"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 16 қыркүйектегі N 259-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актілерiне ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi  Заңын  (бұдан әрi - Заң) iске асыру мақсатында:
1. Қоса берілiп отырған қабылдануы Заңмен негiзделген нормативтiк құқықтық кесімдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтілсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкіметінің бекiтуiне енгiзсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 16 қыркүйектегі
N 259-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Қабылдануы "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық
актiлерiне ұлттық қауiпсiздiкті қамтамасыз ету мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегі Заңымен
негiзделген нормативтік құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
Р/с
N
Нормативтік құқықтық кесiмнiң
атауы
Кесiмнiң нысаны
Орындалу
мерзімі
Орындалуына жауаптылар
1
Дiни бiрлестiк-
термен байланыс комитетiнiң мәселелерi
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан
Республикасы
Әдiлет
министрлігі
2
Азаматтардың
саяси партия
құру жөнiндегi
бастамашылық
тобы, саяси
партия мүшелерi тізімдерінің дұрыстығын тексеру ережесін бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан
Республикасы
Әдiлет
министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения национальной безопасности"»
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 сентября 2005 года N 259-р
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения национальной безопасности" (далее - Закон):
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых обусловлено Законом (далее - перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 сентября 2005 года N 259-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых обусловлено
Законом  Республики Казахстан от 8 июля 2005 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам обеспечения национальной безопасности"
№N п/п
Наименование нормативного правового акта
Форма акта
Срок исполнения
Ответственные исполнители
1
Вопросы Комитета по связям с религиозными объединениями
Постановление Правительства Республики Казахстан
Сентябрь 2005 года
Министерство юстиции Республики Казахстан
2
Об утверждении
Правил проверки
достоверности списков инициативной группы граждан по созданию политической партии, членов
политической партии
Постановление Правительства Республики Казахстан
Сентябрь
2005 года
Министерство юстиции Республики Казахстан