Грузияның Премьер-Министрi Зураб Ногаиделидiң Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 1 маусымдағы N 149-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Грузия арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және Грузия Премьер-Министрi Зураб Ногаиделидiң 2006 жылғы 1 - 2 маусымдағы Астана қаласына жұмыс сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Грузия делегациясының мүшелерiне "1+4" форматы бойынша қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2006 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" және "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Грузия делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесіп, Грузия Премьер-Министрi Зураб Ногаиделидiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
7. Астана қаласының әкiмi Грузия делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Астана қаласының әкiмiмен бiрлесiп, Қазақстан Республикасы мен Грузияның мүдделi мемлекеттiк органдары өкiлдерiнiң, кәсiпкерлерiнiң қатысуымен бизнес-форум ұйымдастырсын.

О подготовке и проведении рабочего визита Премьер-Министра Грузии Ногаидели Зураба в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июня 2006 года N 149-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Грузией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Премьер-Министра Грузии Ногаидели Зураба (далее - визит) в город Астану с 1 по 2 июня 2006 года:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Грузии по формату "1+4" согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программам "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Грузии в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Грузии Ногаидели Зураба над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Республиканской гвардии Республики Казахстан организовать концертную программу во время приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
7. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Грузии в аэропорту города Астаны.
8. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с акимом города Астаны организовать бизнес-форум с участием представителей заинтересованных государственных органов, предпринимателей Республики Казахстан и Грузии.

9. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 1 маусымдағы
N 149-ө өкiмiне
қосымша
Грузия делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету
жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Грузия делегациясының мүшелерiн Астана қаласындағы "Риксос Президент" қонақ үйiне 1+4 форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн Астанадағы "Риксос Президент" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Грузия делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Грузия делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Д.К. Ахметовтiң атынан Грузия Премьер-Министрi Зураб Ногаиделидiң құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Делегация мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.

9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 июня 2006 года N 149-р
Организационные меры по обслуживанию членов делегации Грузии
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Грузии по формату 1+4 в городе Астане в гостинице "Риксос Президент".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в Астане в гостинице "Риксос Президент".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Грузии.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Грузии.
6. Организация официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К. в честь Премьер-Министра Грузии Ногаидели Зураба в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.