2005 жылғы 29 қыркүйек - 1 қазанда Астана қаласында Экономикалық ынтымақтастық ұйымына мүше елдердің аға лауазымды тұлғаларының мәжiлiсiн және Министрлерi кеңесiнiң 15-отырысын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 28 қыркүйектегі N 274-ө Өкімі
2005 жылғы 29 қыркүйек - 1 қазанда Астана қаласында Экономикалық ынтымақтастық ұйымына (бұдан әрi - ЭЫҰ) мүше елдердiң аға лауазымды тұлғаларының мәжілiсiн және Министрлерi кеңесiнiң 15-отырысын тиімдi дайындауды және өткізудi қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса бepiліп отырған 2005 жылғы 29 қыркүйек - 1 қазанда Астана қаласында ЭЫҰ-ға мүше елдердiң аға лауазымды тұлғаларының мәжiлiсін және Министрлерi кеңесiнiң 15-отырысын дайындау және өткізу жөніндегi iс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі ЭЫҰ-ға мүше елдердiң ресми делегациялары мүшелерінің және ЭЫҰ Хатшылығы қызметкерлерiнің қонақ үйде тұруына 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 10167405,3 теңге (oн миллион бір жүз алпыс жеті мың төрт жүз бес теңге отыз тиын) сомасында қаражат бөлсiн.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 28 қыркүйектегі
N 274-ө өкімімен
бекітілген
2005 жылғы 29 қыркүйек - 1 қазанда Астана
қаласында ЭЫҰ-ға мүше елдердің аға лауазымды
тұлғаларының мәжiлiсiн және Министрлерi кеңесiнiң
15-отырысын дайындау және өткізу жөнiндегі
іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шаралар
Орындау мерзімі
Іс-шаралар үшін жауаптылар
1.
Астана және Алматы қалалары әуежайларының VIP залы арқылы ресми делегацияларды, бiрге жүретiн адамдарды, ЭЫҰ Хатшылығының қызметкерлерін және халықаралық ұйымдардың шақырылған өкiлдерiн қарсы алуды және шығарып салуды ұйымдастыру
2005 жылғы
27 қыркүйек
- 2 қазан
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келісім бойынша), Сыртқы істер министрлігі, Астана қаласының әкiмдiгi, Алматы қаласының әкiмдігi
2.
Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуге рұқсат беру
2005 жылғы
28 қыркүйек
- 2 қазан
Қорғаныс министрлiгі, Көлiк және коммуникация министрлігі, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша)
3.
Арнайы ұшақтардың тұрағын, оларға қызмет көрсетудi және жанармай құюды қамтамасыз ету
2005 жылғы
28 қыркүйек
- 2 қазан
Көлiк және коммуникация министрлігі
4.
Астана қаласының әуежайын, делегациялар орналасатын және отырыстар өткiзiлетін орындарды мүше елдердiң мемлекеттiк туларымен және ЭЫҰ туымен, ағылшын, қазақ және орыс тiлдерiндегі құттықтау транспаранттарымен безендiру
2005 жылғы
28 қыркүйек
- 2 қазан
Астана қаласының әкiмдігі
5.
Құқық қорғау органдарының өкiлдерiн қатыстыра отырып, штаб құру (күзет, қауiпсiздiктi қамтамасыз ету, бiрге жүру)
2005 жылғы
28 қыркүйек
- 2 қазан
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша), Iшкi iстер министрлiгi
6.
Делегация күзетiне арналған арнайы рұқсаттамаларды жасау (автокөлiк, бэйдждер)
2005 жылғы
28 қыркүйек
Сыртқы iстер министрлігі
7.
Делегациялар орналасатын орында күзетті қамтамасыз ету қызметi үшiн штабтық үй-жайларды жабдықтау
2005 жылғы
30 қыркүйек
- 2 қазан
Сыртқы iстер министрлігі
8.
Делегацияларға, ЭЫҰ Хатшылығының қызметкерлерiне және халықаралық ұйымдардың шақырылған басшыларына көліктік қызмет көрсету
2005 жылғы
27 қыркүйек
- 2 қазан
Қазақстан Республикасы Президентiнің Iс басқармасы (келiсiм бойынша), Астана қаласының әкiмдiгі, Сыртқы iстер министрлігі
9.
Делегацияларды және ЭЫҰ Хатшылығының қызметкерлерiн "Риксос Президент отель Астана" қонақ үйiне орналастыруды ұйымдастыру
2005 жылғы
27 қыркүйек
- 1 қазан
Сыртқы iстер министрлігі
10.
Ресми делегация мүшелерiн және ЭЫҰ Хатшылығының қызметкерлерiн тамақтандыруды ұйымдастыру
2005 жылғы
27 қыркүйек
- 2 қазан
Сыртқы iстер министрлігі
11.
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігінің ғимаратында ЭЫҰ Хатшылығының қызметкерлеріне арналған екi штабтық бөлмені, баспасөз орталығына және делегациялар өкілдерiне арналған бөлмені қамтамасыз ету (ұйымдастыру техникасымен, ксерокспен, телефон және факсимильді халықаралық байланыспен, Интернетпен, кеңсе тауарларымен, қағазбен жарақтандыру)
2005 жылғы
27 қыркүйек
Сыртқы iстер министрлігі
12.
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігінің ғимаратында отырыстар өткізу үшін ретімен отырғызу және залды техникалық безендiру (мемлекеттік тулар және ЭЫҰ туы, үстел үстiне қойылатын табличкалар, мүше елдердiң және ЭЫҰ жалаушалары, гүлдер, микрофондар, наушниктер, iлеспе аудармашыларға арналған кабиналар)
2005 жылғы
27 қыркүйек
Сыртқы iстер министрлігі
13.
Iлеспе аударманы қамтамасыз ету
2005 жылғы
29 қыркүйек
- 1 қазан
Сыртқы iстер министрлігі
14.
Бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау (анонс, аккредиттеу, баспасөз орталығын ұйымдастыру және жабдықтау)
2005 жылғы
28 қыркүйек
- 2 қазан
Сыртқы iстер министрлігі
15.
ЭЫҰ-ға мүше елдердің Министрлерi кеңесінің 15-отырысының қорытындылары бойынша баспасөз конференциясын өткізу
2005 жылғы
1 қазан
Сыртқы iстер министрлігі
16.
ЭЫҰ-ға мүше елдердің Министрлерi кеңесiнің 15-отырысына келген делегация басшыларын бiрге суретке түсiру
2005 жылғы
1 қазан
Сыртқы iстер министрлігі
17.
Екi жақты кездесулер өткiзілетiн орындарды анықтау және дайындау (үстел үстiне қойылатын табличкалар, жалаушалар, кеңсе тауарлары)
2005 жылғы
28 қыркүйек
- 2 қазан
Сыртқы iстер министрлігі
18.
ЭЫҰ-ға мүше елдердiң делегациялары, ЭЫҰ Хатшылығының қызметкерлері және халықаралық ұйымдардың шақырылған өкiлдерi үшін мәдени бағдарлама дайындау және өткізу ("Бәйтерек" кешеніне, "Думан" сауық орталығына, Президенттiк мәдениет орталығына және т.б. бару)
2005 жылғы
30 қыркүйек
- 1 қазан
Сыртқы iстер министрлігі, Астана қаласының әкімдігі
19.
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі атынан ЭЫҰ-ға мүше елдердің Министрлерi кеңесінің 15-отырысына қатысушылардың құрметiне ресми қабылдауды ұйымдастыру (қабылдауды өткізу орнын анықтау және безендіру, күзет ic-шаралары, ac мәзірін, концерттік бағдарлама дайындау)
2005 жылғы
1 қазан
Сыртқы iстер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Ұлттық қауiпсіздiк комитетi (келiсiм бойынша), Республикалық ұлан (келісім бойынша), Iшкi істер министрлігі

О подготовке в проведении заседания старших должностных лиц и 15-го совещания Совета министров стран-членов Организации экономического сотрудничества 29 сентября - 1 октября 2005 года в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 сентября 2005 года N 274-p
В целях обеспечения эффективной подготовки и проведения заседания старших должностных лиц и 15-го совещания Совета министров стран-членов Организации экономического сотрудничества (далее - ОЭС) 29 сентября - 1 октября 2005 года в городе Астане:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению заседания старших должностных лиц и 15-го совещания Совета министров стран-членов ОЭС 29 сентября - 1 октября 2005 года в городе Астане.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проживание членов официальных делегаций стран-членов ОЭС и сотрудников Секретариата ОЭС в сумме 10167405,3 тенге (десять миллионов сто шестьдесят семь тысяч четыреста пять тенге тридцать тиын) за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты".
3. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 сентября 2005 года N№274-р
План мероприятий
по подготовке и проведению заседания
старших должностных лиц и 15-го совещания
Совета министров стран-членов ОЭС
29 сентября - 1 октября 2005 года
в городе Астане
N
п/п
Мероприятия Срок
исполнения
Ответственные
за мероприятия
1.
Организация встречи и проводов официальных делегаций, сопровождающих лиц, сотрудников Секретариата ОЭС и приглашенных представителей международных организаций через VIP зал аэропорта городов Астаны и Алматы
27 сентября -
2 октября
2005 года
Управление делами
Президента Республики
Казахстан (по согласованию),
Министерство
иностранных дел,
акимат города Астаны,
акимат города Алматы
2.
Разрешение на пролет над территорией Республики Казахстан
28 сентября -
2 октября
2005 года
Министерство обороны,
Министерство
транспорта и комму-
никаций, Комитет
национальной безо-
пасности (по согла-
сованию)
3.
Обеспечение стоянки,
обслуживания и заправки спецсамолетов
28 сентября -
2 октября
2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
4.
Оформление аэропорта
города Астаны, мест
размещения делегаций и проведения совещаний государственными флагами
стран-членов и флагом ОЭС, приветственными транспарантами на
английском, казахском и
русском языках
28 сентября -
2 октября
2005 года
акимат города Астаны
5.
Создание штаба с
участием представителей правоохранительных органов (охрана, обеспечение безопасности, сопровождение)
28 сентября -
2 октября
2005 года
Служба охраны
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию),
Комитет национальной
безопасности (по
согласованию),
Министерство внутренних дел
6.
Изготовление спецпропусков
для охраны делегаций (автотранспорт, бэйджи)
28 сентября
2005 года
Министерство
иностранных дел
7.
Оборудование штабного помещения для службы обеспечения охраны в месте размещения делегаций
30 сентября -
2 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел
8.
Транспортное обслуживание
делегаций, сотрудников Секретариата ОЭС и
приглашенных руководителей
международных организаций
27 сентября -
2 октября
2005 года
Управление делами
Президента Республики
Казахстан (по согласованию),
акимат города Астаны,
Министерство
иностранных дел
9.
Организация размещения делегаций и сотрудников Секретариата ОЭС в гостинице«"Риксос Президент отель Астана"
27 сентября -
1 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел
10.
Организация питания членов официальных
делегаций и сотрудников Секретариата ОЭС
27 сентября -
2 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел
11.
Обеспечение в здании
Министерства иностранных дел Республики Казахстан двух штабных комнат для
сотрудников Секретариата ОЭС, комнаты для пресс-
центра и представителей делегаций (оснащение
оргтехникой, ксероксами, телефонной и факсимильной международной связью,
Интернетом, канцтоварами, бумагой)
27 сентября
2005 года
Министерство
иностранных дел
12.
Рассадка и техническое оформление зала для проведения совещаний в здании Министерства иностранных дел Республики
Казахстан (государственные
флаги и флаг ОЭС, настольные таблички, флажки стран-членов и ОЭС,
цветы, микрофоны, наушники, кабины для
переводчиков-синхронистов)
27 сентября
2005 года
Министерство
иностранных дел
13.
Обеспечение синхронного перевода
29 сентября -
1 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел
14.
Освещение в средствах массовой информации (анонс, аккредитация, организация и оборудование
пресс-центра)
28 сентября -
2 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел
15.
Проведение пресс-
конференции по итогам 15-го совещания Совета министров стран-членов ОЭС
1 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел
16.
Общее фотографирование глав делегаций на 15-ое совещание Совета министров
стран-членов ОЭС
1 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел
17.
Определение и подготовка мест проведения двусторонних встреч
(настольные таблички, флажки, канцтовары)
28 сентября -
2 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел
18.
Подготовка и проведение культурной программы для делегаций стран-членов
ОЭС, сотрудников Секретариата ОЭС и
приглашенных представителей
международных организаций
(посещение комплекса "Байтерек", развлекательного центра
"Думан", Президентского культурного центра и т.д.)
30 сентября -
1 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел,
акимат города Астаны
19.
Организация официального приема от имени Министра иностранных дел Республики
Казахстан в честь участников 15-го совещания
Совета министров стран-
членов ОЭС (определение и
оформление места проведения приема,
охранные мероприятия, подготовка меню, концертной программы)
1 октября
2005 года
Министерство
иностранных дел,
Служба охраны
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию),
Комитет национальной
безопасности (по
согласованию),
Республиканская
гвардия (по согласованию),
Министерство внутренних дел