"Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдинг" акционерлiк қоғамының қызметiн ұйымдастыру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 ақпандағы N 18-ө Өкімі
"Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдинг" акционерлiк қоғамының қызметiн ұйымдастыру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсiмов                         - Қазақстан Республикасының
Кәрiм Қажымқанұлы                 Премьер-Министрiнiң
орынбасары, жетекшi
Балиева                         - Қазақстан Республикасының
Зағипа Яхияқызы                   Әдiлет министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Келiмбетов                      - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы                   Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Шаймарданова                    - "Самұрық" мемлекеттiк активтердi
Динара Қайырбекқызы               басқару жөнiндегi қазақстандық
холдинг" акционерлiк қоғамы
атқарушы директоры мiндетiн
атқарушының кеңесшiсi, хатшы
Iзмұхамбетов                    - Қазақстан Республикасының
Бақтықожа Салахатдинұлы           Энергетика және минералдық
ресурстар министрi
Коржова                         - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна                 Қаржы министрi
Мамин                           - Қазақстан Республикасының
Асқар Ұзақбайұлы                  Көлiк және коммуникация министрi
Жұмағалиев                      - Қазақстан Республикасының
Асқар Қуанышұлы                   Ақпараттандыру және байланыс
агенттiгiнiң төрағасы
Мыңбаев                         - "Самұрық" мемлекеттiк
Сауат Мұхаметбайұлы               активтердi басқару жөнiндегi
қазақстандық холдинг" акционерлiк
қоғамы атқарушы директорының
мiндетiн атқарушы (келiсiм
бойынша).
2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 13 ақпанға дейiн "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдинг" акционерлiк қоғамының қызметiн ұйымдастыру жөнiндегі нақты ұсыныстарды әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретiне енетiн мәселелер бойынша орталық атқарушы органдардың және өзге де ұйымдардың мамандарын тарту, сондай-ақ қажеттi ақпарат сұрату құқығы берілсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы для выработки предложений по организации деятельности акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 февраля 2006 года N 18-p
В целях выработки предложений по организации деятельности акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                    - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович           Республики Казахстан, руководитель
Балиева                    - Министр юстиции Республики
Загипа Яхяновна              Казахстан, заместитель руководителя
Келимбетов                 - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович             планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Шаймарданова               - советник исполняющего обязанности
Динара Каирбековна           исполнительного директора
акционерного общества
"Казахстанский холдинг по
управлению государственными
активами "Самрук", секретарь
(по согласованию)
Измухамбетов               - Министр энергетики и минеральных
Бактыкожа                    ресурсов Республики Казахстан
Салахатдинович
Коржова                    - Министр финансов Республики
Наталья Артемовна            Казахстан
Мамин                      - Министр транспорта и коммуникаций
Аскар Узакпаевич             Республики Казахстан
Жумагалиев                 - Председатель Агентства Республики
Аскар Куанышевич             Казахстан по информатизации и связи
Мынбаев                    - исполняющий обязанности
Сауат Мухаметбаевич          исполнительного директора
акционерного общества
"Казахстанский холдинг по
управлению государственными
активами "Самрук"
(по согласованию).
2. Рабочей группе до 13 февраля 2006 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан конкретные предложения по организации деятельности акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук".
3. Предоставить рабочей группе право в установленном порядке привлекать специалистов центральных исполнительных органов и иных организаций по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию.
Премьер-Министр