Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасы жүйесiн Қазақстан Республикасы Конституциясының нормаларына сәйкес келтiру жөніндегі iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 11 қазандағы N 287-ө Өкімі
Қолданыстағы заңнама жүйесiн Қазақстан Республикасы  Конституциясының  нормаларына сәйкес келтiру мақсатында:
1. Қоса берiліп отырған Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасы жүйесiн Қазақстан Республикасы Конституциясының нормаларына сәйкес келтiру жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының басшылары Жоспарда көзделген iс-шаралардың iске асырылуын қамтамасыз етсiн.
3. Осы өкiмнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесінің Басшысы А.А. Тiлеубердинге жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 11 қазандағы
N 287-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасы
жүйесiн Қазақстан Республикасы Конституциясының
нормаларына сәйкес келтiру жөнiндегі iс-шаралар
жоспары
P/c
N
Iс-шаралар
Орындалу мерзiмi
Аяқтау нысаны
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
1.
"Қазақстан Республикасы-
ның кейбiр заңнамалық
актiлерiне Қазақстан
Республикасының қолда-
ныстағы заңнамасы жүйе-
сiн Қазақстан Республи-
касы Конституциясының
нормаларына сәйкес кел-
тiру мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен толықты-
рулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы
Заңының жобасын әзiрлеу
2006
жылғы
1-тоқсан
Заң жобасы
Әдiлетминi,
орталық
атқарушы
және өзге
мемлекеттік
органдар
(келiсiм
бойынша)
2.
"Қазақстан Республикасы-
ның сот жүйесi мен
судьяларының мәртебесi
туралы" Қазақстан Респу-
бликасының Конституция-
лық заңына өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу
туралы" Қазақстан Респу-
бликасы Конституциялық
заңының жобасын әзiрлеу
2006
жылғы
1-тоқсан
Консти-
туциялық
заң жобасы
ЖС (келiсiм
бойынша)
3.
"Қазақстан Республикасы-
ның кейбiр конституция-
лық заңдарына Қазақстан
Республикасының қолда-
ныстағы заңнамасы жүйе-
сiн Қазақстан Республи-
касы Конституциясының
нормаларына сәйкес кел-
тiру мәселелерi бойынша
өзгepicтepмен толықтыру-
лар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы
Конституциялық заңының
жобасын әзiрлеу
2006
жылғы
1-тоқсан
Консти-
туциялық
заң жобасы
Әділетмині,
орталық
атқарушы
және өзге
мемлекеттiк
органдар
(келiсiм
бойынша)
4.
Қазақстан Республикасы бекiткен халықаралық шарттардың Конституция нормаларына сәйкестiгi мәнiне талдау жасау
2006
жылғы
4-тоқсан
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
есеп
CIM, мүдделі
мемлекеттiк
органдар
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы
Әдiлетминi - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi;
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігi;
СIМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі;
ЖС - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты.

Об утверждении Плана мероприятий по приведению системы действующего законодательства Республики Казахстан в соответствие с нормами Конституции Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2005 года N 287-p
В   целях приведения системы действующего законодательства в соответствие с нормами   Конституции   Республики Казахстан:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по приведению системы действующего законодательства Республики Казахстан в соответствие с нормами  Конституции Республики Казахстан (далее - План).
2.   Руководителям государственных органов Республики Казахстан обеспечить реализацию мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Тлеубердина А.А.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от « 11 октября 2005 года N 287-p
План мероприятий
по приведению системы действующего законодательства
Республики Казахстан в соответствие с нормами
Конституции Республики Казахстан
N
п/п
Мероприятия
Сроки
исполнения
Форма
завершения
Ответственные
исполнители
1 2 3 4 5
1.
Разработать проект Закона Республики Казахстан "О внесе-
нии изменений и дополнений в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан по вопросам приведения
системы действующего
законодательства Республики
Казахстан в
соответствие с
нормами Конституции
Республики Казахстан"
1 квартал
2006 года
проект
Закона
МЮ,
центральные
исполнительные
и иные госу-
дарственные
органы (по
согласованию)
2.
Разработать проект Конституционного закона Республики
Казахстан "О
внесении изменений
и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О судебной
системе и статусе судей Республики Казахстан"
1 квартал
2006 года
проект
Конститу-
ционного
закона
ВС (по
согласованию)
3.
Разработать проект Конституционного закона Республики
Казахстан "О
внесении изменений
и дополнений в некоторые конститу-
ционные законы
Республики Казахстан по
вопросам приведения
системы действующего
законодательства Республики
Казахстан в
соответствие с
нормами Конституции
Республики Казахстан"
1 квартал
2006 года
проект
Конститу-
ционного
закона
МЮ,
центральные
исполнительные
и иные госу-
дарственные
органы (по
согласованию)
4.
Провести анализ
международных
договоров, ратифи-
цированных
Республикой Казахстан, на
предмет соответствия нормам
Конституции
4 квартал
2006 года
Отчет в
Правитель-
ство
Республики
Казахстан
МИД,
заинтересован-
ные государст-
венные органы
Примечание: расшифровка аббревиатур
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан;
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан;
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
ВС - Верховный Суд Республики Казахстан.