Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоксандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 186-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
"Орындау мерзiмi" деген 5-бағанда:
реттiк нөмiрлерi 1, 25-жолдарда "2005 жылғы қаңтар" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолда "2005 жылғы қаңтар" деген сөздер "2008 жылғы наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 5, 14, 16, 21-жолдарда "2005 жылғы ақпан" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 20-жолдың 2) тармақшасында "2005 жылғы қаңтар" деген сөздер "2006 жылғы қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 27-жолда "2006 жылғы маусым" деген сөздер "2006 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 41-жолдың 5) тармақшасында "2005 жылғы қаңтар" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 45-жолдың 3) тармақшасында "2005 жылғы ақпан" деген сөздер "2007 жылғы сәуiр" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 47-жолдың 7) және 9) тармақшаларында "2005 жылғы қазан" деген сөздер "2006 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 52-жолдың 3) тармақшасында "2005 жылғы қаңтар" деген сөздер "2006 жылғы тамыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 67-жолда "2005 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2007 жылғы қазан" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жауапты орындаушы" деген 6-бағанда реттiк нөмiрi 52-жолдың 3) тармақшасында "ИСМ, ҚНҚҰРҚА (келiсiм бойынша)" деген сөздер "ҚНҚҰРҚА, TMPA" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 38-жолда 1), 5) тармақшалар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 45-жолда 1), 2) тармақшалар алынып тасталсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 186-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 "Срок исполнения":
в строках, порядковые номера 1, 25, слова "январь 2005 года" заменить словами "декабрь 2007 года";
в строке, порядковый номер 4, слова "январь 2005 года" заменить словами "март 2008 года";
в строках, порядковые номера 5, 14, 16, 21, слова "февраль 2005 года" заменить словами "декабрь 2007 года";
в подпункте 2) строки, порядковый номер 20, слова "январь 2005 года" заменить словами "сентябрь 2006 года";
в строке, порядковый номер 27,   слова "июнь 2006 года" заменить словами "декабрь 2006 года";
в подпункте 5) строки, порядковый номер 41, слова "январь 2005 года" заменить словами "декабрь 2007 года";
в подпункте 3) строки, порядковый номер 45, слова "февраль 2005 года" заменить словами "апрель 2007 года";
в подпунктах 7) и 9) строки, порядковый номер 47, слова "октябрь 2005 года" заменить словами "декабрь 2006 года";
в подпункте 3) строки, порядковый номер 52, слова "январь 2005 года" заменить словами "август 2006 года";
в строке, порядковый номер 67, слова "декабрь 2005 года" заменить словами "октябрь 2007 года";
в графе 6 "Ответственный исполнитель" подпункта 3) строки, порядковый номер 52, слова "МИТ, АРНФРФО (по согласованию)" заменить аббревиатурами "АРНФРФО, АРЕМ";
в строке, порядковый номер 38, подпункты 1), 5) исключить;
в строке, порядковый номер 45, подпункты 1), 2) исключить.
Премьер-Министр