Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 12 сәуiрдегі N 99-ө өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 14 шілдедегі N 195-ө Өкiмi
"Әскери-техникалық ынтымақтастық мәселелерi жөнiндегi қазақстан-пәкстан жұмыс тобының қазақстандық бөлiгін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 12 сәуiрдегi N 99-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
әскери-техникалық ынтымақтастық мәселелерi жөнiндегі қазақстан-пәкстан жұмыс тобының қазақстандық бөлігінiң құрамына мыналар енгізiлсiн:
Кравченко                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Иван Михайлович                 және сауда бiрiншi вице-министрi,
жетекшi
Ақпанбаева                    - Қазақстан Республикасы Индустрия
Дина Қияшқызы                   және сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп
және ғылыми-техникалық дамыту
комитетi қорғаныс өнеркәсiбi,
экспорттық бақылау және лицензиялау
басқармасының бастығы, хатшы
Әбдиева                       - Қазақстан Республикасы Индустрия
Күлпаш Вениаминқызы             және сауда министрлігінiң
Индустриялық-инновациялық дамыту
департаментi машина жасауды және
қорғаныс өнеркәсiбiн дамыту
басқармасының бастығы
Текинов                       - Қазақстан Республикасы Индустрия
Ержан Барлықұлы                 және сауда министрлігі
Индустриялық-инновациялық дамыту
департаментiнiң машина жасау және
қорғаныс өнеркәсiбi басқармасы
талдау және қорғаныс өнеркәсiбiн
дамыту бөлiмiнiң бастығы
Жақыпов                       - Қазақстан Республикасы Индустрия
Жанат Сәрсенбайұлы              және сауда министрлігі Өнеркәсiп
және ғылыми-техникалық дамыту
комитетiнiң қорғаныс өнеркәсiбi,
экспорттық бақылау және лицензиялау
басқармасы қорғаныс өнеркәсiбi
бөлiмiнiң бастығы
Оразбақов                     - "Қазақстан инжиниринг" ұлттық
Ғалым Iзбасарұлы                компаниясы" акционерлiк қоғамының
президентi (келiсiм бойынша)
Кәшенов                       - "Қазақстан инжиниринг" ұлттық
Рашит Ғабдрахманұлы             компаниясы" акционерлiк қоғамы
Қорғаныс өндiрiстерi
департаментiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
мына:
"Ыдырысов                     - Қазақстан Республикасы Қарулы
Нұрлан Ғабдығалиұлы             Күштерiнiң әскери-медициналық
бас басқармасының бастығы
Бәкiшев                       - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Дулат Хангерейұлы               министрлiгiнiң Азия және Африка
департаменті Азия басқармасының
бастығы
Спицын                        - "ЗИКСТО" ашық акционерлiк қоғамының
Валерий Дмитриевич              бас директоры (келiсiм бойынша)
Әбдiреев                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
Батырбек Сейтенұлы              және сауда министрлiгі Өнеркәсiп
салалары департаментінiң директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ыдырысов                     - Қазақстан Республикасы Қарулы
Нұрлан Ғабдығалиұлы             Күштерi әскери-медициналық
қамтамасыз ету бас басқармасының
бастығы
Бәкiшев                       - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Дулат Хангерейұлы               министрлiгiнiң Азия және Африка
департаментi директорының
орынбасары
Спицын                        - "ЗИКСТО" акционерлiк қоғамы
Валерий Дмитриевич              бас директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Әбдiреев                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
Батырбек Сейтенұлы              және сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп
және ғылыми-техникалық
ынтымақтастық комитетi төрағасының
орынбасары";
көрсетiлген құрамнан Әмiрин Ғұсман Кәрiмұлы, Елемесов Омархан Көптілеуұлы, Ларионов Олег Никифорович, Бiшiмов Қуаныш Ердәулетұлы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года N 99-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июля 2005 года N 195-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года N 99-р "О создании казахстанской части казахстанско-пакистанской рабочей группы по вопросам военно-технического сотрудничества" следующие изменения:
ввести в состав казахстанской части казахстанско-пакистанской рабочей группы по вопросам военно-технического сотрудничества:
Кравченко Ивана Михайловича     - первого вице-министра индустрии и
торговли Республики Казахстан,
руководителем
Акпанбаеву Дину Кияшевну        - начальника управления оборонной
промышленности, экспортного
контроля и лицензирования Комитета
промышленности и научно-
технического развития Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарем
Абдиеву Кульпаш Вениаминовну    - начальника управления развития
машиностроения и оборонной
промышленности Департамента
индустриально-инновационного
развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Текинова Ержана Барликовича     - начальника отдела анализа и
развития оборонной промышленности
управления машиностроения и
оборонной промышленности Департамента
индустриально-инновационного развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Жакупова Жаната Сарсенбаевича   - начальника отдела оборонной
промышленности управления оборонной
промышленности, экспортного контроля
и лицензирования Комитета
промышленности и научно-технического
развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Оразбакова Галыма Избасаровича  - президента акционерного общества
"Национальная компания "Казахстан
инжиниринг" (по согласованию)
Кашенова Рашита Габдрахмановича - директора Департамента оборонных
производств акционерного общества
"Национальная компания "Казахстан
инжиниринг" (по согласованию)
строки:
"Идрисов Нурлан Габдугалиевич   - начальник главного военно-медицинского
правления Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Бакишев Дулат Хангереевич       - начальник управления Азии Департамента
Азии и Африки Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Спицын Валерий Дмитриевич       - генеральный директор открытого
акционерного общества "ЗИКСТО"
(по согласованию)
Абдреев Батырбек Сейтенович     - директор Департамента отраслей
промышленности Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Идрисов Нурлан Габдугалиевич   - начальник главного управления
военно-медицинского обеспечения
Вооруженных Сил Республики Казахстан
Бакишев Дулат Хангереевич       - заместитель директора Департамента
Азии и Африки Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Спицын Валерий Дмитриевич       - заместитель генерального директора
акционерного общества "ЗИКСТО"
(по согласованию)
Абдреев Батырбек Сейтенович     - заместитель председателя Комитета
промышленности и научно-технического
сотрудничества Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Амрина Госмана Каримовича, Елемесова Омархана Коптлеуовича, Ларионова Олега Никифоровича, Бишимова Куаныша Ердаулетовича.
Премьер-Министр