Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің шифрлеуші құралдардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету мен оларды үкіметтік және жабық ведомстволық байланыс жүйелерінде пайдалану жөніндегі үйлестіру кеңесінің мәжілісіне қатысушылардың қонақ үйде тұруына ақы төлеуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 26 шілдедегі N 212-ө Өкімі
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің шифрлеуші құралдардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету мен оларды үкіметтік және жабық ведомстволық байланыс жүйелерінде пайдалану жөніндегі үйлестіру кеңесінің мәжілісін (бұдан әрі - мәжіліс) өткізуге байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне мәжіліске қатысушылардың 2006 жылғы 2-4 тамыз кезеңінде Астана қаласында қонақ үйде тұруына ақы төлеуге 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 2307360 (екі миллион үш жүз жеті мың үш жүз алпыс) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министр

О выделении средств на оплату проживания участников заседания Координационного совета по обеспечению безопасности шифровальных средств и их эксплуатации в системах правительственной и закрытой ведомственной связи государств-участников Содружества Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2006 года N 212-p
В связи с проведением заседания Координационного совета по обеспечению безопасности шифровальных средств и их эксплуатации в системах правительственной и закрытой ведомственной связи государств-участников Содружества Независимых Государств (далее - заседание):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Комитету национальной безопасности Республики Казахстан средства в сумме 2307360 (два миллиона триста семь тысяч триста шестьдесят) тенге на оплату проживания в городе Астане в период с 2 по 4 августа 2006 года участников заседания за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр