Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 83-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
"Орындау мерзiмi" деген 5-бағанда:
реттiк нөмiрi 15-жолдың 1) тармақшасындағы "қаңтар" деген сөз "маусым" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 22-жолдағы "қаңтар" деген сөз "сәуiр" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 54-жолда:
1) тармақшадағы "ақпан" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы "ақпан" деген сөз "мамыр" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 66-жолдың 3) тармақшасындағы "ақпан" деген сөз "қазан" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Mинистра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 83-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 "Срок исполнения":
в подпункте 1) строки, порядковый номер 15, слово "январь" заменить словом "июнь";
в строке, порядковый номер 22, слово "январь" заменить словом "апрель";
в строке, порядковый номер 54:
в подпункте 1) слово "февраль" заменить словом "декабрь";
в подпункте 7) слово "февраль" заменить словом "май";
в подпункте 3) строки, порядковый номер 66, слово "февраль" заменить словом "октябрь".
Премьер-Министр