2006 жылғы 17 - 19 мамырда Алматы қаласында "Орталық Азияда орнықты даму үшін жаңғыртылып отыратын энергияның стратегиялық ролі" атты ЮНЕСКО-ның министрлер деңгейіндегі өңірлік конференциясын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 23 мамырдағы N 138-ө Өкімі
ЮНЕСКО-ның министрлер деңгейіндегі өңірлік конференциясын дайындауды және өткізуді тиімді ұйымдастыру мақсатында:
1. 2006 жылғы 17-19 мамырда Алматы қаласында "Орталық Азияда орнықты даму үшін жаңғыртылып отыратын энергияның стратегиялық ролі" атты ЮНЕСКО-ның министрлер деңгейіндегі өңірлік конференциясы (бұдан әрі - конференция) өткізілсін.
2. Қоса беріліп отырған Конференцияны дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне конференцияның қосымшаға сәйкес құрамдағы 17 қатысушысына қонақ үйде тұруға 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 1364000 (бір миллион үш жүз алпыс төрт мың) теңге сомасында қаражат бөлсін.
4. Орталық және жергілікті атқарушы органдар, өзге де мүдделі ұйымдар Жоспарда көзделген іс-шаралардың іске асырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 23 мамырдағы
N 138-ө өкімімен
бекітілген
2006 жылғы 17 - 19 мамырда Алматы қаласында
"Орталық Азияда орнықты даму үшін жаңғыртылып отыратын
энергияның стратегиялық ролі" атты ЮНЕСКО-ның министрлер
деңгейіндегі өңірлік конференциясын дайындау және өткізу
жөніндегі іс-шаралар жоспары
N
Іс-шара
Орындалу
мерзімі
Жауапты орындаушы
1
2
3
4
1. Ұйымдастыру мәселелері
1
Конференцияға ресми
қазақстандық делегацияның
құрамын және Қазақстаннан
басқа да қатысушыларды
анықтау
5 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
2
Конференцияның қатысушы-
ларына шақыру хаттар,
анкеталар жіберу
25 наурызға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
3
Конференцияның қатысушы-
ларынан түскен анкеталар-
ды өңдеу және талдау
5 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
4
Делегациялар мен конфе-
ренция қатысушыларының
жүру бағыттары бойынша
қаланы безендіруді
қамтамасыз ету
14 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Алматы қаласының
әкімдігі
5
Қонақ үй нөмірлерін
брондау, конференцияның
ресми делегацияларының
мүшелерін және олармен
бірге жүретін адамдарды
орналастыру және оларға
қызмет көрсету жөнінде
қажетті шаралар қабылдау
5 мамырға дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
6
Конференцияның қатысушы-
ларына кедендік рәсімдер-
ден өту кезінде жәрдем
көрсету
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қаржы министр-
лігінің Кедендік
бақылау комитеті
7
Алматы қаласының
әуежайында конференцияның
қонақтарын қарсы алуды
және шығарып салуды
қамтамасыз ету
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
8
Конференцияның қатысу-
шылары мен қонақтарын
визалық қолдауды қамтама-
сыз ету
10 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
9
Залдарды дайындауды және
ресімдеуді, ілеспе аудар-
ма үшін жағдайларды және
конференция қатысушылары-
ның сөз сөйлеуін визуалды
сүйемелдеуді қамтамасыз
ету
15 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
10
ЮНЕСКО-ның атқару кеңесі-
нің жұмысы үшін жағдайлар
жасау, конференция жұмы-
сын техникалық қамтамасыз
ету, таратылатын матери-
алды дайындау
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
11
Конференцияның қатысушы-
лары арасында екітарапты
және көптарапты кездесу-
лерді ұйымдастыру
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
12
Конференцияның қонақтары
мен қатысушылары үшін
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің атынан ресми
қабылдауды ұйымдастыру

О подготовке и проведении Региональной конференции ЮНЕСКО на уровне министров "Стратегическая роль возобновляемой энергии для устойчивого развития в Центральной Азии" с 17 по 19 мая 2006 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2006 года N 138-р
В целях эффективной организации подготовки и проведения Региональной конференции ЮНЕСКО на уровне министров:
1. Провести с 17 по 19 мая 2006 года в городе Алматы Региональную конференцию ЮНЕСКО на уровне министров "Стратегическая роль возобновляемой энергии для устойчивого развития в Центральной Азии" (далее - конференция).
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению конференции (далее - План).
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан на проживание в гостинице 17 участникам конференции в составе согласно приложению средства в сумме 1364000 (один миллион триста шестьдесят четыре тысячи) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
4. Центральным и местным исполнительным органам, иным заинтересованным организациям обеспечить реализацию мероприятий, предусмотренных Планом.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 мая 2006 года N 138-р
План мероприятий
по подготовке и проведении Региональной конференции ЮНЕСКО
на уровне министров "Стратегическая роль возобновляемой
энергии для устойчивого развития в Центральной Азии"
с 17 по 19 мая 2006 года в городе Алматы
N
Мероприятие
Срок
исполнения
Ответственный
исполнитель
1
2
3
4
1. Организационные вопросы
1
Определение состава
официальной  казахстан-
ской делегации на
конференции и других
участников от Казахстана
До 5 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
2
Направление участникам
конференции
писем-приглашений, анкет
До 25
марта
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
3
Обработка и анализ
поступивших от участников
конференции анкет
До 5 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
4
Обеспечение оформления
города по маршрутам
следования делегаций и
участников конференции
До 14 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акимат города Алматы
5
Бронирование гостиничных
номеров, принятие
необходимых мер по
размещению и обслуживанию членов официальной делегации конференции и
сопровождающих их лиц
До 5 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
6
Оказание содействия при
прохождении таможенных
процедур участниками
конференции
До 16 мая
Комитет таможенного
контроля Министерства
финансов Республики
Казахстан
7
Обеспечение встреч и
проводов гостей
конференции в аэропорту
города Алматы
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
8
Обеспечение визовой
поддержки участникам и
гостям конференции
До 10 мая
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
9
Обеспечение подготовки и
оформления залов, условий для синхронного перевода и визуального
сопровождения выступлений участников
конференции
До 15 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
10
Создание условий для
работы исполсовета
ЮНЕСКО, техническое
обеспечение работы
конференции, подготовка
раздаточного материала
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
11
Организация двусторонних
и многосторонних встреч
между участниками
конференции
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
12
Организация официального
приема для гостей и
участников конференции
от имени Правительства
Республики Казахстан

17-18 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
13
Конференцияның қатысушы-
лары үшін мәдени бағдар-
лама дайындау
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі, Алматы
қаласының әкімдігі
2. Ақпараттық қамтамасыз ету
14
ЮНЕСКО-ның атқару кеңесі
үшін Қазақстан туралы
ақпараттық және бейне
материалдар дайындау
15 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі, Қазақс-
тан Республикасы
Мәдениет және ақпа-
рат министрлігі
15
Конференцияны дайындау,
өткізу барысын және
қорытындыларын бұқаралық
ақпарат құралдарында
ақпараттық жария етуді
қамтамасыз ету
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Мәдениет және
ақпарат министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
16
Интернеттің жаһандық
желісіне шығуды ұйымдас-
тыра отырып баспасөз
орталығының жұмысын
ұйымдастыру
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Мәдениет және
ақпарат министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Қазақтелеком"
акционерлік қоғамы
17
Конференцияның
ақпараттық-анықтамалық
материалдарын дайындау
және басып шығару
10 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
18
Қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде конференцияның
материалдары бойынша жинақ басып шығаруды қамтамасыз ету
1 шілдеге
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі, Қазақс-
тан Республикасы
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігі
3. Отырыстарды өткізуге арналған үй жайларды ұйымдастыру
19
Тақырыптық топтардың оты-
рыстарын өткізуге арнал-
ған залдарды ұйымдастыру
(40-50 адамнан 5 топ)
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
4. Конференцияның бас залын дайындау жөніндегі шаралар
20
Мыналарды: 2 ақпараттық
проекторды, 1 диапроек-
торды, 2 экранды, Интер-
нет желісіне рұқсаты бар
және ол арқылы хабар
тарататын ағылшын тілінде
интерфейс бар 2 дербес
компьютерді қоса алғанда,
конференцияның ағылшын
және орыс тілдеріне ілес-
пе аударма үшін жабдық-
талған 250 адамға арнал-
ған бас залын ұйымдастыру
15 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Қазақтелеком"
акционерлік қоғамы
5. Конференцияның ұйымдастыру комитеті
21
Логистиканы ("Алатау"
санаторийіне орындарды
брондауды және жергілікті
тасымалдауды қоса алған-
да) және ЮНЕСКО-ның
атқару кеңесінің сұрау
салуы бойынша әкімшілік-
шаруашылық қызмет
көрсетуді қамтамасыз ету
15 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
22
ЮНЕСКО-ның атқару кеңесі-
нің сұрау салуы бойынша
құжаттарды көбейту және
бөлу
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
23
Шетелдік және отандық БАҚ
өкілдерін аккредитация-
лауды қамтамасыз ету
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
24
ЮНЕСКО-ның атқару
кеңесінің веб-сайтына
қосылу
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Қазақтелеком"
акционерлік қоғамы
25
Тіркеу/ақпарат үстеліне
қызмет көрсету үшін ағыл-
шын тілінде пікірлесуге
қабілетті персоналды және
іссапар шығындарын бөлуді
қоса алғанда, конференция
қатысушыларын тіркеу үшін
ағылшын тілінде сөйлесуге
қабілетті персоналды
қамтамасыз ету
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
26
ЮНЕСКО-ның атқару кеңесі-
нің ресми құжаттарын
аударуды (ағылшын, қазақ
және орыс тілдері)
қамтамасыз ету
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
27
Дербес компьютерлерді,
бейне, аудио, коммуника-
циялық, дыбыс және жарық
техникасын қоса алғанда,
техникалық жабдықтың
жұмыс істеуі үшін жауапты
персоналды қамтамасыз ету
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Қазақтелеком"
акционерлік қоғамы

17-18 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
13
Подготовка культурной
программы для участников
конференции
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
акимат города Алматы
2. Информационное обеспечение
14
Подготовка информационных
и видеоматериалов о
Казахстане для
исполсовета ЮНЕСКО
До 15 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
Министерство культуры
и информации
Республики Казахстан
15
Обеспечение информа-
ционного освещения в
средствах массовой
информации хода
подготовки, проведения
и итогов конференции
16-19 мая
Министерство культуры
и информации
Республики Казахстан,
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
16
Организация работы
пресс-центра с
организацией выхода в
глобальную сеть Интернет
До 16 мая
Министерство культуры
и информации
Республики Казахстан,
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казахтелеком"
17
Подготовка и издание
информационно-справочных
материалов конференции
До 10 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
18
Обеспечение издания
сборника по материалам
конференции на
казахском, русском,
английском языках
До 1 июля
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
Министерство
энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
3. Организация помещений для проведения заседаний
19
Организация залов для
проведения заседаний
тематических групп (5
групп по 40-50 человек)
До 16 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
4. Меры по подготовке главного зала конференции
20
Организация главного
зала проведения
Конференции на 250
человек, оборудованного
для синхронного перевода
на английский и русский
языки, включая: 2 инфор-
мационных проектора, 1 диапроектор, 2 экрана,
2 персональных ком-
пьютера с интерфейсом на
английском языке с
доступом и вещанием через сеть Интернет
До 15 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казахтелеком"
5. Организационный Комитет конференции
21
Обеспечение логистики
(включая бронирование
мест в санатории "Алатау" и местную перевозку) и админи-
стративно-хозяйственное обслуживание по запросу
исполсовета ЮНЕСКО
До 15 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
22
Копирование и распреде-
ление документов по
запросу исполсовета
ЮНЕСКО
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
23
Обеспечение аккредитации
представителей зарубежных и
отечественных СМИ
До 16 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
24
Присоединение к WEB-сайту исполсовета
ЮНЕСКО
До 16 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казахтелеком"
25
Обеспечение персонала,
способного общаться на
английском языке, для
обслуживания стола
регистрации/информации и
персонала, способного
говорить на английском
языке, для регистрации
участников конференции,
включая распределение
командировочных
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
26
Обеспечение перевода
официальных документов
исполсовета ЮНЕСКО
(английский, казахский и
русский языки)
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
27
Обеспечение персонала,
ответственного за функционирование техни-
ческого оборудования, включая персональные компьютеры, видео,
аудио, коммуникационную,
звуковую и световую
технику
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казахтелеком"

6. Конференцияның штабтарын дайындау жөніндегі шаралар
28
Конференцияны өткізуді
техникалық қамтамасыз ету
(Интернет желісіне рұқса-
ты бар, ағылшын тілінде
интерфейс бар 15 және
орыс тілінде интерфейс
бар 5 дербес компьютер-
лер, 1 жоғары жылдамдықты
принтер, қағазды сұрыптау
және қыстыру функциялары-
мен 2 фотокөшіру машина-
лары, факсимильді байла-
ныс қызметін көрсететін
арнайы аппарат)
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Қазақтелеком"
акционерлік қоғамы
29
Отырыс хатшылығының
офистері үшін офистік
керек-жарақтармен қамта-
масыз ету (қағаз, қыстыр-
ғыштар, штрих, дискілер,
қайшылар, желім, стикер-
лер, маркерлер және т.б.)
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Қазақтелеком"
акционерлік қоғамы
30
Фотокөшірме машиналарына
арналған жеткілікті қағаз
көлемін қамтамасыз ету
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Қазақтелеком"
акционерлік қоғамы
7. Ауызша және жазбаша аудармадағы қажеттіліктер
31
Ілеспе аудармалармен қам-
тамасыз ету (ағылшын және
орыс тілдері), аудармашы-
ларды іріктеу және аудар-
машылар үшін жұмыс кесте-
сін дайындау
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
32
Қазақстан ресми делега-
циясының басшылығын
дәйекті аудармамен қамта-
масыз ету (ағылшын және
орыс тілдері)
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Қазақтелеком"
акционерлік қоғамы
8. Басқа практикалық шаралар
33
Конференция үзілістерінде
кофе, шай және алкоголь-
сыз сусындар ұйымдастыру
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Қазақтелеком"
акционерлік қоғамы
34
Конференция уақытына
фотографты қамтамасыз ету
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
35
"Алатау" санаторийінде
банк қызметтерін және
валюта айырбастау
жөніндегі қызметтерді
ұйымдастыру
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі,
"Алатау" санаторийі»
акционерлік қоғамы-
ның басшылығы
36
Конференцияның қатысушы-
лары үшін түскі ас ұйым-
дастыру (өзбетінше
төлейді)
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
9. Баспасөз
37
Отандық БАҚ-та конферен-
цияның шеңберінде өткізі-
летін іс-шаралардың
ақпараттық жария етілуін
қамтамасыз ету
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Қазақстан Республи-
касы Мәдениет және
ақпарат министрлігі
38
Конференцияның баспасөз
орталығын ұйымдастыру,
журналистерді аккредита-
циялау, баспасөз конфе-
ренциясын ұйымдастыру
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Қазақстан Республи-
касы Мәдениет және
ақпарат министрлігі

6. Меры по подготовке штабов конференции
28
Техническое обеспечение
проведения конференции
(15 персональных
компьютеров, с интер-
фейсом на английском
языке и 5 с интерфейсом
на русском языке,
доступом к сети
Интернет, 1 высоко-
скоростной принтер, 2
фотокопировальные машины
с функциями сортировки
и скрепления бумаги,
специальный аппарат,
оказывающий услуги
факсимильной связи)
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казахтелеком"
29
Обеспечение офисными
принадлежностями для
офисов секретариата
заседания (бумага,
скрепки, штрих, диски,
ножницы, клей, стикеры,
маркеры и др.)
До 16 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казахтелеком"
30
Обеспечение достаточного
количества бумаг для
фотокопировальных машин
До 16 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казахтелеком"
7. Потребности в устном и письменном переводе
31
Обеспечение синхронными
переводами (английский и
русский языки), подбор
переводчиков и
подготовка графика работ
для переводчиков
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
32
Обеспечение последова-
тельным переводом
(английский и русский
языки) руководства
официальной делегации
Казахстана
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казахтелеком"
8. Другие практические меры
33
Организация кофе, чая и
безалкогольных напитков
в перерывах конференции
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казахтелеком"
34
Обеспечение фотографа на
время конференции
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
35
Организация банковских
услуг и услуг по обмену
валюты в санатории
"Алатау"
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
руководство акционер-
ного общества
"Санаторий "Алатау"
36
Организация обедов для
участников конференции
(оплачивают самостоятельно)
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
9. Пресса
37
Обеспечение в
отечественных СМИ
информационных освещений мероприятий,
проводимых в рамках
конференции
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство культуры
и информации
Республики Казахстан
38
Организация пресс-центра
конференции, аккреди-
тация журналистов,
организация
пресс-конференции
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство культуры
и информации
Республики Казахстан

10. Қауіпсіздік шараларын қамтамасыз ету
39
Ресми делегациялар мүше-
лерінің тұратын, баратын
және конференцияны өткізу
орындарында қауіпсізді-
гін, Қазақстан Республи-
касы Ішкі істер министр-
лігі Жол полициясы депар-
таментінің автомашинала-
рымен жүру бағыттары
бойынша алып жүруін,
сондай-ақ конференцияны
өткізу орындарында қоғам-
дық тәртіпті қамтамасыз
ету
16-19 мамыр
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Қазақстан Республи-
касы Ішкі істер
министрлігі
40
Персоналды, Хатшылықты,
VІР-персоналдарды, ресми
делегаттарды, БАҚ
өкілдерін бейдждермен
қамтамасыз ету
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
11. Конференцияда сөйленетін сөздердің жобалары
41
Мыналардың сөйлейтін сөздерінің жобаларын
дайындау:
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрінің
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минерал-
дық ресурстар министрінің
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Қазақстан Республи-
касы Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігі
42
ЮНЕСКО-ның атқару кеңесі-
мен бірлесіп конференция-
ның қорытынды құжаттары-
ның жобаларын дайындау
16 мамырға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі
12. Конференцияны қорытындылау
43
Мемлекеттік орталық және
жергілікті атқарушы органдардың конференция-
ның қорытындысы бойынша есебін дайындау және оны ұсыну
5 маусымға
дейін
Қазақстан Республи-
касы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Қазақстан Республи-
касы Сыртқы істер
министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Мәдениет және
ақпарат министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Ішкі істер
министрлігі,
Қазақстан Республи-
касы Қаржы министр-
лігінің Кедендік
бақылау комитеті,
Алматы қаласының
әкімдігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 23 мамырдағы
N 138-ө өкіміне
қосымша
Конференцияға қатысушылардың тізімі
(2006 жылғы 17-19 мамыр кезеңінде, Алматы қаласында)
N№
Ел
Аты-жөні
Лауазымы
Сөз
сөйлеу тақырыбы
1.
Ауғанстан
Ислам
Республикасы
Мохаммед
Исмаэль Хан
Энергетика және
су шаруашылығы
министрі
Ауғанстанның
жаңғыртылып
отыратын энергия
жөніндегі ұлттық
жоспары
2.
Әзірбайжан
Республикасы
Новруз
Гулиев
Экология және
табиғи ресурстар
министрінің
орынбасары
Әзірбайжан
Республикасының
жаңғыртылып
отыратын энергия
жөніндегі ұлттық
жоспары
3.
Қытай Халық
Республикасы
Ма Кай
Даму және реформа
жөніндегі ұлттық
комиссияның
төрағасы
Қытай Халық
Республикасының
жаңғыртылып
отыратын энергия
жөніндегі ұлттық
жоспары
4.
Иран Ислам
Республикасы
Фатеме Ваез
Джавади
Иран
Президентінің
орынбасары,
Қоршаған ортаны
қорғау жөніндегі
ұйымның төрағасы
Иран Ислам
Республикасының
жаңғыртылып
отыратын энергия
жөніндегі ұлттық
жоспары
5.
Түрік
Республикасы
Хилми
Гулеру
Энергетика және
табиғи ресурстар
министрі
Түрік
Республикасының
жаңғыртылып
отыратын энергия
жөніндегі ұлттық
жоспары
6.
Ресей
Федерациясы
Трутнев
Юрий
Петрович
Табиғи ресурстар
министрі
Ресей
Федерациясының
жаңғыртылып
отыратын энергия
жөніндегі ұлттық
жоспары
7.
Монғолия
Бадерчеин
Эрдэнэбат
Отын-энергетика
өнеркәсібі
министрі
Монғолияның
жаңғыртылып
отыратын энергия
жөніндегі ұлттық
жоспары
8.
9.
Қырғыз
Республикасы
Рустамбеков
Жаныш
Керенқұлов
Медетбек
Темербекович
Экология және
төтенше жағдайлар
министрі
Экономикалық
даму, өнеркәсіп
және сауда
министрі
"Қырғыз
Республикасында
жаңғыртылып
отыратын энергия
көздерін дамыту
перспективалары"
10.
11.
Тәжікстан
Республикасы
Нұрмұхамадов
Еров Ерович
Назиров
Абдукохир
Абдурасулович
Энергетика
министрі
Мелиорация және
су шаруашылығы
министрі
Тәжікстан
Республикасының
жаңғыртылып
отыратын
энергиясының
ұлттық жоспары
12.
13.
Түркіменстан
Акмурадов
Мактумкули
Тиясович
Атаев
Гурбанмурад
Табиғат қорғау
министрі
Мұнай-газ
өнеркәсібі және
минералдық
ресурстар
министрі
Түркіменстанның
жаңғыртылып
отыратын энергия
жөніндегі ұлттық
жоспары
14.
15.
Өзбекстан
Республикасы
Исмаилов
Сайфуддин
Умарович
Ахмедов
Нурмухаммад
Ауыл шаруашылығы
министрі
Геология және
минералдық
ресурстар
мемлекеттік
комитетінің
төрағасы
Өзбекстан
Республикасының
жаңғыртылып
отыратын энергия
женіндегі ұлттық
жоспары
ЮНЕСКО және ИСЕСКО
16.
ЮНЕСКО
Вальтер
Эрделен
Бас директордың
орынбасары
17.
ИСЕСКО
Абдулазиз
Альваижри
Бас директор

10. Обеспечение мер безопасности
39
Обеспечение безопасности
членов официальных
делегаций в местах
проживания, посещения и
проведения конференции,
сопровождения авто-
машинами Департамента
дорожной полиции
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
по маршрутам следования,
а также общественного
порядка в местах
проведения конференции
16-19 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
внутренних дел
Республики Казахстан
40
Обеспечение бейджами
персонала, Секретариата,
VIP-персон, официальных
делегатов, представи-
телей СМИ
До 16 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
11. Проекты выступлений на конференции
41
Подготовка проектов
выступлений:
Министра охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
Министра энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
До 16 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
42
Подготовка проектов
итоговых документов
конференции совместно с
Исполсоветом ЮНЕСКО
До 16 мая
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
12. Подведение итогов конференции
43
Подготовка и представ-
ление государственными
центральными и местными
исполнительными органами
отчета по итогам
конференции
До 5 июня
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
Министерство
энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
Министерство культуры
и информации
Республики Казахстан,
Министерство
внутренних дел
Республики Казахстан,
Комитет таможенного
контроля Министерства
финансов Республики
Казахстан, акимат
города Алматы
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 мая 2006 года N 138-р
Список участников конференции
(с 17 по 19 мая 2006 года в городе Алматы)
N
Страна
Ф.И.О.
Должность
Тема выступления
1.
Исламская
Республика
Афганистан
Мохаммед
Исмаэль
Хан
Министр
энергетики и
водного
хозяйства
Национальный план по возобновляемой
энергии Афганистана
2.
Азербайд-
жанская
Республика
Новруз
Гулиев
Заместитель
Министра
экологии и
природных
ресурсов
Национальный план по возобновляемой
энергии Азер-
байджанской
Республики
3.
Китайская
Народная
Республика
Ма Кай
Председатель
Национальной
Комиссии по
развитию и
реформам
Национальный план по возобновляемой
энергии Китайской
Народной Республики
4.
Исламская
Республика
Иран
Фатеме
Ваез
Джавади
Заместитель
Президента
Ирана,
Председатель
Организации
по охране
окружающей
среды
Национальный план по возобновляемой
энергии Исламской
Республики Иран
5.
Турецкая
Республика
Хилми
Гулеру
Министр
энергетики
и природных
ресурсов
Национальный план по возобновляемой
энергии Турецкой
Республики
6.
Российская
Федерация
Трутнев
Юрий
Петрович
Министр
природных
ресурсов
Национальный план по возобновляемой
энергии Российской
Федерации
7.
Монголия
Бадерчеин
Эрдэнэбат
Министр
топливно-
энергетичес-
кой промыш-
ленности
Национальный план по возобновляемой
энергии Монголии
8.
9.
Кыргызская
Республика
Рустамбеков
Жаныш
Керенкулов Медетбек Темербекович
Министр
экологии и
чрезвычайных
ситуаций
Министр
экономичес-
кого разви-
тия, промыш-
ленности и
торговли
"Перспективы
развития
возобновляемых
источников энергии
в Кыргызской
Республике"
10.
11.
Республика
Таджикистан
Нурмухамадов Ңров Ңрович
Назиров Абдукохир Абдурасулович
Министр
энергетики
Министр
мелиорации
и водного
хозяйства
Национальный план по
возобновляемой
энергии Республики
Таджикистан
12.
13.
Туркменистан
Акмурадов
Махтумкули
Тиясович
Атаев
Гурбанмурад
Министр
охраны
природы
Министр
нефтегазовой
промышлен-
ности и
минеральных
ресурсов
Национальный план по возобновляемой
энергии
Туркменистана
14.
15.
Республика
Узбекистан
Исмаилов
Сайфуддин
Умарович
Ахмедов
Нурмухаммад
Министр
сельского
хозяйства
Председатель
государст-
венного
Комитета по
геологии и
минеральным
ресурсам
Национальный план по возобновляемой
энергии Республики
Узбекистан
ЮНЕСКО и ИСЕСКО
16.
ЮНЕСКО
Вальтер
Эрделен
Заместитель
Генерального
директора
17.
ИСЕСКО
Абдулазиз
Альваижри
Генеральный
директор