Қазақстан Республикасы ұлттық қауiпсiздiгiнiң 2006-2010 жылдарға арналған стратегиясының жобасы бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 24 мамырдағы N 143-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Қазақстан Республикасы ұлттық қауiпсiздiгiнiң 2006-2010 жылдарға арналған стратегиясының жобасы (бұдан әрi - Стратегия жобасы) бойынша ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов            - Қазақстан Республикасының Экономика және
Қайрат Нематұлы         бюджеттiк жоспарлау министрi, жетекшi
Исаев                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Батырхан Арысбекұлы     бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Қолышпаева            - Қазақстан Республикасы Экономика және
Нина Георгиевна         бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Стратегиялық жоспарлау және инвестициялық
саясат департаментi директорының орынбасары,
хатшы
Әбдiмомынов           - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым
Азамат Құрманбекұлы     вице-министрi
Ақанов                - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Айқан Ақанұлы           бiрiншi вице-министрi
Асанов                - Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-
Жақып Қажманұлы         министрi
Ахметов               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Серiк Баужанұлы         Кеңсесi Мемлекеттiк құпияларды қорғау
бөлiмінің меңгерушiсi
Әшітов                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырқанұлы    халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Божко                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Владимир Карпович       комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Жоламан               - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Рүстем Қабидоллаұлы     ақпарат және спорт бiрiншi вице-министрi
Жұмағалиев            - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Асқар Қуанышұлы         байланыс агенттігі төрағасының орынбасары
Ыбырайымов            - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Рүстем Әнуарұлы         қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігi (қаржы полициясы)
төрағасының бiрiншi орынбасары (келiсiм
бойынша)
Ізмұхамбетов          - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Бахтықожа               минералдық ресурстар бiрiншi вице-министрi
Салахатдинұлы
Кесiкбаев             - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Сұлтанғали Қабденұлы    қорғау бiрiншi вице-министрі
Кравченко             - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Иван Михайлович         сауда бiрiншi вице-министрi
Курбатов              - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Владимир Николаевич     вице-министрi
Лавриненко            - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович           коммуникация бiрiншi вице-министрi
Петров                - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
Валерий Викторович      вице-министрi
Сембинов              - Қазақстан Республикасы  Қорғаныс
Болат Қаскенұлы         министрiнің орынбасары
Тәжияқов              - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
Бисенғали Шамғалиұлы    Төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Шәкiров               - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Асқар Оразалыұлы        министрiнiң орынбасары

О создании рабочей группы для выработки предложений по проекту Стратегии национальной безопасности Республики Казахстан на 2006-2010 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 мая 2005 года N 143-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 24 мая 2005 года N 143-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N 135-р.
В целях выработки предложений по проекту Стратегии национальной безопасности Республики Казахстан на 2006-2010 годы (далее - проект Стратегии):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов Кайрат Нематович      - Министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
руководитель
Исаев Батырхан Арысбекович       - вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Колышпаева Нина Георгиевна       - заместитель директора Департамента
стратегического планирования и
инвестиционной политики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Абдымомунов Азамат Курманбекович - вице-министр образования и науки
Республики Казахстан
Аканов Айкан Аканович            - первый вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Асанов Жакип Кажманович          - вице-министр юстиции
Республики Казахстан
Ахметов Серик Баужанович         - заведующий Отделом по защите
государственных секретов
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Ашитов Батыржан Заирканович      - вице-министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
Божко Владимир Карпович          - первый заместитель Председателя
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Жоламан Рустем Кабидоллаулы      - первый вице-министр культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Жумагалиев Аскар Куанышевич      - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан  по
информатизации и связи
Ибраимов Рустам Анварович        - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
(по согласованию)
Измухамбетов Бактыкожа           - первый вице-министр энергетики и
Салахатдинович                     минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Кесикбаев Султангали Кабденович  - первый вице-министр охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Кравченко Иван Михайлович        - первый вице-министр индустрии
и торговли Республики Казахстан
Курбатов Владимир Николаевич     - вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан
Лавриненко Юрий Иванович         - первый вице-министр транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Петров Валерий Викторович        - вице-министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Сембинов Булат Каскенович        - заместитель Министра обороны
Республики Казахстан
Таджияков Бисенгали Шамгалиевич  - заместитель Председателя
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Шакиров Аскар Оразалиевич        - заместитель Министра иностранных
дел Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы Стратегия жобасы бойынша ұсыныстар әзiрлесiн және Стратегия жобасын 2005 жылғы 5 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметiне одан әрi енгізу үшiн Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне енгізсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер- Министрінің 2005.08.13. N  223 өкімімен.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе выработать предложения по проекту Стратегии и внести в
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан для дальнейшего
внесения проекта Стратегии в срок до 5 сентября 2005 года в установленном порядке в
Правительство Республики Казахстан.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 13 августа 2005 года N  223-р .
Премьер-Министр