Орталық атқарушы органның үлгi регламентiн әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 ақпандағы N 19-ө Өкімі
1. Орталық атқарушы органның үлгi регламентiн дайындау мақсатында мынадай кұрамда жұмыс тобы құрылсын:
Смағұлов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қайрат Молдрахманұлы         Министрiнiң Кеңсесi Басшысының
орынбасары, жетекшi
Ябров                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Владимир Викторович          Министрiнiң Кеңсесi Бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Шитиков                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Валерий Геннадьевич          Министрiнiң Кеңсесi Бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету бөлiмiнiң
сектор меңгерушiсi, хатшы
Солтанбаева                - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Шақар Жұмағалиқызы           ақпарат және спорт министрлiгiнiң
Әкiмшiлiк-құқықтық жұмыс департаментi
жалпы бөлiмiнiң бастығы
Коньков                    - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Иван Иванович                қорғау министрлiгi ұйымдастыру-кадр
басқармасының бастығы
Төлепбаев                  - Қазақстан Республикасы Төтенше
Серiк Мәжiнұлы               жағдайлар министрлiгiнiң Әкiмшiлiк
жұмыс департаментi құжаттамалық
қамтамасыз ету және бақылау бөлiмiнiң
бастығы
Кесебаева                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Палайым Туғанбайқызы         министрлiгi Iшкi әкiмшiлiк
департаментiнiң директоры
Жүндiбаев                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Валерий Ермекбайұлы          минералдық ресурстар министрлiгi
Ұйымдастыру жұмысы, жиынтық талдау
және бақылау департаментiнiң директоры
Сералиев                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Жолдыбек Ысқақұлы            шаруашылығы министрлiгiнiң Әкiмшiлiк
департаментi директорының орынбасары
Жайықбаева                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Лаура Исекейқызы             министрлiгiнiң Заң қызметi департаментi
қаржы заңнамасы басқармасының бастығы
Кистафин                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ержан Сансызбайұлы           министрлiгi заң сараптамасы,
ақпаратты қорғау және аппаратты
бақылау басқармасының бастығы
Сейiтқазин                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Арман Сабырұлы               министрлiгiнiң Әкiмшiлiк департаментi
iс басқармасының бастығы
Ақанов                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Әсет Аубайұлы                министрлiгiнiң хатшылық-басқарма
бастығы
Сатыбалды                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Гүлмира Қауасқызы            министрлiгiнiң аппарат басшысы
Хасенов                    - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Рүстем Қойбағарұлы           коммуникация министрлiгiнiң Заң
департаментi директорының орынбасары
Егiнбаева                  - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Альфира Нүкенқызы            халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
құқықтық сараптама бөлiмiнiң бастығы
Көпбаева                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ботагөз Теңiзбекқызы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Iшкi
әкiмшiлiк департаментiнiң директоры
Кәрiмов                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Құрмет Жаңатайұлы            министрлiгiнiң Ұйымдастыру-құқықтық
жұмыс департаментi кұқықтық жұмыс
басқармасының бастығы
Жұмбергенов                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жәнiбек Ғұсманұлы            сауда министрлiгiнiң Әкiмшiлiк-құқықтық
жұмыс департаментi құжат айналымы және
мемлекеттiк тiлдi дамыту басқармасының
бастығы

О создании рабочей группы по разработке типового регламента центрального исполнительного органа
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 февраля 2006 года N 19-p
1. В целях подготовки типового регламента центрального исполнительного органа создать рабочую группу в следующем составе:
Смагулов                   - Заместитель Руководителя Канцелярии
Кайрат Молдрахманович        Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Ябров                      - заместитель заведующего Отделом
Владимир Викторович          контроля и документационного
обеспечения Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Шитиков                    - заведующий сектором Отдела контроля
Валерий Геннадьевич          и документационного обеспечения
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан, секретарь
Солтанбаева                - начальник общего отдела
Шакар Жумагалиевна           Департамента административно-
правовой работы Министерства
культуры, информации и спорта
Республики Казахстан
Коньков                    - начальник организационно-кадрового
Иван Иванович                управления Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан
Тулепбаев                  - начальник отдела документационного
Серик Мажинович              обеспечения и контроля Департамента
административной работы
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Кесебаева                  - директор Департамента внутренней
Палаим Туганбаевна           администрации Министерства юстиции
Республики Казахстан
Джундибаев                 - директор Департамента
Валерий Ермекбаевич          организационной работы, сводного
анализа и контроля Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Сералиев                   - заместитель директора Департамента
Жолдыбек Исхакович           администрации Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Жаикбаева                  - начальник управления финансового
Лаура Исикеевна              законодательства Департамента
юридической службы Министерства
финансов Республики Казахстан
Кистафин                   - начальник управления юридической
Ержан Сансызбаевич           экспертизы, защиты информации и
контроля аппарата Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Сейтказин                  - начальник управления делами
Арман Сабырович              Административного департамента
Министерства обороны Республики
Казахстан
Аканов                     - начальник секретариата-управления
Асет Аубаевич                Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Сатыбалды                  - руководитель аппарата Министерства
Гульмира Кауасовна           образования и науки Республики
Казахстан
Хасенов                    - заместитель директора Юридического
Рустем Койбагарович          департамента Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Егинбаева                  - начальник отдела правовой
Альфира Нукеновна            экспертизы Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Копбаева                   - директор Департамента внутренней
Батагоз Тенизбековна         администрации Министерства экономики
и бюджетного планирования Республики
Казахстан
Каримов                    - начальник управления правовой работы
Курмет Жанатаевич            Департамента организационно-правовой
работы Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Жумбергенов                - начальник управления
Жанибек Госманович           документооборота и развития
государственного языка Департамента
административно-правовой работы
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 10 наурызға дейiнгi мерзiмде орталық атқарушы органның үлгi регламентiнiң жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 10 марта 2006 года внести в Правительство Республики Казахстан проект типового регламента центрального исполнительного органа.
Премьер-Министр