Құмар ойын бизнесі мәселелерін реттейтін заң жобаларын әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 3 желтоқсандағы N 337-ө Өкімі
1. Құмар ойын бизнесі мәселелерін реттейтін заң жобаларын әзірлеу мақсатында мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Коржова                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна          министрi, жетекшi
Смайылов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Әлихан Асханұлы            министрi, жетекшiнiң орынбасары
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы           және бюджеттік жоспарлау
вице-министрi
Досжан                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы          ақпарат және спорт вице-министрi
Тілеумұратов             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Юрий Жұмабайұлы            министрлігінің Салық комитеті өндірістік
емес төлемдер басқармасының бастығы,
хатшы
Бобров                   - Қазақстан Республикасының Парламенті
Владимир Яковлевич         Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Милютин                  - Қазақстан Республикасының Парламенті
Александар Александрович   Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Чиркалин                 - Қазақстан Республикасының Парламенті
Иван Федорович             Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Дауылбаев                - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Асхат Қайзоллаұлы          орынбасары (келісім бойынша)
Ыбырайымов               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Рүстем Әнуарұлы            қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
төрағасының бірінші орынбасары (келісім
бойынша)
Шпекбаев                 - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Алик Жатқамбайұлы          вице-министрі
Қосдәулетов              - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы             вице-министрі
Смағұлов                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы             және сауда вице-министрі
Нүсіпова                 - Қазақстан Республикасы
Әсел Бекқызы               Премьер-Министрінің кеңесшісі
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.03.02.  N 44 өкімімен.
2. Ведомствоаралық жұмыс тобына Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарынан құмар ойын бизнесінің субъектілері туралы ақпаратты және тиісті материалдарды сұратуға және алуға рұқсат берілсін.
3. Ведомствоаралық жұмыс тобы 2006 жылғы 10 наурызға құмар ойын бизнесі мәселелерін реттейтін заң жобаларын Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына ұсынсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.03.02.  N 44 өкімімен.
Премьер-Министр

О создании межведомственной рабочей группы по разработке законопроектов, регулирующих вопросы игорного бизнеса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 декабря 2005 года N 337-р
1. В целях разработки законопроектов регулирующих вопросы игорного бизнеса создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Коржова                            - Министр финансов
Наталья Артемовна                    Республики Казахстан,
руководитель
Смаилов                            - вице-министр финансов
Алихан Асханович                     Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Тлеумуратов Юрий Джумабаевич       - начальник управления
непроизводственных
платежей Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан, секретарь
Бобров Владимир Яковлевич          - депутат Мажилиса
Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Милютин Александр Александрович    - депутат Мажилиса
Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Чиркалин Иван Федорович            - депутат Мажилиса
Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Даулбаев Асхат Кайзуллаевич        - заместитель Генерального
прокурора Республики
Казахстан (по согласованию)
Ибраимов Рустам Анварович          - первый заместитель
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по борьбе с экономической
и коррупционной
преступностью (финансовая
полиция) (по согласованию)
Шпекбаев Алик Жаткамбаевич         - вице-министр
внутренних дел
Республики Казахстан
Куставлетов Дулат Рашитович        - вице-министр юстиции
Республики Казахстан
Смагулов Болат Советович           - вице-министр индустрии
и торговли Республики
Казахстан
Нусупова Асель Бековна             - советник Премьер-Министра
Республики Казахстан
Кусаинов                           - вице-министр экономики
Марат Апсеметович                    и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Досжан                             - вице-министр культуры,
Ардак Дукенбаевич                    информации и спорта
Республики Казахстан  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 2 марта 2006 года N  44-р .
2. Разрешить межведомственной рабочей группе запрашивать и получать у государственных органов Республики Казахстан информацию о субъектах игорного бизнеса и соответствующие материалы.
3. Межведомственной рабочей группе к 10 марта 2006 года представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан законопроекты, регулирующие вопросы игорного бизнеса.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 2 марта 2006 года N  44-р .
Премьер-Министр