"Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 13 тамыздағы N 226-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Сауда мақсатында теңiзде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 2 маусымдағы  Заңын  iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары және өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) екi ай мерзiмде тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлеудi, бекiтудi және қажет болған кезде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне мемлекеттік тiркеуге жiберудi қамтамасыз етсiн және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Yкiметiн хабардар етсін.
Премьер-Министрдің
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 13 тамыздағы
N 223-ө өкiмiмен
бекiтілген
"Сауда мақсатында теңiзде жүзу туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын
iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтiк
құқықтық кесiмнiң
атауы
Кесiмнің
нысаны
Жауапты
орындау-
шылар
Орындалу
мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы
теңiзшiсiнiң
паспортын ресiмдеу,
беру, мерзiмiн ұзарту,
сондай-ақ алып қою
ережесiн бекiту
туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкiметiнiң
қаулысы
ККМ,
СІМ,
ІІМ,
ҰҚК
(келi-
сiм
бойы-
нша)
2005 жылғы
қазан
2.
Шет мемлекеттiң туын
көтеріп жүзетін
кемелердiң каботажды
жүзеге асыруына рұқ-
саттар беру ережесiн
бекiту туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкiметiнiң
қаулысы
ККМ
2005 жылғы
қазан
3.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің 2003 жылғы
17 қаңтардағы N 49
қаулысына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкiметiнiң
қаулысы
ККМ
2005 жылғы
қазан
4.
Қазақстан Республика-
сының теңiз портта-
рында және оларға
кiреберiстерде
кемелердiң жүзу және
тұру ережесiн бекiту
туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
ККМ
2005 жылғы
қазан
* Шартты белгiлер мен қысқартулар:
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
СIМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
ІІМ - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсiздiк комитетi

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О торговом мореплавании"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2005 года N 226-p.
1. Утвердить прилагаемый Перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 2 июня 2005 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О торговом мореплавании" (далее - Перечень).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) в двухмесячный срок обеспечить разработку, утверждение и, при необходимости, направление на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан нормативных правовых актов согласно перечню и о принятых мерах проинформировать Правительства Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Утвержден
распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 августа 2005 года
N 226-р
Перечень нормативных правовых актов,
принятие которых необходимо в целях реализации
Закона  Республики Казахстан "О внесении изменений
и дополнений в Закон Республики Казахстан
"О торговом мореплавании"
N
п/п
Наименование нормативного правого акта
Форма
акта
Ответствен-
ные исполнители
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
правил оформ-
ления, выдачи,
продления, а
также изъятия
паспорта моряка
Республики
Казахстан
Постанов-
ление
Прави-
тельства
Республики Казахстан
МТК, МИД, МВД, КНБ
(по согла-
сованию)
Октябрь 2005 года
2.
Об утверждении
правил выдачи
разрешений на
осуществление
каботажа судами,
плавающими под
флагом иностран-
ного государства
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МТК
октябрь
2005 года
3.
О внесении изме-
нений и дополне-
ний в постанов-
ление Правитель-
ства Республики
Казахстан от 17
января 2003 года
N№49
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МТК
октябрь
2005 года
4.
Об утверждении
правил плавания
и стоянки судов
в морских портах
Республики Ка-
захстан и на
подходах к ним
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МТК
октябрь
2005 года
* Условные обозначения и сокращения:
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан