2006 жылғы 5 мамырда Астана қаласында "Қазақстан жаhандық экономикада: проблемалар, мүмкiндiктер және алға жылжу жолдары" атты халықаралық конференцияны дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 3 мамырдағы N 115-ө Өкімі
2006 жылғы 5 мамырда Астана қаласында "Қазақстан жаhандық экономикада: проблемалар, мүмкiндiктер және алға жылжу жолдары" атты халықаралық конференцияны тиiмдi дайындауды қамтамасыз ету және өткiзу мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған 2006 жылғы 5 мамырда Астана қаласында "Қазақстан жаhандық экономикада: проблемалар, мүмкiндiктер және алға жылжу жолдары" атты халықаралық конференцияны дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, өзге де мемлекеттiк органдары мен мүдделi ұйымдары Жоспарда көзделген iс-шараларды орындау жөнiндегi шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлiк қоғамымен бiрлесiп, Жоспардың тиiстi тармақтарында көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
4. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 3 мамырдағы
N 115-ө өкімімен
бекітілген

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению международной конференции "Казахстан в глобальной экономике: проблемы, возможности и пути продвижения" 5 мая 2006 года в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2006 года N 115-p
В целях обеспечения эффективной подготовки и проведения международной конференции "Казахстан в глобальной экономике: проблемы, возможности и пути продвижения" 5 мая 2006 года в городе Астане:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению международной конференции "Казахстан в глобальной экономике: проблемы, возможности и пути продвижения" 5 мая 2006 года в городе Астане (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам и заинтересованным организациям Республики Казахстан принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке совместно с акционерным обществом "Центр маркетингово-аналитических исследований" обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных соответствующими пунктами Плана.
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 мая 2006 года N 115-p
План мероприятий
по подготовке и проведению международной конференции "Казахстан
в глобальной экономике: проблемы, возможности и пути продвижения"

2006 жылғы 5 мамырда Астана қаласында»"Қазақстан
жаһандық экономикада: проблемалар, мүмкіндіктер және алға
жылжу жолдары" атты халықаралық конференцияны дайындау және
өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
N№
Іс-шара
Орындалу
мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
1
"Қазақстан жаһандық экономикада: проблемалар, мүмкіндіктер және алға жылжу жолдары" атты халықаралық конференцияға (бұдан әрі - конференция) қатысушылардың құрамын қалыптастыру
3
мамырға
дейін
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
2
Конференцияға қатысушыларды шақыру
3
мамырға
дейін
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
3
Конференцияны өткізу үшін "Okan Intercontinental" қонақ үйінде залды брондау және оған ақы төлеу
3
мамырға
дейін
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы
4
Астана қаласының қонақ үйлерінде конференцияға шетелдік қатысушыларды орналастыру орындарын брондау және оған ақы төлеу
3
мамырға
дейін
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы
5
Конференцияға қатысу үшін шетелдік консультанттарды тарту
3
мамырға
дейін
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы
6
Конференцияның баспасөз релизін дайындау, баспасөзді шақыру
3
мамырға
дейін
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
7
Конференцияның негізгі баяндамашылары тезистерінің жобаларын дайындау
3
мамырға
дейін
Негізгі баяндамашылар, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
8
Конференцияға бейне- және тарату материалдарын дайындау
3
мамырға
дейін
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы, "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
9
Конференцияға шетелдік қатысушыларды әуежайда қарсы алу және Астана қаласының қонақ үйлеріне орналастыру
4 мамыр
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі, "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы
10
Бағдарламаға сәйкес конференцияны өткізу
5 мамыр
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, Қазақстан Республикасының мүдделі мемлекеттік органдары, "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы
11
Конференция үзілістерінде кофе-брейктер, түскі ас және ол аяқталғаннан
кейін кешкі ас ұйымдастыру
5 мамыр
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы
12
Астана қаласы бойынша экскурсияны, конференцияға шетелдік қатысушыларды шығарып салуды ұйымдастыру және өткізу
6 мамыр
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі, "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы

5 мая 2006 года в городе Астане
N п/п
Мероприятие
Сроки
испол-
нения
Ответственные исполнители
1
2
3
4
1
Формирование состава
участников международной
конференции "Казахстан в
глобальной экономике:
проблемы, возможности и
пути продвижения" (далее -
конференция)
До 3 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
2
Приглашение участников
конференции
До 3 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
3
Бронирование и оплата зала
в гостинице "Okan
Intercontinental" для
проведения конференции
До 3 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
акционерное общество "Центр
маркетингово-аналитических
исследований"
4
Бронирование и оплата мест размещения
зарубежных участников
конференции в гостиницах
города Астаны
До 3 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
акционерное общество "Центр маркетингово-аналитических
исследований"
5
Привлечение иностранных
консультантов для участия
в конференции
До 3 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
акционерное общество "Центр
маркетингово-аналитических
исследований"
6
Подготовка пресс-релиза
конференции, приглашение
прессы
До 3 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
7
Подготовка проектов
тезисов основных
докладчиков конференции
До 3 мая
Основные докладчики,
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
8
Подготовка видео- и раздаточных материалов к конференции
До 3 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
акционерное общество "Центр
маркетингово-аналитических
исследований", некоммерческое
акционерное общество
"Телерадикомплекс Президента
Республики Казахстан"
9
Встреча в аэропорту и
размещение зарубежных
участников конференции в
гостиницах города Астаны
4 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан,
акционерное общество "Центр
маркетингово-аналитических
исследований"
10
Проведение конференции в
соответствии с программой
5 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
заинтересованные государственные органы
Республики Казахстан,
акционерное общество "Центр
маркетингово-аналитических
исследований"
11
Организация кофе-брейков,
обеда в перерывах
конференции и ужина после
ее завершения
5 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
акционерное общество "Центр
маркетингово-аналитических
исследований"
12
Организация и проведение
экскурсии по городу
Астане, проводов
зарубежных участников
конференции
6 мая
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан,
акционерное общество "Центр
маркетингово-аналитических
исследований"