"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 16 ақпандағы N 27-Ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар Тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлеу жөнiнде қажетті шаралар қабылдасын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 16 ақпандағы
N 27-Ө өкiмiмен бекiтiлген
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне
салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының
Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
Р/с
N
Нормативтiк құқықтық
кесiмдердiң атауы
Кесiмнiң
нысаны
Жауапты
мемлекет-
тiк
органдар
Орындау
мерзiмi
1
Арнайы экономикалық
аймақтар аумағында
сатылатын, оларды құру
мақсатына сай келетiн
қызмет түрлерiн арнайы
экономикалық аймақтар
аумағында жүзеге асыру
процесiнде тұтынылатын
тауарлардың тiзбесiн
бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
ИСМ
(жинақтау),
Қаржыминi,
ЭБЖМ
2006
жылғы
ақпан
2
Акцизделетiн
тауарлардың жекелеген
түрлерiнiң тiзбесiн
және жиынтық төлем
ставкаларын бекiту
туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
Қаржыминi
2006
жылғы
ақпан
3
"Оңтүстiк" арнайы
экономикалық аймағын
құру мақсатына сай
келетiн қызмет түрлерi
бойынша өзi өндiретiн
тауарлардың
(жұмыстардың,
қызметтердiң) тiзбесiн
бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
қаулысы
ИСМ (жинақтау),
Қаржыминi,
ЭБЖМ
2006
жылғы
ақпан

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 февраля 2006 года N 27-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" (далее - Перечень).
2. Центральным исполнительным органам принять необходимые меры по разработке нормативных правовых актов согласно Перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 февраля 2006 года N№27-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении
изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам налогообложения"
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 30 января 2007 года N  15-р .
N
п/п
Наименование
нормативных
правовых актов
Форма
акта
Ответственные
государственные
органы
Срок
исполнения
1.
Об утверждении
перечня товаров,
реализуемых на
территории специа-
льных экономичес-
ких зон, потреб-
ляемых в процессе
осуществления на
территориях спе-
циальных экономи-
ческих зон видов
деятельности,
соответствующих
целям их создания
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ (созыв),
МФ, МЭБП
февраль
2006 года
2.
(исключена - от 30 января 2007 года N  15-р )
3.
Об утверждении
перечня товаров
собственного
производства
(работ, услуг),
по видам деятель-
ности, соответст-
вующим целям соз-
дания специальной
экономической зоны
"Өңтүстік"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ (созыв),
МФ, МЭБП
февраль
2006 года