"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлеріне мемлекеттiк құпияларды қорғау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 29 қыркүйектегі N 277-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне мемлекеттiк құпияларды қорғау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тiлеубердин                - Қазақстан Республикасының
Алтай Абылайұлы              Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы,
жетекшi
Ахметов                    - Қазақстан Республикасы
Серiк Баужанұлы              Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Мемлекеттiк құпияларды қорғау
бөлiмiнiң меңгерушiсi, жетекшiнiң
орынбасары
Айткешұлы                  - Қазақстан Республикасының
Бейбiтқали                   Премьер-Министрi Кеңсесiнiң
Мемлекеттiк құпияларды қорғау бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары, хатшы
Күреңбеков                 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Амантай Жәнкеұлы             Күзет қызметi бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Нұриманов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Мақсұт Әнуарбекұлы           қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Қасымов                    - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы   бiрiншi вице-министрi
Қиынов                     - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы            және минералдық ресурстар вице-министрi
Қосдәулетов                - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Дулат Рашитұлы               вице-министрi
Поспелов                   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Николай Николаевич           министрiнiң орынбасары
Сұлтанов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы            және бюджеттік жоспарлау вице-министрi
Тiлеубеков                 - Қазақстан Республикасының Президентi
Ғани Өтенұлы                 Әкiмшiлiгiнiң Мемлекеттiк құпияларды
қорғау және ақпараттандыру бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
(келiсiм бойынша)
Слободянюк                 - Қазақстан Республикасының
Анатолий Ануфриевич          Премьер-Министрi Кеңсесiнің Бақылау
және құжаттамалық қамтамасыз ету
бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары
Үкiбаев                    - Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк
Амангелдi Әшiмұлы            кеңесi Хатшылығының сектор меңгерушiсi
(келiсiм бойынша)
Мищенко                    - Қазақстан Республикасы Бас
Галина Федоровна             прокуратурасы Мемлекеттiк құпияларды
қорғау бөлiмiнiң бастығы
(келiсiм бойынша).

О создании рабочей группы по доработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты государственных секретов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2005 года N 277-р
В целях доработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты государственных секретов":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Тлеубердин Алтай Аблаевич        - Руководитель Канцелярии
Премьер-Министра
Республики Казахстан,
руководитель
Ахметов Серик Баужанович         - заведующий Отделом
по защите государственных
секретов Канцелярии
Премьер-Министра
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Айткешулы Бейбиткали             - заместитель заведующего
Отделом по защите
государственных секретов
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан,
секретарь
Куренбеков Амантай Жанкеевич     - заместитель начальника
Службы охраны Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Нуриманов Максут Ануарбекович    - заместитель Председателя
Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Касымов                          - первый вице-министр
Калмуханбет Нурмуханбетович        внутренних дел Республики
Казахстан
Киинов Ляззат Кетебаевич         - вице-министр энергетики
и минеральных pecуpcoв
Республики Казахстан
Куставлетов Дулат Рашитович      - вице-министр юстиции
Республики Казахстан
Поспелов Николай Николаевич      - заместитель Министра обороны
Республики Казахстан
Султанов Бахыт Турлыханович      - вице-министр экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Тилеубеков Гани Утенович         - заместитель заведующего
Отделом по защите
государственных секретов
и информатизации
Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Слободянюк Анатолий Ануфриевич   - заместитель заведующего
Отделом контроля и
документационного обеспечения
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Укубаев Амангельды Ашимович      - заведующий сектором
Секретариата Совета
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Мищенко Галина Федоровна         - начальник Отдела защиты
государственных секретов
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 қарашаға дейiнгі мерзiмде "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне мемлекеттiк құпияларды қорғау мәселелерi бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтасын.
Премьер-Mинистр

2. Рабочей группе в срок до 1 ноября 2005 года доработать проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты государственных секретов".
Премьер-Министр