Армения Республикасының Сыртқы iстер министрi В. Осканянның Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 31 мамырдағы N 147-ө Өкімі
2006 жылғы 31 мамыр - 3 маусымда Астана және Алматы қалаларында өтетiн Армения Республикасының Сыртқы iстер министрi Вардан Осканянның Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
делегация мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен ақшалай қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi делегация мүшелерiнің әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
4. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi делегацияны әуежайлардың жоғары лауазымды тұлғаларға арналған залдарында қарсы алу және шығарып салу, мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
5. Осы өкiмнiң іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 31 мамырдағы
N 147-ө өкiмiне
қосымша
Армения Республикасының Сыртқы iстер министрi В.Осканян бастаған делегацияның мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Армения Республикасы делегациясының мүшелерiн Астана және Алматы қалаларындағы "Риксос-Президент" және "Риджент-Анкара" қонақ үйлерiне 1+5 форматы бойынша орналастыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерiн Астана және Алматы қалаларында "Риксос-Президент" және "Риджент-Анкара" қонақ үйлерiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автомобильдерге арналған рұқсатнамалар, куверткалар, ресми қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Армения Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Армения Республикасының делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.

О подготовке и проведении визита Министра иностранных дел Республики Армения Осканяна В. в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 мая 2006 года N 147-р
В целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Министра иностранных дел Республики Армения Осканяна Вардана в Республику Казахстан с 31 мая по 3 июня 2006 года в городах Астане и Алматы (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита;
выделить денежные средства на проживание в гостинице членов делегации за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации в аэропортах, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
4. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации в залах аэропортов для высокопоставленных персон, организации культурной программы.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 мая 2006 года N 147-р
Организационные меры по обслуживанию членов
делегации во главе с Министром иностранных дел
Республики Армения В. Осканяном
1. Размещение в гостиницах "Риксос-Президент" и "Риджент-Анкара" и транспортное обслуживание членов делегации Республики Армения по формату 1+5 в городах Астане и Алматы.
2. Размещение сотрудника Службы охраны Президента Республики Казахстан в городах Астане и Алматы, гостиницах "Риксос-Президент" и "Риджент-Анкара".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертки, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Республики Армения.
5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах делегации Республики Армения.

6. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң атынан Армения Республикасы делегациясының мүшелерi үшiн Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.

6. Организация официального приема в городе Астане от имени Министра иностранных дел Республики Казахстан для членов делегации Республики Армения.