"БиДжи" компаниясының Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орнынан көмiрсутегiн сату кезiнде Қазақстан Республикасының кеден заңнамасын сақтауы туралы мәселенi қарау жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 207-ө Өкімі
1. "БиДжи" компаниясының Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орнынан көмiрсутегiн сату кезiнде Қазақстан Республикасының кеден заңнамасын сақтауы туралы мәселенi қарау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Өзбеков                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы         вице-министрi, жетекшi
Мұқашев                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Рахмет Желдiбайұлы          бiрiншi вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Кененбаев                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Ерлiк Әбдiрахымұлы          қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттiгi (қаржы полициясы)
төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Ақаев                     - Қазақстан Республикасы Бас
Магомед Запирович           прокуратурасының басқарма бастығы
(келiсiм бойынша)
Сапарбаев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бердiбек Машбекұлы          вице-министрi - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау
комитетiнiң төрағасы
Коржова                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна           және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Қиынов                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы           және минералдық ресурстар вице-министрi
Қарабалин                 - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Ұзақбай Сүлейменұлы         акционерлiк қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Назаров                   - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Болат Қонақбайұлы           акционерлiк қоғамының басқарушы
директоры (келiсiм бойынша)
Аязбаев                   - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Бақыт Әшiмұлы               акционерлiк қоғамының бас менеджерi
(келiсiм бойынша)
Ларри Андерсен            - "БиДжи Қазақстан" компаниясының
президентi (келiсiм бойынша)
Эндрю Хейнс               - "БиДжи Груп" компаниясының заң
мәселелерi жөнiндегi менеджерi
(келiсiм бойынша)
Эдвард Иган               - "БиДжи Қазақстан" компаниясының
бизнес жөнiндегi менеджерi (келiсiм
бойынша)
Роберт Смит               - "БиДжи Қазақстан" компаниясының
бизнес жөнiндегi менеджерi (келiсiм
бойынша)
Тастанбеков Арман         - "БиДжи Қазақстан" компаниясының заң
кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Иян Фергюссон             - "Қарашығанақ Петролеум Оперейтинг"
компаниясының заң кеңесшiсi

О создании рабочей группы по рассмотрению вопроса о соблюдении компанией "БиДжи" таможенного законодательства Республики Казахстан при реализации углеводородов с Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июля 2005 года N 207-p
1. В целях рассмотрения вопроса о соблюдении компанией "БиДжи" таможенного законодательства Республики Казахстан при реализации углеводородов с Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения создать рабочую группу в следующем составе:
Узбеков                   - вице-министр финансов Республики
Гани Нурмаханбетович        Казахстан, руководитель
Мукашев                   - первый вице-министр юстиции
Рахмет Желдыбаевич          Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кененбаев                 - заместитель Председателя Агентства
Ерлик Абдрахимович          по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
Республики Казахстан (финансовая
полиция) (по согласованию)
Акаев                     - начальник управления Генеральной
Магомед Запирович           прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Сапарбаев                 - вице-министр финансов Республики
Бердибек Машбекович         Казахстан - председатель Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Коржова                   - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна           планирования Республики Казахстан
Киинов                    - вице-министр энергетики и
Ляззат Кетебаевич           минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Карабалин                 - президент акционерного общества
Узакбай СулеЙменович        "Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Назаров                   - управляющий директор акционерного
Болат Кунакбаевич           общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Аязбаев                   - главный менеджер акционерного
Бакит Ашимович              общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Ларри Андерсен            - президент компании "БиДжи Казахстан"
(по согласованию)
Эндрю Хейнс               - менеджер по юридическим вопросам
компании "БиДжи Груп"
(по согласованию)
Эдвард Иган               - менеджер по бизнесу компании
"БиДжи Казахстан" (по согласованию)
Роберт Смит               - менеджер по бизнесу компании "БиДжи
Казахстан" (по согласованию)
Тастанбеков               - юридический советник компании "БиДжи
Арман                       Казахстан" (по согласованию)
Иян Фергюссон             - юридический советник компании
"Карачаганак Петролеум Оперейтинг"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде "БиДжи" компаниясының Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орнынан көмiрсутегiн сату кезiнде Қазақстан Республикасының кеден заңнамасын сақтауы туралы мәселенi қарасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiн хабардар етсiн.
3. Жұмыс тобына белгіленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретiне енетiн мәселелер бойынша орталық, жергiлiктi атқарушы органдардың және өзге де ұйымдардың мамандарын тартуға, сондай-ақ қажеттi ақпарат сұратуға құқық берiлсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.Ғ.Дунаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в месячный срок рассмотреть вопрос о соблюдении компанией "БиДжи" таможенного законодательства Республики Казахстан при реализации углеводородов с Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения и информировать Правительство Республики Казахстан.
3. Предоставить рабочей группе право в установленном порядке привлекать специалистов центральных, местных исполнительных органов и иных организаций по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра финансов Республики Казахстан Дунаева А.Г.
Премьер-Министр