"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік құқықтары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 351-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік құқықтары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі тізбеге сәйкес:
1) "Туындылар мен сабақтас құқықтар объектілеріне құқықтарды, туындылар мен сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға лицензиялық шарттарды мемлекеттік тіркегені үшін алым ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулысының жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық кесімдерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 28 желтоқсандағы
N 351-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам прав интеллектуальной собственности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года N 351-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам прав интеллектуальной собственности" (далее - перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан согласно перечню:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию прав на произведения и объекты смежных прав, лицензионных договоров на использование произведений и объектов смежных прав";
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 декабря 2005 года N 351-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік құқықтары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Кесімнің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Туындылар мен сабақтас құқықтар объектілеріне құқықтарды, туындылар мен сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға лицензиялық шарттарды мемлекеттік тіркегені үшін алым ставкаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚР Әділетмині*
2006 жылғы қаңтар
2.
Жарияланбаған туындылардың қолжазбаларын тапсыру, қабылдау және сақтау тәртібін бекіту туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
ҚР Әділетмині
2006 жылғы қаңтар
3.
"Туындылар мен сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға лицензиялық шарттарды мемлекеттік тіркеу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 27 қыркүйектегі N 145 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
ҚР Әділетмині
2006 жылғы қаңтар
4.
"Авторлық құқықпен және сабақтас құқықтармен қорғалатын туындыларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 27 қыркүйектегі N 146 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
ҚР Әділетмині
2006 жылғы қаңтар
Ескерту:
*ҚР Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі

от 22 ноября 2005 года "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам прав интеллектуальной собственности"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государстве-
нный орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
ставок сбора за
государственную
регистрацию
прав на произ-
ведения и
объекты смежных
прав, лицензио-
нных договоров
на использова-
ние произведе-
ний и объектов
смежных прав
Постановле-
ние Прави-
тельства
Республики
Казахстан
МЮ РК*
январь
2006 года
2.
Об утверждении
порядка сдачи,
принятия и хра-
нения рукописей
неопубликован-
ных произведе-
ний
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЮ РК
январь
2006 года
3.
О внесении
изменений и
дополнений в
приказ Министра
юстиции Респуб-
лики Казахстан
от 27 сентября
2002 года N 145
"Об утверждении
Инструкции о
государственной
регистрации
лицензионных
договоров на
использование
произведений и
объектов смеж-
ных прав"
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЮ РК
январь
2006 год
4.
О внесении
изменений и
дополнений в
приказ Министра
юстиции Респуб-
лики Казахстан
от 27 сентября
2002 года N 146
"Об утверждении
Инструкции о
государственной
регистрации
прав на произ-
ведения, охра-
няемые авторс-
ким правом и
смежными
правами"
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЮ РК
январь
2006 года
Примечание:
* МЮ РК - Министерство юстиции Республики Казахстан