяй-
ства МИТ Омарова К.О.
Реализа-
ция Госу-
дарствен-
ной про-
граммы развития
жилищного строи-
тельства в Рес-
публике Казах-
стан в
2005 году
ОАО "Рес-
публикан-
ская га-
зета
"Казах-
станская
правда"
МИТ РК,
МКИС РК
Апрель
2005
года
16.
Интервью председа-
теля Комитета по
делам строительст-
ва и жилищно-ком-
мунального хозяй-
ства МИТ Омарова
К.О.
Реализа-
ция Про-
граммы
развития промыш-
ленности
строи-
тельных материа-
лов, изделий и
конструк-
ций в Республи-
ке Казах-
стан на

тудың 2005 - 2014 жыл-
дарға арнал-
ған бағдар-
ламасының iске асыры-
луы
Мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық және
өңiрлiк
БАҚ-тар
ҚР ИСМ,
ҚР МАСМ
2005
жыл
бойы
17.
Мемлекеттік
бағдарламаның
iске асырылу
барысы туралы
халық арасын-
дағы жеке
сауалнама
қорытындыла-
рының
материалдары
Жергiлiктi
атқарушы
органдардың
пәтерлердi
сату тәртiбi
туралы
халық пiкiрi
"Xaбap"
агенттiгi"
АҚ,
"Қазақстан"
PTPК" АҚ,
"Егемен
Қазақстан"
республика-
лық газетi"
ААҚ,
"Казахстан-
ская правда"
республика-
лық газетi"
AAҚ
ҚР MACM
2005
жылғы
мамыр
18.
Қаржы вице-
министрi А.Ә.
Әрiпхановтың
сөйлейтiн сөзi
"Тұрғын үй
құрылысының
2005 - 2007
жылдарға
арналған
мемлекеттiк
бағдарлама-
сын" iске
асыру барысы
туралы
"Хабар"
агенттiгi"
АҚ,
"Қазақстан"
РТРК" АҚ
және
мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
басқа да
БАҚ-тар
ҚР
Қаржыминi,
ҚР MACM
2005
жылғы
маусым
19.
"Қазақстанның
тұрғын үй
құрылыс жинақ
банкi" АҚ
басқармасының
төрағасы H.C.
Наурызбаевтың
мақаласы
Тұрғын үй
қарызын алу
арқылы
тұрғын үй
жағдайын
жақсарту
жолдары
"Экспресс К"
газетiнiң
редакциясы"
ЖШС
ҚР MACM,
"Қазақс-
танның
тұрғын үй
құрылыс
жинақ
банкi" АҚ
(келiсiм
бойынша)
2005
жылғы
маусым
20.
ИСМ Құрылыс
және тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы
iстерi комите-
тiнiң төрағасы
Қ.О. Омаровтың
мақаласы
Қазақстандық
жаңа смета-
лық норма-
тивтердi енгiзу және
жетiлдiру -
тұрғын үй
құрылысы
кезiндегi
шығындар
мен бағаның
нақты деңгейiн
белгілеу
жолы
"Строитель-
ный вестник"
газетi
ҚР ИСМ,
ҚР МАСМ
2005
жылғы
маусым
21.
ҚР Қаржыминi Жинақтау және қаржы модел-
дерiн зерттеу департаментi директорының орынбасары Н.С. Байженов-
тың сөйлейтiн сөзi
Ипотекалық
кредит беру
ставкаларын
төмендету
"Xaбap"
агенттігi"
АҚ, "Егемен
Қазақстан"
республика-
лық газетi"
ААҚ,
"Казахстан-
ская правда"
республика-
лық газетi"
ААҚ
ҚР
Қаржыминi,
ҚР МАСМ
2005
жылғы
шілде
22.
Алматы қаласы-
ның әкiмi И.H.
Тасмағамбетов-
тiң, Астана
қаласының
әкiмi Ө.E.
Шөкеевтiң
сөйлейтiн
сөздерi,
сұхбаттары
Алматы және
Астана
қалаларында
Мемлекеттiк
бағдарлама
шеңберiнде
тұрғын
үйлердің
пайдалануға
берілуi
"Хабар"
агенттiгі"
АҚ,
"Қазақстан"
РТРК" АҚ,
"Казахстан-
ская правда"
республика-
лық газетi"
ААҚ, және
мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
басқа да
БАҚ-тар
ҚР MACM,
Астана
және
Алматы
қалалары-
ның
әкiмдерi
2005
жылғы
шiлде-
тамыз
23.
Астана және
Алматы қала-
лары бас сәулетшiлерi-
нiң сөйлейтiн
сөздерi,
сұхбаттары
Тұрғын үй
құрылысында
прогрессивтi
технология-
ларды, қа-
зiргi заман-
ғы сәулет-
құрылыс және
қала құрылы-
сы шешiмде-
рiн, эколо-
гиялық, дизайны
бойынша
қазiргi
заманғы
өнiмдер мен
материалдар-
ды пайдалану
"Егемен
Қазақстан"
республика-
лық газетi"
ААҚ,
"Казахстан-
ская правда"
республика-
лық газетi"
ААҚ және
мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
басқа да
БАҚ-тар
ҚР МАСМ,
Астана және Алматы
қалалары-
ның
әкiмдерi
2005
жылғы
шiлде-
қыркүйек
24.
Екiншi деңгей-
дегi банктер басшыларының
сөйлейтiн сөзi
Халыққа тұрғын үй
алуға арнал-
ған ипотека-
лық кредит-
тер берудiң
шарттары
"Хабар"
агенттiгi"
АҚ,
"Қазақстан"
PTPК" АҚ
және
мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
басқа да
БАҚ-тар
Екiншi
деңгейдегi
банктер
(келiсiм
бойынша)
2005
жыл
бойы
25.
ИСМ Құрылыс
және тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы
iстерi комите-
тiнiң төрағасы
Қ.О.Омаровтың
мақаласы
Тұрғын үй
құрылысы -
басымдықтар
мен перспек-
тивалар
"Строитель-
ный вестник"
газетi
ҚР ИСМ,
ҚР МАСМ
2005
жылғы
тамыз
26.
Облыстардың,
Астана және
Алматы
қалаларының
әкiмдiктерi
өкiлдерiнiң,
ИСМ Құрылыс
iстерi комитетi
мамандарының
сөйлейтiн
сөздерi,
сұхбаттары
Халық
арасында
Мемлекеттік
бағдарлама-
ның негiзгi
бағыттарын
түсiндiру,
республика-
лық бюджеттiң
кредиттiк
қаржысы
есебiнен
тұрғын
үйлердi
пайдалануға
енгiзу
жөнiндегi
жұмысты
жария eту
"Хабар"
агенттiгi"
АҚ,
"Қазақстан"
РТРК" АҚ,
"Егемен
Қазақстан"
республика-
лық газетi"
ААҚ,
"Казахстан-
ская правда"
республика-
лық газетi"
ААҚ,
"Экспресс К"
газетiнiң
редакциясы"
ЖШС және
өңiрлiк
жетекшi
БАҚ-тар
ҚР ИСМ,
ҚР MACM,
облыстар-
дың,
Астана
және
Алматы
қалалары-
ның
әкiмдерi
2005
жылғы
тамыз-
желтоқ-
сан
27.
"Мемсараптама"
республикалық
мемлекеттiк
кәсiпорнының
бас директоры
В.В.Кокоевтың
мақаласы
Жобаларды
мемлекеттiк
сараптау -
тұрғын үй
құрылысына
жобалау-
сметалық
құжаттамалар
әзiрлеудiң
маңызды
кезеңi
"Строитель-
ный вестник"
газеті
ҚР ИСМ
2005
жылғы
қыркүйек
28.
"Қазақстан
халық банкi"
АҚ басқармасы-
ның төрағасы Г.А.Марченко-
ның сөйлейтiн сөзi
Ипотекалық
кредиттердi
кепiлдендiру
жүйесiн
дамыту
"Хабар"
агенттiгi"
АҚ,
"Қазақстан"
РТРК" АҚ
"Қазақстан
халық
банкi" АҚ
(келiсiм
бойынша)
2005
жылғы
қазан
29.
ҚР Қаржыминi
мамандары мен
банктер сарап-
шыларының
мақалалары,
жарияланымдары
Мемлекеттiк
бағдарламаны
iске асыру
барысы,
ипотекалық
кредит беру
жүйесiн
дамыту
жөнiндегi
шаралар
Мемлекеттiк
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
ҚР
Қаржыминi
2005
жылғы
қараша
30.
ИСМ Құрылыс
және тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы
iстерi комите-
тiнiң аумақтық
басқармалары
бастықтарының
бұқаралық
ақпарат құрал-
дарында Мемле-
кеттiк бағдар-
ламаның іске асырылуы бойынша
сөйлейтiн сөздерi,
сұхбаттары
Мемлекеттік
бағдарлама-
ның iске
асырылуы
Өңiрлiк
БАҚ-тар
ҚР ИСМ
2005
жыл
бойы
31.
Мемлекеттік
бағдарламаның
iске асырылу
барысы туралы
ақпараттық
сюжеттер
Мемлекеттiң
жеке тұрғын
үй құрылысын
дамытуды
ынталандыру
жөнінде
мемлекеттің
қабылдайтын
шаралары
"Хабар"
агенттiгi"
АҚ,
"Қазақстан"
РТРК АҚ,
"Рахат-ТВ"
ЖШС,
"Астана
қаласының
телевизиясы"
ЖШС,
"КТК" ААҚ,
"Оңтүстік
Астана" ТРК"
АҚ, "Эра"
телекомпа-
ниясы және
мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
басқа да
электронды
БАҚ-тар
ҚР MACM,
облыстар-
дың,
Астана
және
Алматы
қалалары-
ның
әкімдері
2005
жыл
бойы
Ескерту. Аббревиатуралардың толық жазылуы:
1. АҚ - акционерлiк қоғам;
2. ҚР ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
министрлiгi;
3. ҚР МАСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және
спорт министрлiгi;
4. ҚР Қаржыминi - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi;
5. ҚР ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлiгi;
6. ААҚ - ашық акционерлiк қоғам;
7. РТРК - республикалық телерадиокомпания;
8. БАҚ - бұқаралық ақпарат құралдары;
9. ЖШС - жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiк.

2005-2014 годы
Республи-
канские
и регио-
нальные
СМИ, вы-
полняющие
госзаказ
МИТ РК,
МКИС РК
В тече-
ние
2005
года
17.
Материалы итогов
собственного опро-
са населения о хо-
де реализации Гос-
программы
Мнение
населенияо порядке
реализа-
ции квар-
тир мест-
ными ис-
полни-
тельными органами
АО
"Агентство "Хабар", АО "РТРК
"Казах-
стан",
ОАО "Еге-
мен Қа-
зақстан"»
респуб-
лиқалық
газеті",
ОАО "Рес-
публикан-
ская га-
зета
"Казах-
станская
правда"
МКИС РК
Май
2005
года
18.
Выступление вице-
министра финансов
Арифханова А.А.
О ходе
реализа-
ции Госу-
дарствен-
ной про-
граммы жилищного
строи-
тельства на 2005-
2007 годы
АО
"Агентство
"Хабар",
АО "РТРК
"Казах-
стан"»и другие
СМИ, вы-
полняющие
госзаказ
МФ РК,
МКИС РК
Июнь
2005
года
19.
Статья председате-
ля правления АО
"Жилищный строи-
тельный сберега-
тельный банк
Казахстана"
Наурызбаева Н.С.
Пути улучшения жилищных
условий
через по-
лучение
жилищного займа
ТОО
"Редакция
газеты
"Экспресс К"
МКИС РК,
АО "Жи-
лищный
строитель-
ный сбере-
гательный
банк Казах-
стан" (по согласова-
нию)
Июнь
2005
года
20.
Статья председате-
ля Комитета по
делам строительства
и жилищно-комму-
нального хозяйства МИТ Омарова К.О.
Внедрениеи совер-
шенство-
вание
новых ка-
захстан-
ских сметных
нормати-
вов - путь к уста-
новлению
реальногоуровня
затрат и
цен при
строи-
тельстве
жилья
Газета
"Строи-
тельный
вестник"
МИТ РК,
МКИС РК
Июнь
2005
года
21.
Выступление замес-
тителя директора
Департамента свода
и исследования фи-
нансовых моделей
МФ РК Байженова
Н.С.
Снижение
ставок
ипотечно-
го креди-
тования
АО
"Агентство "Хабар",
ОАО "Еге-
мен Қа-
зақстан"
республи-
калық газеті",
ОАО "Рес-
публикан-
ская га-
зета "Ка-
захстан-
ская прав-
да"
МФ РК,
МКИС РК
Июль
2005
года
22.
Выступления, ин-
тервью акима горо-
да Алматы Тасмагамбетова
И.Н.,
акима города
Астаны Шукеева У.Е.
Ввод в
эксплуа-
тацию
жилых
домов в
гг. Алматы
и Астаны
в рамках
Госпро-
граммы
АО
"Агентство "Хабар", АО "РТРК
"Казах-
стан",
ОАО "Рес-
публикан-
ская га-
зета "Ка-
захстан-
ская
правда"»и
другие
СМИ, вы-
полняющие
госзаказ
МКИС РК,
акимы
городов
Алматы и
Астаны
Июль-
август
2005
года
23.
Выступления, ин-
тервью главных ар-
хитекторов городов
Алматы и Астаны
Использо-
вание в
жилищном
строи-
тельстве
прогрес-
сивных
техноло-
гий, сов-
ременных
архитек-
турно-
строи-
тельных и
градост-
роитель-
ных реше-
ний, эко-
логичес-
ких, сов-
ременных
по дизай-
ну видов
продукции и мате-
риалов
ОАО
"Егемен
Қазақ-
стан"
респуб-
ликалық
газеті",
ОАО "Рес-
публикан-
ская га-
зета "Ка-
захстан-
ская
правда"»и
другие
СМИ, вы-
полняющие госзаказ
МКИС РК,
акимы
городов
Алматы и
Астаны
Июль -
сен-
тябрь
2005
года
24.
Выступление руко-
водителей банков
второго уровня
Условия
предо-
ставления
ипотечных кредитов
населению на приоб-
ретение
жилья
АО
"Агентство "Хабар", АО "РТРК
"Казах-
стан" и
другие
СМИ, вы-
полняющие госзаказ
Банки второго
уровня
(по согла-
сованию)
В тече-
ние
2005
года
25.
Статья председателя
Комитета по делам строительства и жилищно-коммуналь-
ного строительства
МИТ Омарова К.О
Жилищное
строи-
тельство приори-
теты и
перспек-
тивы
Газета
"Строи-
тельный
вестник"
МИТ РК,
МКИС РК
Август
2005
года
26.
Выступления, ин-
тервью представи-
телей акиматов об-
ластей, гг. Алматы и Астаны;
специалистов Комитета по делам строительства МИТ
Разъясне-
ние среди
населения основных
направле-
ний Гос-
програм-
мы, осве-
щение ра-
боты по
введению
в экс-
плуатацию
жилых до-
мов за
счет кре-
дитных
средств
из рес-
публикан-
ского бюджета
АО
"Агентство "Хабар",
АО "РТРК
"Казахс-
тан", ОАО
"Егемен
Қазақ-
стан" республи-
қалық га-
зеті",
ОАО "Рес-
публикан-
ская га-
зета"
"Казах-
станская
правда",
ТОО "Ре-
дакция
газеты
"Экспресс К", веду-
щие ре-
гиональ-
ные СМИ
МИТ РК,
МКИС РК,
акимы
областей,
городов
Алматы и
Астаны
Август-
декабрь2005
года
27.
Статья генерально-
го директора Рес-
публиканского го-
сударственного предприятия "Гос-
экспертиза"
Кокоева В.В.
Государ-
ственная
экспер-
тиза про-
ектов -
важный
этап раз-
работки
проектно-сметной
докумен-
тации на
строи-
тельство
жилья
Газета "Строи-
тельный
вестник"»
МИТ РК
Сен-
тябрь
2005
года
28.
Выступление пред-
седателя правле-
ния АО "Народный
банк Казахстана" Марченко Г.А.
Развитие
системы
гаранти-
рования
ипотечныхкредитов
АО "Агент-
ство
"Хабар",
АО "РТРК
"Казах-
стан"
АО "Народ-
ный банк Казахстана"(по согла-
сованию)
Октябрь 2005
года
29.
Статьи, публикации
специалистов МФ РК
и экспертов банков
Ход реа-
лизации
Госпрог-
раммы,
меры по
развитию
системы
ипотечных
кредитов
Респуб-
ликанские СМИ, вы-
полняющие госзаказ
МФ РК
Ноябрь
2005
года
30.
Выступления, ин-
тервью начальников
территориальных
управлений Комитета
по делам строи-
тельства и жилищно-
коммунального
хозяйства МИТ в
средствах массовой
информации по реа-
лизации Госпрограм-
мы
Реализа-
ция Гос-
программы
Регио-
нальные СМИ
МИТ РК
В тече-
ние
2005
года
31.
Информационные сю-
жеты о ходе реали-
зации Госпрограммы
Предпри-
нимаемые
государ-
ством
меры по
стимули-
рованию
развития
индиви-
дуального
жилищногострои-
тельства
АО
"Агентство
"Хабар",
АО "РТРК
"Казах-
стан",
ТОО "Рахат-
ТВ", ТОО
"Телеви-
дение
города
Астаны" ,
ОАО "КТК",
АО "ТРК
"Южная
столица", телеком-
пания
"Эра" и
другие
электрон-
ные СМИ,
выполня-
ющие гос-
заказ
МКИС РК,
акимы
областей
и городов
Алматы и
Астаны
В тече-
ние
2005
года
Примечание . Расшифровка аббревиатур:
АО - акционерное общество;
МИТ РК - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан;
МКИС РК - Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан;
МФ РК - Министерство финансов Республики Казахстан;
МЭБП РК - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
ОАО - открытое акционерное общество;
РТРК - Республиканская телерадиокомпания;
СМИ - средства массовой информации;
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью.