О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 345-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 мая 2006 года N 122-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 345-р "Об утверждении Плана мероприятий по реализации протокола расширенного заседания Правительства Республики Казахстан с участием Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года N 01-7.8" следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Протокола расширенного заседания Правительства Республики Казахстан с участием Президента Республики Казахстан N 01-7.8 от 21 ноября 2005 года, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 30 изложить в редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 мая 2006 года N 122-р
N
п/п
Содержание пункта
Протокола
Срок испол-
нения по Про-
токолу
Меро-
приятие
Форма завер-
шения
Срок внесе-
ния в Прави-
тель-
ство
Срок внесе-
ния
в Ад-
мини-
стра-
цию Прези-
дента
РК и
Парла-
мент
Госу-
дарст-
венный
орган,
ответ-
ствен-
ный за
испол-
нение
1
2
3
4
5
6
7
8
30.
6. Националь-
ному Банку
осуществить
передислока-
цию в течение 2006
года части
работников
центрального
аппарата из
города Алматы
в город Астану
в
течение
2006
года
Разрабо-
тать и
внести
проект
Указа
Прези-
дента РК
о пере-
дислока-
ции части
работни-
ков цен-
трального
аппарата
из города
Алматы    в город
Астану
Проект
Указа
Президента
РК
20
июля
2006
года
НБ
Разрабо-
тать и
утвердить
план ме-
роприятий
по пере-
дислока-
ции части
работни-
ков цен-
трального
аппарата
Нацио-
нального
Банка в
город
Астану
Приказ
Предсе-
дателя На-
циональ-
ного Банка.
Информация
в Админи-
страцию
Президента
Республики
Казахстан  и Прави-
тельство
о ходе
выполнения
Плана ме-
роприятий
18
августа
2006
года
18
декабря
2006
года
18
августа
2006
года
18
декабря
2006
года
НБ
НБ

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 345-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 122-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң қатысуымен өткен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кеңейтілген мәжiлiсiнiң 2005 жылғы 21 қарашадағы N 01-7.8 хаттамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 345-ө  өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң қатысуымен 2005 жылғы 21 қарашада өткен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кеңейтілген мәжiлiсiнiң N 01-7.8 хаттамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 30-жол осы өкiмге қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы»16 мамырдағы
N 122-ө өкіміне қосымша
Р/с
N
Хаттама
тарма-
ғының
мазмұны
Хат-
тама
бой-
ынша
орын-
далу
мер-
зімі
Іс-шара
Аяқталу
нысаны
Үкімет-
ке
енгізу
мерзімі
ҚР
Прези-
денті-
нің
Әкім-
шілі-
гіне
және
Парла-
ментке
енгізу
мерзі-
мі
Орын-
далуы-
на
жауап-
ты
мемле-
кеттік
орган
1
2
3
4
5
6
7
8
30
6.
Ұлттық
Банк
2006
жыл
ішінде
орталық
аппарат
қызмет-
керле-
рінің
бір
бөлігін
Алматы
қаласы-
нан
Астана
қаласы-
на кө-
шіруді
жүзеге
асырсын
2006
жыл
ішін-
де
Орталық
аппарат
қызметкер-
лерінің бір
бөлігін
Алматы
қаласынан
Астана
қаласына
көшіру
туралы ҚР
Президенті
Жарлығының
жобасын
әзірлеу
және енгізу
Ұлттық
Банктің
орталық
аппараты
қызметкер-
лерінің бір
бөлігін
Астана
қаласына
көшіру
жөніндегі
іс-шаралар
жоспарын
әзірлеу
және бекіту
ҚР
Президенті
Жарлығының
жобасы
Ұлттық
Банк Төр-
ағасының
бұйрығы
Қазақстан
Республи-
касы Пре-
зидентінің
Әкімшілі-
гіне және
Үкіметіне
Іс-шаралар
жоспарының
орындалу
барысы
туралы
ақпарат
2006
жылғы
18
тамыз
2006
жылғы
18 жел-
тоқсан
2006
жылғы
20
шілде
2006
жылғы
18
тамыз
2006
жылғы
18 жел-
тоқсан
ҰБ
ҰБ
ҰБ