2005 жылғы 25-27 мамырдағы Алматы қаласындағы Ақпаратқа кiру, жұртшылықтың шешiмдер қабылдау процесiне қатысуы және қоршаған ортаға қатысты мәселелер бойынша әдiл сот iсiн жүргiзуге қол жеткiзу туралы конвенция тараптарының Екiншi конференциясын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 16 мамырдағы N 124-ө Өкімі
2005 жылғы 25-27 мамырдағы Алматы қаласындағы Ақпаратқа кiру, жұртшылықтың шешiмдер қабылдау процесiне қатысуы және қоршаған ортаға қатысты мәселелер бойынша әдiл сот iсiн жүргiзуге қол жеткiзу туралы конвенция тараптарының Екiншi конференциясын (бұдан әрi - Opхусс конвенциясы) дайындау мен өткiзудi тиiмдi ұйымдастыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiне Орхусс конвенциясы Хатшылығының алты мүшесiнiң (бұдан әрi - делегация) қонақ үйде тұруына және Женева - Алматы - Женева бағыты бойынша көлiктiк шығыстарына 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 4742611 (төрт миллион жетi жүз қырық екi мың алты жүз он бiр) теңге сомасында толық көлемде қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi конференцияның бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
3. Алматы қаласының әкiмi делегацияны қарсы алу және шығарып салу, Алматы қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру, мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
4. Осы өкiмнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Mинистр

О подготовке и проведении Второй конференции сторон Конвенции о доступе к информации, участию общественности в процессе принятия решений и доступе к правосудию по вопросам, касающимся окружающей среды, в городе Алматы 25-27 мая 2005 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 124-р
В целях эффективной организации подготовки и проведения Второй конференции сторон Конвенции о доступе к информации, участию общественности в процессе принятия решений и доступе к правосудию по вопросам, касающимся окружающей среды, в городе Алматы 25-27 мая 2005 года (далее - Орхусская конвенция):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить в полном объеме Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан средства на проживание в гостинице и транспортные расходы по маршруту Женева - Алматы - Женева шести членов Секретариата Орхусской конвенции (далее - делегация) в сумме 4742611 (четыре миллиона семьсот сорок две тысячи шестьсот одиннадцать) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение конференции в средствах массовой информации.
3. Акиму города Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации, оформлению аэропорта и улиц города Алматы, организации культурной программы.
4. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр