Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 14 наурыздағы N 55-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 мамырдағы N 142-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
"Путраджая қаласының Малайзия жаңа әкiмшiлiк орталығын салу тәжiрибесiн зерделеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 14 наурыздағы N 55-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Оразәлиева                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Зәбира Жандарқызы                  министрлiгi Заң қызметi
департаментiнiң директоры
Боқаев                           - "Астана қаласының Сәулет және
Тұрсынхан Айтқазыұлы               қала құрылысы департаментi"
мемлекеттiк мекемесi
директорының орынбасары
Әлiмбаев                         - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Ерлан Алтынбайұлы                  iстер министрлiгiнiң Азия мен
Африка департаментi Азия
басқармасының бастығы
Асқар                            - Қазақстан Республикасы Экономика
Аслан Мұратұлы                     және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi Өңiрлiк саясат және
бюджетаралық қатынастар
департаментiнiң өңiрлiк саясат
басқармасы тұрмыс деңгейiн талдау
бөлiмiнiң бас маманы, хатшы;
мына:
"Ким                            -  Қазақстан Республикасы Экономика
Ольга Владимировна                 және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi бюджеттiк
инвестицияларды жоспарлау
басқармасының бастығы, хатшы"
деген жолдағы ", хатшы" деген сөз алынып тасталсын;
жұмыс тобының құрамынан Шоқан Өмiрзақұлы Матайбеков, Анар Нұрдыбайқызы Қалиева, Ерлан Кеңесұлы Баударбек-Қожатаев шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 55-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2006 года N 142-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 30 мая 2006 года N 142-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N   135-р .
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 55-р "О создании рабочей группы по изучению опыта строительства нового административного центра Малайзии города Путраджаи" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Оразалиеву                - директора Департамента юридической
Забиру Жандаровну           службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Букаева                   - заместителя директора государственного
Турсунхана Айтказовича      учреждения "Департамент архитектуры и
градостроительства города Астаны"
Алимбаева                 - начальника управления Азии
Ерлана Алтынбаевича         Департамента Азии и Африки
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Аскара                    - главного специалиста отдела анализа
Аслана Муратулы             уровня жизни управления региональной
политики Департамента региональной
политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарем;
в строке:
"Ким                      - начальник управления планирования
Ольга Владимировна          бюджетных инвестиций Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь"
слово ", секретарь" исключить;
вывести из состава рабочей группы: Матайбекова Шокана Умирзаковича, Калиеву Анар Нурдыбаевну, Баударбека-Кожатаева Ерлана Кенесовича.
Премьер-Министр