Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 25 наурыздағы N 67-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 20 қазандағы N 300-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 25 наурыздағы N 67-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Есiмов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы          Министрiнiң орынбасары, жетекшi
Балиева                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Зағипа Яхияқызы             министрi, жетекшiнiң орынбасары
Әйтекенов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Медiбайұлы           Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары
Әбдiқалықова              - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы           және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Айсина                    - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Майра Арапқызы              және ғылым вице-министрi
Аманшаев                  - Қазақстан Республикасының
Ермек Әмiрханұлы            Мәдениет, ақпарат және спорт
вице-министрi
Әрiпханов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Айдар Әбдiразақұлы          вице-министрi
Бекжанов                  - Қазақстан Республикасының
Жамбыл Лесбекұлы            Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi
Гафуров                   - Павлодар облыстық әкiмдiгiнiң
Ренат Мифтахович            хатшысы (келiсiм бойынша)
Долженков                 - Алматы облысы әкiмiнiң бiрiншi
Виктор Анатольевич          орынбасары
Каппель                   - Ақмола облысы Ерейментау
Егор Яковлевич              ауданының әкiмi
Кенжебаев                 - Оңтүстiк Қазақстан облысының
Садық Оңғарұлы              Бәйдiбек ауданы Боралдай ауылдық
округiнiң әкiмi
Құжанбетов                - Шығыс Қазақстан облысы Көкпектi
Баянды Кәкенұлы             ауданының әкiмi
Лұқбанов                  - Солтүстiк Қазақстан облыстық
Мұхамеджан Сағынтайұлы      маслихатының депутаты (келiсiм
бойынша)
Мейстер                   - Қостанай облысы әкiмiнiң бiрiншi
Виктор Викторович           орынбасары
Оразбаев                  - Қазақстан Республикасының
Бiрлiк Есiркепұлы           Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрi
Смағұлов                  - Қарағанды облысы Сарань қаласының
Мейрам Ахмедияұлы           әкiмi
Тортаев                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Бауыржан Қадырұлы           агенттiгi төрағасының орынбасары
Тұңғышбеков               - Қазақстан Республикасы Ауыл
Санат Тұңғышбекұлы          шаруашылығы министрлiгi Ауылдық
аумақтар iстерi комитетiнiң төрағасы
Үсенова                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрила Дүйсембiқызы         министрлiгiнiң Салық комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Хасенов                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сақташ Сатыбалдыұлы         шаруашылығы вице-министрi
Шаменова                  - Қызылорда облыстық әкiмдiгi
Балжан Мүрәлiқызы           Экономика және бюджеттiк жоспарлау
департаментiнiң директоры;
көрсетiлген құрамнан Жұмабеков Оңалсын Исламұлы, Баймағанбетов Серiк Нұртайұлы, Әбдiрахманов Серiк Әбдiрахманұлы, Ағатаева Күләш Әбдiбекқызы, Қалқабаев Орынбасар Шойбекұлы, Коржова Наталья Артемовна, Мұхаметжанов Бектас Ғафура, Редкокашин Владимир Николаевич шығарылсын;
2-тармақта:

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 марта 2005 года N 67-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 октября 2005 года N 300-p
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 марта 2005 года N 67-р "О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О местном самоуправлении в Республике Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Есимова                   - Заместителя Премьер-Министра
Ахметжана Смагуловича       Республики Казахстан, руководителем
Балиеву                   - Министра юстиции Республики
Загипу Яхяновну             Казахстан, заместителем руководителя
Айтекенова                - вице-министра экономики и бюджетного
Кайрата Медыбаевича         планирования Республики Казахстан,
заместителем руководителя
Абдыкаликову              - вице-министра труда и социальной
Гульшару Наушаевну          защиты населения Республики Казахстан
Айсину                    - вице-министра образования и науки
Майру Араповну              Республики Казахстан
Аманшаева                 - вице-министра культуры, информации и
Ермека Амирхановича         спорта Республики Казахстан
Арифханова                - вице-министра финансов Республики
Айдара Абдразаховича        Казахстан
Бекжанова                 - вице-министра охраны окружающей
Жамбула Лесбековича         среды Республики Казахстан
Гафурова                  - секретаря Павлодарского областного
Рената Мифтаховича          акимата (по согласованию)
Долженкова                - первого заместителя акима
Виктора Анатольевича        Алматинской области
Каппеля                   - акима Ерейментауского района
Егора Яковлевича            Акмолинской области
Кенжебаева                - акима сельского округа Боралдай
Садыка Онгаровича           Байдыбекского района Южно-
Казахстанской области
Кужанбетова               - акима Кокпектинского района
Баянды Какеновича           Восточно-Казахстанской области
Лукбанова                 - депутата Северо-Казахстанского
Мухамеджана Сагинтаевича    областного маслихата
(по согласованию)
Мейстера                  - первого заместителя акима
Виктора Викторовича         Костанайской области
Оразбаева                 - вице-министра энергетики и
Бырлыка Есиркеповича        минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Смагулова                 - акима города Сарани Карагандинской
Мейрама Ахмедияновича       области
Тортаева                  - заместителя Председателя Агентства
Бауржана Кадыровича         Республики Казахстан по статистике
Тунгышбекова              - председателя Комитета по делам
Саната Тунгышбековича       сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Усенову                   - первого заместителя председателя
Нурилу Дуйсембиевну         Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Хасенова                  - вице-министра сельского хозяйства
Сакташа Сатыбалдиевича      Республики Казахстан
Шаменову                  - директора Департамента экономики и
Балжан Муралиевну           бюджетного планирования
Кызылординского областного акимата;
вывести из указанного состава: Жумабекова Оналсына Исламовича, Баймаганбетова Серика Нуртаевича, Абдрахманова Серика Абдрахмановича, Агатаеву Куляш Абдибековну, Калкабаева Орынбасара Шойбековича, Коржову Наталью Артемовну, Мухамеджанова Бектаса Гафуровича, Редкокашина Владимира Николаевича;
в пункте 2:

"20 қазанға" деген cөздер "15 қарашаға" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

слова "20 октября" заменить словами "15 ноября".
Премьер-Министр