Ресей Федерациясының президентi В.В. Путиннiң Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 2-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2006 жылғы 10-13 қаңтарда Астана және Алматы (баратын жағдайда) қалаларында Ресей Федерациясының президентi Владимир Владимирович Путиннiң Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi 2006 жылғы 10-13 қаңтарда Астана және Алматы (баратын жағдайда) қалаларында Ресей Федерациясының президентi Владимир Владимирович Путиннiң Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2006 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Ресей Федерациясының делегациясы мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Ресей Федерациясының президентi Владимир Владимирович Путиннiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана және Алматы (баратын жағдайда) қалаларының әуежайларына қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана және Алматы (баратын жағдайда) қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.

О подготовке и проведении визита президента Российской Федерации Путина В.В. в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Миинстра Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 2-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита президента Российской Федерации Владимира Владимировича Путина в Республику Казахстан 10-13 января 2006 года в городах Астане и Алматы (в случае посещения):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита президента Российской Федерации Владимира Владимировича Путина в Республику Казахстан 10-13 января 2006 года в городах Астане и Алматы (в случае посещения) (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Российской Федерации согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Российской Федерации в аэропортах, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета президента Российской Федерации Владимира Владимировича Путина над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы (в случае посещения);
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы (в случае посещения).
5. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.

6. Астана және Алматы (баратын жағдайда) қалаларының әкiмдерi Ресей Федерациясының делегациясын қарсы алу және шығарып салу, Астана және Алматы (баратын жағдайда) қалаларының әуежайлары мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана және Алматы (баратын жағдайда) қалаларының  әуежайларында Ресей Федерациясының президентi Владимир Владимирович Путиндi қарсы алу және шығарып салу рәсiмiне қатыссын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы  Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 6 қаңтардағы
N 2-ө өкiмiне
қосымша
Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiне
қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiн (1+10) Астана және Алматы (баратын жағдайда) қалаларының қонақүйлерiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету, сонымен қатар бiрге жүретiн адамдарды орналастыруға және көлiктiк қызмет көрсетуге жәрдемдесу.
2. Қазақстан Республикасы Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн ресми делегация мүшелерi орналасқан жерлерге орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Ресей Федерациясы делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Ресей Федерациясының делегациясын Астана және Алматы (баратын жағдайда) қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Н. Назарбаевтың атынан Ресей Федерациясының Президентi В. Путиннiң құрметiне Астана қаласында қабылдау ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.

6. Акимам городов Астаны и Алматы (в случае посещения) обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Российской Федерации, оформлению аэропортов и улиц городов Астаны и Алматы (в случае посещения).
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов президента Российской Федерации Владимира Владимировича Путина в аэропортах городов Астаны и Алматы (в случае посещения), организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 января 2006 года N 2-р
Организационные меры по обслуживанию членов
делегации Российской Федерации
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Российской Федерации (1+10), а также оказание содействия в размещении и обеспечении транспортным обслуживанием сопровождающих лиц в гостиницах городов Астаны и Алматы (в случае посещения).
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в местах размещения членов делегации.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Российской Федерации.
5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы (в случае посещения) при встрече и проводах делегации Российской Федерации.
6. Организация приема от имени Президента Республики Казахстан Н. Назарбаева в честь президента Российской Федерации В. Путина в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.