2006 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және ресми халықаралық жарыстар өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 7 сәуірдегі N 90-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiнiң 2006 жылы Қазақстан Республикасының аумағында республикалық және ресми халықаралық жарыстар өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған:
1) 2006 жылы Қазақстан Республикасында өткiзiлетiн республикалық және ресми халықаралық жарыстардың тiзбесi;
2) 2006 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және ресми халықаралық жарыстарды дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтілсiн.
3. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi, Алматы және Астана қалаларының, Ақмола және Павлодар облыстарының әкiмдерi спорт түрлерi бойынша тиiстi федерациялармен келiсiм бойынша республикалық және ресми халықаралық жарыстарды (бұдан әрi - жарыстар) дайындауды және өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi жарыстарға дайындық пен олардың өткiзiлу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жария етудi қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Алматы және Астана қалаларында, Ақмола және Павлодар облыстарында қоғамдық тәртiптiң сақталуын, ресми тұлғалар мен жарыстарға қатысушылар тұратын және жарыстар өтетiн жерлерде олардың қауiпсiздiгiн, жарыстарға қатысушы шетелдiк азаматтардың қонақ үйлерде тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi жарыстарға қатысушыларға медициналық қызмет көрсетудi қамтамасыз етуде жәрдем көрсетсiн.
7. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi жарыстарға қатысушылардың темiр жол және әуе қатынасы көлiктерiмен жүруi үшiн орындардың брондалуын қамтамасыз етуде жәрдем көрсетсiн.
8. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiнiң шақыруы бойынша Қазақстан Республикасына жiберілетiн жарыстарға қатысушы шетелдiк азаматтарға визалық қолдау көрсетсiн және визалар берудi жүргiзсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 7 сәуірдегі
N 90-ө өкімімен
бекітілген
2006 жылы Қазақстан Республикасында өткiзiлетiн
республикалық және ресми халықаралық жарыстардың тiзбесi
Р/с
N
Iс-шаралардың атауы
Өткiзу
мер-
зiмi
Өткiзу
орны
Жауаптылар
1
2
3
4
5
1.
Еркiн, грек-рим және
әйелдер күресiнен Азия чемпионаты
4-9
сәуiр
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және
спорт министрлiгi,
Алматы қаласының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының
Еркiн күрес және
грек-рим күресi
федерациясы
келiсiм бойынша
2.
"Қазақстан Республикасы
Президентiнiң кубогы" үшiн бокстан "А" сыныпты
халықаралық турнир
24-29
мамыр
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi, Астана қаласының әкiмi, Қазақстан Республикасының Әуесқой бокс федерациясы (келiсiм бойынша)
3.
Ат спортынан Азия чемпионаты
8-11
маусым
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi, Алматы қаласының әкiмi, Қазақстан Республикасының Ат спорты федерациясы (келiсiм бойынша)
4.
Самбодан әлем кубогы
4-7
шiлде
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi, Астана қаласының әкiмi, Қазақстан Республикасының Самбо күресi федерациясы (келiсiм бойынша)
5.
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң жүлдесiне арналған халық ойындары
15-19
шiлде
Пав-
лодар
қаласы
Қазақстан
Республикасы
Туризм және
спорт министрлiгi,
Павлодар облысының әкiмi
6.
Триатлоннан Азия кубогының кезеңi
28-31
шiлде
Ақмола
облы-
сының
Бура-
бай
кентi
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi, Ақмола облысының әкiмi, Қазақстан Республикасының Триатлон федерациясы (келiсiм бойынша)
7.
Волейболдан "Қазақстан
Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың кубогы" үшiн халықаралық турнир
10-18
қыр-
күйек
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi, Алматы қаласының әкiмi, Қазақстан Республикасының Волейбол федерациясы (келiсiм бойынша)
8.
ЮНЕСКО-мен ынтымақтастықтағы "Дәстүрлi күрес түрлерi бойынша дүниежүзілік фестиваль"

О проведении республиканского и официальных международных соревнований в 2006 году в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 90-р
1. Принять предложение Министерства туризма и спорта Республики Казахстан о проведении в 2006 году на территории Республики Казахстан республиканского и официальных международных соревнований.
2. Утвердить прилагаемые:
1) перечень республиканского и официальных международных соревнований, проводимых в 2006 году в Республике Казахстан;
2) состав организационного комитета по подготовке и проведению республиканского и официальных международных соревнований в 2006 году в Республике Казахстан.
3. Министерству туризма и спорта Республики Казахстан, акимам городов Алматы и Астаны, Акмолинской и Павлодарской областей по согласованию с соответствующими федерациями по видам спорта обеспечить подготовку и проведение республиканского и официальных международных соревнований (далее - соревнования).
4. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения соревнований.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить в городах Алматы и Астане, Акмолинской и Павлодарской областях охрану общественного порядка, безопасность официальных лиц и участников соревнований в местах их проживания и проведения соревнований, регистрацию в гостиницах иностранных граждан-участников соревнований.
6. Министерству здравоохранения Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении участников соревнований медицинским обслуживанием.
7. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении бронирования мест для проезда участников соревнований на железнодорожном и воздушном транспорте.
8. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать визовую поддержку и произвести выдачу виз иностранным гражданам-участникам соревнований, направляющимся в Республику Казахстан по приглашению Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 апреля 2006 года N 90-р
Перечень
республиканского и официальных международных
соревнований, проводимых в 2006 году
в Республике Казахстан
Сноска. В перечень внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 30 октября 2006 года N 309-p .
№N
Наименование мероприятий
Сроки проведения
Место проведения
Ответственные
1
2
3
4
5
1.
Чемпионат Азии по вольной, греко-римской и женской борьбе
4-9 апреля
Город Алматы
Министерство
туризма и спорта
Республики
Казахстан, аким
города Алматы,
федерация по
вольной и
греко-римской
борьбе Республики
Казахстан (по
согласованию)
2.
Международный турнир класса "А" по боксу на "Кубок Президента
Республики Казахстан"»
24-29 мая
Город Астана
Министерство
туризма и спорта
Республики
Казахстан, аким
города Астаны,
федерация
любительского
бокса Республики
Казахстан (по
согласованию)
3.
Чемпионат Азии по конному спорту
8-11 июня
Город Алматы
Министерство
туризма и спорта
Республики
Казахстан, аким
города Алматы,
федерация конного
спорта Республики
Казахстан (по
согласованию)
4.
Кубок мира
по самбо
4-7 июля
Город Астана
Министерство
туризма и спорта
Республики
Казахстан, аким
города Астаны,
федерация борьбы
самбо Республики
Казахстан (по
согласованию)
5.
Народные игры на призы Президента Республики Казахстан
18-21 августа
Город Павлодар
Министерство
туризма и спорта
Республики
Казахстан, аким
Павлодарской
области
6.
Этап Кубка Азии по триатлону
28-31 июля
Поселок Боровое Акмолинской области
Министерство
туризма и спорта
Республики
Казахстан, аким
Акмолинской
области,
федерация
триатлона
Республики
Казахстан (по
согласованию)
7.
Международный турнир по волейболу на "Кубок Президента
Республики Казахстан Н.А. Назарбаева"»
10-18 сентября
Город Алматы
Министерство
туризма и спорта
Республики
Казахстан, аким
города Алматы,
федерация
волейбола
Республики
Казахстан (по
согласованию)
8.
Всемирный
фестиваль по
традиционным
видам борьбы" в
сотрудничестве с
ЮНЕСКО

2-7 қараша
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi, Алматы қаласының әкiмi, Қазақстан Республикасының Қазақша күрес федерациясы (келiсiм бойынша)
9.
Коньки спортынан Азия
чемпионаты
27-29
қазан
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi, Алматы қаласының әкiмi, Қазақстан Республикасының Коньки спорты федерациясы (келiсiм бойынша)
Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.10.30. N  309-ө  өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 7 сәуірдегі
N 90-ө өкiмiмен
бекiтiлген
2006 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және ресми
халықаралық жарыстарды дайындау және өткiзу жөнiндегi
ұйымдастыру комитетiнен құрамы
Досмұхамбетов              - Қазақстан Республикасының Туризм
Темiрхан Мыңайдарұлы         және спорт министрi, төраға
Бабақұмаров                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ержан Жалбақұлы              және ақпарат вице-министрi
Белоног                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Анатолий Александрович       сақтау министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетiнiң төрағасы, Қазақстан
Республикасы мемлекеттiк санитарлық бас
дәрiгерi
Зверьков                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Вадим Павлович               министрiнiң орынбасары
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Әбiлғазы Қалиақпарұлы        коммуникация вице-министрi
Қасымов                    - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы   бiрiншi вице-министрi
Есенбаев                   - Ақмола облысының әкiмi
Мәжит Төлеубекұлы
Кулагин                    - Қостанай облысының әкiмi,
Сергей Витальевич            Қазақстан Республикасы Триатлон
федерациясының құрметтi президентi
(келiсiм бойынша)
Нұрпейiсов                 - Павлодар облысының әкiмi
Қайрат Айтмұхамбетұлы
Тасмағамбетов              - Алматы қаласының әкiмi
Иманғали Нұрғалиұлы
Шөкеев                     - Астана қаласының әкiмi
Өмiрзақ Естайұлы
Атамқұлов                  - "Қазақстан темiр жолы" акционерлiк
Ерлан Дүмшебайұлы            қоғамының президентi (келiсiм бойынша)
Досымбетов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тимур Камалұлы               Олимпиада комитетiнiң президентi,
Қазақстан Республикасының Қазiргi
көпсайыс және биатлон одағының
президентi (келiсiм бойынша)
Захарин                    - "Балуан Шолақ атындағы спорт және
Юрий Кузьмич                 мәдениет сарайы" коммуналдық
мемлекеттiк кәсiпорнының директоры
(келiсiм бойынша)
Қарабалин                  - "Қазмұнайгаз" ұлттық компаниясының
Ұзақбай Сүлейменұлы          президентi (келiсiм бойынша)

2-7 ноября
Город Алматы
Министерство
туризма и спорта
Республики
Казахстан, аким
города Алматы,
федерация казахша
курес Республики
Казахстан (по
согласованию)
9.
Чемпионат Азии по конькобежному спорту
27-29 октября
Город Алматы
Министерство
туризма и спорта
Республики
Казахстан, аким
города Алматы,
федерация
конькобежного
спорта Республики
Казахстан (по
согласованию)
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 апреля 2006 года N 90-р
Состав
организационного комитета по подготовке
и проведению республиканского и официальных
международных соревнований в 2006 году
в Республике Казахстан
Досмухамбетов                    -  Министр туризма и спорта
Темирхан Мынайдарович               Республики Казахстан,
председатель
Бабакумаров Ержан Жалбакович     -  вице-министр культуры
и информации
Республики Казахстан
Белоног Анатолий Александрович   -  председатель Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан,
Главный государственный
санитарный врач
Республики Казахстан
Зверьков Вадим Павлович          -  заместитель Министра
иностранных дел
Республики Казахстан
Кусаинов Абельгази Калиакпарович -  вице-министр транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
Касымов                          -  первый вице-министр
Калмуханбет Нурмуханбетович         внутренних дел
Республики Казахстан
Есенбаев Мажит Толеубекович      -  аким Акмолинской области
Кулагин Сергей Витальевич        -  аким Костанайской области,
почетный президент
федерации триатлона
Республики Казахстан
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович -  аким Павлодарской области
Тасмагамбетов                    -  аким города Алматы
Имангали Нургалиевич
Шукеев Умирзак Естаевич          -  аким города Астаны
Атамкулов Ерлан Думшебаевич      -  президент акционерного
общества "Қазақстан
тeмip жолы"
(по согласованию)
Досымбетов Тимур Камалович       -  президент Национального
Олимпийского комитета
Республики Казахстан,
президент союза
современного пятиборья
и биатлона Республики
Казахстан
(по согласованию)
Захарин Юрий Кузьмич             -  директор коммунального
государственного предприятия
"Дворец спорта и культуры
имени Балуана Шолака"
(по согласованию)
Карабалин Узакбай Сулейменович   -  президент Национальной
компании "КазМунайГаз"
(по согласованию)