"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiне (Салық кодексi) өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 13 шілдедегі N 199-ө Өкімі
1. Қоса берiліп отырған "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiне (Салық кодексi) өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 6 мамырдағы  Заңын  iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар Тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдерді әзiрлеу жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 13 шiлдедегi
N 199-ө өкiмiмен
бекітілген
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiне (Салық кодексi)
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасының 2006 жылғы 6 мамырдағы Заңын iске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық
кесiмдердiң тiзбесi
Р/с
N
Нормативтiк құқықтық кесiмдердiң атауы
Кесiм нысаны
Жауапты мемлекеттiк органдар
Орындау мерзiмi
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасының аумағында жер қойнауын пайдалану келiсiм-шарты шеңберiнде қызметiн жүзеге асыратын, сол келiсiм-шарттың талаптарына сәйкес импортталатын тауарлары қосылған құн салығынан босатылатын салық төлеушiлердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржыминi (жинақтау), ЭMPM
2006 жылғы тамыз
2.
Тiркелген жиынтық салықтың ең төменгi және ең жоғары базалық ставкаларының
мөлшерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржыминi (жинақтау), ЭMPM
2006 жылғы тамыз
3.
Қазақстан Республикасының Үкiметiмен "Шар станциясы - Өскемен" жаңа темiр жол желiсiн салу және пайдалану бойынша жасалған концессиялық шарт шеңберiнде қызметiн жүзеге асыратын заңды тұлғa, олардың мердiгерлері немесе қосалқы мердiгерлерi әкелетiн, импорты қосылған құн салығынан босатылатын тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
ККМ (жинақтау), ИСM, Қаржымині
2006 жылғы тамыз
4.
Қазақстан Республикасының Үкiметiмен "Солтүстiк Қазақстан - Ақтөбе облысы" өңiраралық электр беру желiсiн салу және пайдалану бойынша жасалған концессиялық шарт шеңберiнде қызметiн жүзеге асыратын заңды тұлға, олардың мердiгерлері немесе қосалқы мердiгерлерi әкелетiн, импорты қосылған құн салығынан босатылатын тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
ЭМРМ (жинақтау), ИСМ, Қаржымині
2006 жылғы тамыз

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 июля 2006 года N 199-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 6 мая 2006 года "О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее - Перечень).
2. Центральным исполнительным органам принять необходимые меры по разработке нормативных правовых актов согласно Перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 июля 2006 года
N 199-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона
Республики Казахстан от 6 мая 2006 года "О внесении
изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс)
N
п/
п
Наименование
нормативных правовых актов
Форма акта
Ответст-
венные
государс-
твенные
органы
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
перечня
налогоплатель-
щиков,
осуществляющих
на территории
Республики
Казахстан
деятельность
в рамках
контракта на
недропользова-
ние, в
соответствии
с условиями
которого
освобождаются
от налога на
добавленную
стоимость
импортируемые
товары
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МФ (созыв),
МЭМР
Август
2006 года
2.
Об утверждении
размеров
минимальных и
максимальных
базовых ставок
фиксированного
суммарного
налога
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МФ
(созыв),
МЭБП
Август
2006 года
3.
Об утверждении
перечня
товаров,
ввозимых
юридическим
лицом, его
подрядчиками
или субподряд-
чиками,
осуществляющими
деятельность
в рамках
концессионного
договора,
заключенного с
Правительством
Республики
Казахстан по
строительству
и эксплуатации
новой железно-
дорожной линии
"станция
Шар-Усть-
Каменогорск",
импорт которых
освобождается
от налога на
добавленную
стоимость
Постанов-
ление Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МТК (созыв), МИТ, МФ
Август
2006 года
4.
Об утверждении
перечня
товаров,
ввозимых
юридическим
лицом, его
подрядчиками
или субподряд-
чиками,
осуществляющими
деятельность в
рамках
концессионного
договора,
заключенного с
Правительством
Республики
Казахстан о
строительстве
и эксплуатации
межрегиональной
линии
электропередачи
"Северный
Казахстан-
Актюбинская
область",
импорт которых
освобождается
от налога на
добавленную
стоимость
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МЭМР
(созыв),
МИТ, МФ
Август
2006 года