Иран Ислам Республикасының делегациясы басшысының тұруына ақы төлеуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 87-ө Өкімі
Иран Ислам Республикасы делегациясының екi жақты ынтымақтастықты одан әрi дамыту мәселелерiн талқылауға арналған сапарына байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне 2005 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен Иран Ислам Республикасының делегациясы басшысының 2005 жылғы 13 - 14 сәуiрде Астана қаласында, 2005 жылғы 14 - 15 сәуiрде Алматы қаласында тұруына ақы төлеуге 411344 (төрт жүз он бір мың үш жүз қырық төрт) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на оплату проживания главы делегации Исламской Республики Иран
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 87-р
В связи с визитом делегации Исламской Республики Иран для обсуждения вопросов дальнейшего развития двустороннего сотрудничества:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан средства в сумме 411344 (четыреста одиннадцать тысяч триста сорок четыре) тенге на оплату проживания в городе Астане с 13 по 14 апреля 2005 года и в городе Алматы с 14 по 15 апреля 2005 года главы делегации Исламской Республики Иран за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе "Представительские затраты".
Премьер-Министр