"Мiндеттi экологиялық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 35-ө Өкімі
"Мiндеттi экологиялық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 желтоқсандағы  Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi екi ай мерзiмде "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 қаңтардағы N 19  қаулысына  өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының жобасын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн және "Келтiрiлген зиянның себептерiн, ауқымын және қоршаған ортаның авариялық ластануына әкеп соққан сақтандыру жағдайының зардаптарын белгiлеу жөнiнде құзыреттi комиссия құру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің бұйрығын қабылдасын.
Премьер-Министр

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об обязательном экологическом страховании"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 35-р
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 13 декабря 2005 года "Об обязательном экологическом страховании" Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан в двухмесячный срок разработать и в установленном порядке внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 2004 года N 19" и принять приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан "Об утверждении Правил образования компетентной комиссии по установлению причин, масштабов причиненного вреда и последствий страхового случая, повлекшего аварийное загрязнение окружающей среды".
Премьер-Министр